Rüyada Anten Görmek

22.06.2015
Rüyada Anten Görmek

Rüyada anten görmek bir kişinin bir başkasıyla haberleşmesi için kullanılan alet ve cihazlar görmek şeklinde tabir edilir. Dedikodunuzu yapan insanlar olduğuna ve yaşadığınız memleket ile alakalı önemli gelişmelerin yakın olduğuna veya bir liderin değişmesine yada birlikte çalıştığınız bir idarecinin uzak bir yere göç etmesi gibi olaylara yorumlanır. İşinizi gerçekleştirmek için araya hatırı sayılır bir kimse koyacağınıza işaret olmakla birlikte zarar eden bir işi kara geçireceğinize yorumlanır. Uzun yıllar yaşadığınız çevreden ayrılacağınız, kendinizi kısa sürede geliştirebileceğiniz ve huzur bulabileceğiniz bir çevreye yola çıkıp orada mutluluğu bulacağınız şeklinde yorumlanır veya bir antene sahip olmak genellikle uzaklarda yaşayan dostlardan haber geleceğinin işaretini verir.

 Rüyada Anten Tamir Etmek

Elektronik cihazlara ve haberleşme aletlerine yorumlanabilir. kişinin uzaklardan bir dostundan haber alacağına ve hem şaşırıp hem mutlu olacağına işarettir. Alındığını veya satıldığını görmek, çevrenizden kişilerin sizin hakkınızda çok fazla konuşup dedikodunuzu yaptıklarını gösterir. Yakın zamanda en sevdiğiniz bir kişiden çok güzel bir haber alacağınıza ve sevineceğinize işarettir. Memleketin yakın zamanda büyük sorunlarla karşı karşıya kalacağına, bir doğal afet veya çok derin ekonomik sıkıntılar içine girileceğine işarettir.

Rüyada Bozuk Anten Görmek

Kendi yaptığınız hatalar ile yüzleşmek zorunda kalacağınıza yorumlanır. Bu hatalar ile hayatınızın tamamının etkileneceğine ve pişmanlık duyacağınıza işarettir. Kişi eğer evli ise evinde tamamen anlaşmazlıkların yaşanacağı ve evin içinde kara bulutların dolaşacağı belirsiz bir döneme girileceğine yorumlanır. Kariyer ile ilgili bir yardım görerek kısa sürede beklemediği alanlarda kendini geliştirebileceğine delalettir. Kişinin yolunda giden tüm işlerinde ufak tefek terslikler çıkacağına ve maddi manevi büyük sıkıntılarla karşılaşabileceğine işarettir.

Eşinin bazı umursamaz tavırları biraz canını sıkmışa benziyor. Arada böyle ufak tefek anlaşmazlıklar olabilir, çok kafaya takmaman gerekiyor. Sakince birbirinizi dinlediğinizde, her şey daha anlaşılır olacak. Eşinle sakince konuşmaya çalışmalısın. O senden anlayış, sabır ve güler yüz bekliyor. Alacağınız bir haber sizi çok mutlu edecek, sevinçten havalara uçacaksınız.

Rüyada Anten Kablosu Görmek

Rüya sahibinin isteklerinin çok fazla olmasından ve bu isteklere karşılık bulamamasından dolayı kısa süreli bir depresyon yaşaya bileceğine işarettir. Ayrıca dostluğa işarettir. Geçmişte sadece arkadaşlık ilişkisi olunan bir kimse ile sıkı bir bağ kurulacağına ve uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine rivayet edilir. Kişinin bedensel yorgunluğunun azalacağına fakat ruhen yorgun hissedeceği günlerin geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin, geçireceği küçük bir kazanında habercisi olabilir. Artan kazancın ve artan giderlerin işaretçisidir. Rüya sahibinin bir denge kurmaya çalışmasının vakti geldiğinin de bir göstergesidir.

