Rüyada Araba Sürdüğü Görmek

Rüyada Araba Sürdüğü Görmek
24 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 423 kez okundu.

Rüyada araba sürdüğünü görmek, kişinin iş hayatında başarılı olacağına, yeni projeler yapıp adından çokça söz ettireceğine, sosyal hayatının canlanacağına, çok fazla arkadaşının olacağına işaret eder. Bazı rivayetlere göre de rüyayı gören kişinin yakın zamanda uzun bir yolculuğa çıkacağına yorulur.

Rüyada araba sürdüğünü görmek, kişinin ömrünün uzun olacağına, aile ve iş hayatında önemli kararlar alacağına, uzun zamandır olmasını istediği bir dileği varsa yakın zamanda bu dileğinin gerçekleşeceğine delalet eder. Bu rüya genellikle gönül ferahlığına, uzun yaşama, başarıya, zenginliğe, berekete, bolluğa yorulur.

Rüyada Araba Sürdüğü Ne Anlama Gelir?

ruyada-araba-surdugunu-gormek
Rüyada otomobil sürmek, rüya sahibinin meşakkatli günlerden sonra hak ettiği başarıya ulaşacağına, hasta ise iyileşeceğine, maddi durumu kötü ise eline yüklü miktarda para geçeceğine, olmasını istediği bir arzusu varsa bu arzusunun gerçekleşeceğine, çocuğu olmuyorsa yakın zamanda çocuğu olacağına işaret eder. Rüyada arabayı geri geri sürmek, kişinin sıkıntılı günler geçireceğine, iş hayatında zorluklarla karşılaşacağına, maddi yönden sıkıntı çekeceğine, ailesi ve arkadaşlarıyla arasını açacağına delalettir. Bazı rivayetlere göre de kişinin yakın zamanda öleceğine yorulur.

Rüyada Araba Sürdüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada araba sürdüğünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git