Rüyada Araba Görmek

Rüyada Araba Görmek
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 704 kez okundu.

Rüyada araba görmek, taşınma olarak yorumlanır. Rüyada araba gören kişi bu dönemde taşınabilir. Ev taşımak isteyenler bu dönemde bunu gerçekleştirebilirler. Araba gören kişi yeni ev alabilir. Yeni ev alınabilir ya da oturulan evden başka bir yere taşınılabilir. Eşyaların yer değiştirmesi söz konudur. Evin içinde dekor çalışması yapılıp eşyaların yeri değiştirilebilir. Dekorasyon işleriyle ilgilenebilirsiniz.

Rüyada Araba Görmek Ne Anlama Gelir ?araba görmek

Rüyada araba görmek, yolculuk yapma anlamına gelir. Rüyada arabaya bindiğini gören kişi uzun süredir ertelediği tatile gidebilir. Uzak bir yerde olan tanıdığınızı, arkadaşınızı ziyarete gidebilirsiniz. Rüyada arabaya binip sürdüğünü gören kişi bol bol seyahat yapacaktır. Hiç görülmeyen yerler görülebilir, farklı yerlere gezi düzenlenebilir. Bol bol gezileceğin işaretidir.

Rüyada Araba Görmek Ne Demek ?

Rüyada araba, rahatsızlıklara işarettir. Rüyada at arabasında olduğunu gören kişi işlerinde bazı aksaklıklar yaşar. Bazı planlar istediğiniz gibi gerçekleşmeyebilir. Olacak işlerin zamanlamasında yavaşlamalar olabilir. Belirli bir tarihte bitireceğiniz iş o tarihte bitmeyebilir. Bu durumda olayları akışına bırakmak gerekir. Yavaşlamanın doğal olduğu mesajı verilmiştir. Rüyasında araba gören bir kişi, yeni bir seyahat planı yapacak ve aniden bir maceraya atılacaksınız demektir. Araba ile kaza yaptığını gören bir kişi, zor ve sıkıntılı bir dönemin içine girebilir. Aynı zamanda maddi sıkıntı içine düşebilir. Kişi, yeni şeyler denemek için yeni adımlar atabilir. Bu kişi, yakın bir zamanda mal ve para sahibi olabilir.

Rüyada Araba

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada araba görmenin anlamı ve araba rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git