Rüyada Radyo Anteni Görmek

Rüya sahibinin artık beklediği huzura erişmesine az kaldığını, hak etmiş olduğu mutluluğu da yakaladığını gösterir iken bir daha kayıp edilmeyeceğine de işaret etmektedir. Bazen insanlar kendi ellerinde olmadan yanlış şeyler yapabilirler ve hak etmedikleri halde bunun da cezasını çekebilirler. Sizler de bu ara bu durumu en kötü şekilde yaşamış olmanıza rağmen her an her olaya sabır ve şükür ile de yaklaşmış olmanızdan dolayı tekrar eski günlerdeki her anlamda olan mutluluğunuza da erişmenin verdiği mutluluğu yaşıyorsunuz. Belki eşiniz yanlış bir anlama ile sizleri terk etmiş olabilir ve artık o da sizlerin suçsuz olduğunu anlayarak sizlerin yanında yer almaya da tekrar karar verebilir. İş yerinizde haksız yere görmüş bir muamele artık açığa kavuşarak hem suçsuz olduğunuz anlaşılabilir hem de eskisinden daha çok güvenilen biri haline de gelebilirsiniz

Rüyada Anten Düzeltmek

Sizlerin sadece hayırlı olan işler ile meşgul olup her başarınızın da tam anlamı ile takdirini görecek olduğu bir zaman dilimi içerisine girdiğinizi de göstermektedir. Rüya sahibi her ne olur ise olsun ailesinin yanında yer alacak, hayırlı olan bir evlat olacağını da göstermektedir. İyiliklerin habercisidir ve sadece sizler için de değil çevrenizde yer alan insanların hayatlarında da büyük etkiler göstereceğini de işaret etmektedir. Rüya sahibinin maddi anlamdaki iniş çıkışlarının ve bu konuda yaşayacağı gelişmelerin habercisidir. Rüyayı gören kişi maddi anlamda bir beklenti içindeyse bu parayı alabilmek için biraz sabretmesi gerektiği şeklinde yorumlanabilir. Çok para kazanmak isteyen kişinin kafasını çalıştırması ve çok çalışması gerektiğini söylemek mümkündür. Hayırlı işlerle karşılaşılacağına işarettir. Ancak rüya sahibi bu anlamda mantığa önem verse de duygularını asla kaybetmemelidir. Kişi yaşanacak maddi bir durum karşısında sadece paragözlük yapmamalıdır ve karşısındaki diğer insanları da mutlaka düşünmelidir.

 Rüyada Çatıda Anten Görmek

Gören kişinin aklını maddi anlamda bir çok düşünce kurcalıyor demektir. Parası olan bir kişinin yatırım anlamındaki düşüncelerini gerçekleştirmesi için öncelikle bol bol gözlem yapmalı ve öyle karar vermelidir. Bu rüya ile birlikte durup düşünmeli ve içinde bulunduğu durumlar hakkında mutlaka gerçekçi yorumlar yaparak karar vermelidir. Bu olayın ardından kalbinin sesini de dinlediğinde içini manevi bir huzur kaplayacak ve iyi ki böyle yapmışım diyecektir. Ancak rüya sahibi her şey benim olsun diyerek bencil bir karar verirse birilerinin ahını alacak ve bu paranın hayrını göremeyecektir. Uzun yıllar sonrasında tekrar evlilik konusunda aklın biraz karışık gibi görünüyor. Ancak bu senin hayatın, başkalarının ne diyeceğinden çok, kendinin ne istediğini düşünmelisin. Eğer sevgilini seviyorsan, anlaşabildiğinizi ve bir hayatı beraber geçirebileceğinizi düşünüyorsan, hiç düşünmeden teklifine evet diyebilirsin. Hayatının bundan sonrasında çok mutlu olacağın günlerin olacak. Vereceğin karar seni pişman etmeyecek gibi görünüyor.

