Rüyada Anıtkabir Görmek

Rüyada Anıtkabir Görmek
24 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 750 kez okundu.

Rüyada anıtkabir görmek, bu vatanı çok sevdiğine işaret eder. Bu vatan için hayatını tehlikeye atmış nice insanların olduğuna ve sizin de bu insanlara özlem duyduğunuz anlamına gelir. Vatan için canını siper etmiş şehitlere ve savaşta savaşıp yaralanan gazilere büyük hayranlık duyduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin bu ülke için gerekirse canını vermeye hazır olduğu ve tam bir Mustafa Kemal aşığı olduğuna yorumlanır. Kişinin çok gururlu bir kimse olduğuna, kendi ülkesini canını feda edecek kadar sevdiğine, Atatürk olmak üzere ölmüş bütün kahramanlar için ruhlarına dua ettiğine delalet eder.

Rüyada Anıtkabir’in İçine Girmek

Bu ülke için kan dökmüş tüm şehit ailelerine büyük üzüntü duyduğuna ve her zaman onların yanında olmak istediğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibi vatan aşkı ile yanıp tutuştuğuna vatan hasreti çektiğine yorumlanır. Hayatta çok fazla beklentisinin olmadığı elindekilere yetinmesini bilen iş hayatında hırslı olmayan ve her zaman şükretmesini bilen bir kişi olarak yorumlanır. Türkiye Cumhuriyetini kuran her savaşta canını tehlikeye atıp savaşan Mustafa Kemal Atatürk her zaman minnet duyan saygı duyan bir kişi olarak da yorumlanır.

Bu dönem mantıktan ziyade duygularının kontrolü altındasın.Bu durum senin fazlasıyla hassas ve alıngan olmana neden oluyor. Bir arkadaşın hakkında duyup yanlış anladığın bir olay yüzünden çok üzülmüşsün. Bu konuyla ilgili gerçeği öğrenip çok rahatlayacaksın. Aile içinden bir bayana gelecek olan maddi bir kısmet, tüm ailenin rahat bir nefes almasını sağlayacak.

Rüyada Anıtkabirde Olmak

İş hayatında özverili çalışmalarından dolayı takdir görmeye, mevkisinin yükselmesine, kimseye yük olmadan yaşamaya delalet eder. Vatan sevgisi taşımaya ve kendi çocuklarına da aşılamaya, başarılı bir döneme girileceğine, olmak istediği yere yakın zamanda ulaşmaya tabir edilir. Mutluluk edici gelişmeler yaşanmasına, kimsesiz bir çocuğa yardım etmeye, problemlerin çözüşmesine delalet eder.

Rüyada Anıtkabirde Ağlamak

Vatanı için gözyaşı dökmeye, ülkesinin tarihi geçmişini öğrenmeye, politikaya atılmaya tabir edilir. Karşılaştığı her zorluğu aklı ve mantığı sayesinde çözmeye, vatanı için mücadele etmekten kaçınmayan bir evlat yetiştirmeye, siyasi sebeplerden dolayı münakaşaya girmeye, adaletli davranmaktan, hak yolundan ayrılmamaya işaret eder. Olumlu olarak ruhsal problemlerini çözmeye, şifa bulmaya, ferahlamaya tabir edilir.

Rüyada Anıtkabir Anıt Mezar Görmek

İlim sahibi bir kimse ile karşılaşmaya, sadakaları sayesinde hayır duası almaya , kazasız belasız yaşam sürmeye, huzur dolu bir döneme girmeye delalet eder. Uzun süredir görüşmediği arkadaşlarıyla buluşmaya, dürüst ahlaklı kimse ile yuva kurmaya, kısmetlerinin azalmasına, düşlediği hayattan uzaklaşmaya, boş ve lüzumsuz işler peşinde koşmaya delalet eder. Bazı kimseler için kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Anıtkabiri Ziyaret Etmek

Rüya sahibinin büyüklerine saygılı, yardımsever, hak yolunda ilerleyen bir kimse olduğuna işaret eder. Ailesinin desteğini her zaman arkasında hisseden kişi, her zorluğun altından kolayca kalkacağına, başarılarının ardı arkası kesilmeyeceğine, yeni dostluklar kuracağına tabir edilir. Sıkıntılı günler geçirmeye, lüzumsuz insanları hayatına sokmaya, ani kararlar vermeye delalet eder. Evli kimseler için bebek sahibi olmaya, güzel günler geçirmeye yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git