Rüyada Araba Çarpması

Rüyada Araba Çarpması
28 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.288 kez okundu.

Rüyada araba çarpması görmek, rüyayı gören kişi eğer ki farklı bir ortama geçiş yaptı ise; bu yeni ortamdaki insanlara göre rüya sahibinin tavırları, hal ve hareketlerinin uymadığı şeklinde yorumlanır. Bu durum aileden gelen yetişme şekline veya farklı bir coğrafyadan gelmiş olmasına dayandırılabilir. Bu nedenle yeni ortamda çıkabilecek tatsızlıklara karşı duyarlı olunmalı ve hoşgörülü yaklaşılmalıdır. Genellikle rüyada araba çarpması bu şekilde yorumlanır. Hal ve hareketlere dikkat etmek gerektiğine ve biraz da olsun empati yapılması gerektiğini işaret eder. Rüyada başkasına araba çarptığını görmek ise uzun vadeli bir ilişkiyi bitirmekle yorumlanır.

Rüyada Araba Çarpması Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada araba çarpması
Rüyada araba çarpması, ailede yaşanan çok sıkıntılı maddi durumun, aniden gelen yüklü miktarda bir para ile giderileceğine işarettir. Bu para ile kapatılan borçlar ile uzun bir süre maddi olarak rahat bir yaşam sürüleceğini haber eder. Rüyada araba çarpmasından kurtulduğunu görmek ailedeki her türlü çatışma ve kavgaların sona ereceğine, huzurlu bir ortamın oluşacağına işaret eder. Rüyada araba çarptığını gören kişi sürpriz bir teklif ile birlikte hayatını ve şartlarını tamamen değiştirme fırsatı yakalayabileceğine işarettir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin gönülsüz girdiği bir işte tamamen başarısız olacağı ve tüm mal varlığını kaybedeceği anlamına da gelir.

 

 

Etiketler:

Rüyada Araba Çarpması Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Bumyamın dedi ki:

    Slm ruyamda bulunduğum ılde kendı aracım ıle ıle normal bır şekılde gıderken sağımda park halındr halındekı arabaya arıcımın onunu diğer aracın arkasına carptım ama beklemedım ordan arac ıle hiçbırşey olmamış gıbı kaçtım ılerıde durdum aracın on kaporta dağılmış uzuluyodum çunku aracı yaptıracak ne param var ne pulum artı borcumda cok yanımda ıse bıraderım var ıkımızde yaralanma falan yok saygılar

Sayfa başına git