Rüyada Televizyon Anteni Görmek

Genel olarak olumlu yorumlarda kendisine karşılık bulur. Zorlukları aşarak elde edilen ganimetlere, sıkıntılarla baş edilerek ulaşılan hayırlı sonuçlara, yakın bir zaman içerisinde duyulacak olan hayırlı ve güzel haberlere işarettir. Kişinin önünün açılacağına işarettir. Gören bir kimse için, tam umudunu kestiği anda kavuşacağı önemli bir güç ve zenginlik şeklinde yorumlanabilir. Çektiğiniz sıkıntıların er ya da geç meyvesini alacağınıza, ticari ve maddi açıdan yüksek kazançlar elde edebileceğiniz atılımlara işarettir. Kazanılan paranın bol ve verimli olmasını, bu paranın helal ve hayırlı işlerde kullanılmasını ayrıca toplum içinde kazanılacak olan ün ve saygınlığı da gösterir. Yakın zaman rüya tabircilerine göre ise iş ve aile yaşamında yaşanılan sıkıntılar ve stres dolayısıyla karşılaşılacak olan sorun ve üzüntülere işarettir. Ancak rüya sahibinin sağlığında bir sorun meydana gelmesi beklenmez.

Rüyada Anten Kurmak

Kişinin çevresinde yalancı arkadaşları olduğuna, üzerine yüklenen fazla sorumluluktan dolayı üzüntülerin artacağına, düşmanlığını sinsi sinsi sürdüren bir akrabanın varlığına işaret eder. Kişinin dilediği gibi bir hayat süreceğini, eşinin ve çocuklarının çok hayırlı olacağını işaret eder. Bu kişiyi hayatı boyunca hoş sürprizler bekliyor ve renkli bir hayatı olacaktır. İş yerinde terfi alabilir bu haberi güzel bir organizasyonla sevdiklerinizle kutlayabilirsiniz. Şok etkisi yaratacak bir haber alacaksınız demektir. Bu haber sizin için hayırlı bir haber olacaktır. İleride güzel işler yapacağınızı, insanlığa yararınızın dokunacağını ve önemli kişiler arasında kendinize yer edineceğinizi gösterir.

Rüyada Çanak Görmek

Güzel gelişmeler yaşanacağını çağrıştırır. Mutluluk ve güzellikler artık sizden yana olacaktır. Hiç beklemediğiniz anlarda güzel haberlerle karşılaşacaksınız. Rüyayı gören kimse bekar ise hayırlı bir kısmet karşısına çıkacak, evlenip mutlu bir yuvası olacaktır. Evli ise bir bebek haberi gelebilir bu aralar. Sürpriz bir teklifle karşılaşabilirsiniz. İyi haberlere yorulur. Bu aralar arkadaşlarınızla keyifli anlar geçirebilirsiniz. Arkadaş ortamlarınızdan keyifli haberle alacaksınız. Bir ev hanımının görmesi eşinin ona sürpriz hazırlığında olduğunu gösterir. Bu sıralar borçlarınızı kapatacaksınız siz ve aileniz rahat bir nefes alacak artık.

Rüyada Uydu Alıcısı Görmek

Bir arkadaşın senden yardım bekliyor gibi görünüyor. Sanırım şu sıralar maddi açıdan birtakım sıkıntılar çekiyor gibi hali var. Ona elinden gelen yardımı gösterecek, sıkıntılı günlerini atlatmasına yardım edeceksin. Ailenle birlikte bir akşam yemeğinde bir araya geleceksiniz ve hasret gidereceksiniz. Oldukça keyifli ve bol sohbetli bir yemeğe benziyor. Bu yemek aile bağlarınızın ne kadar güçlü olduğunu size bir kez daha anımsatacak. Bir büyüğünüz tarafından miras kalacağı ve elinize para geçeceği şeklinde yorumlanabilir. Bu rüya ile birlikte daraldığınız konularda ferahlığa ulaşacaksınız. Şan, şöhret, şansın açılması şeklinde yorumlamak mümkündür. Bolluk ve bereket döneminin başlayacağının habercisidir. Evliliğe yorulabilir. Bir ortamda tanıdık vasıtasıyla tanışacağınız bu kişi sizin bahtınızdır. Ancak bu kişiyle çok zorluklar atlatacaksınız, çok sıkıntı ve üzüntü yaşayacağınıza yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.