Anahtar Vermek

Anahtar Vermek
27 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.909 kez okundu.

Rüyada anahtar vermek görmek, önünüzde açılacak yeni ve güzel kapıların habercisidir. Eline geçebilecek maddi imkanlarla bir başkasına iş konusunda yardımcı olabileceği şeklinde yorumlanabilir. Sıkıntılar yaşayan ve çıkar yol bulamayan bir yakınınıza akıl vererek onu bu durumdan kurtarabileceğiniz anlamına da gelir. Yeni başlangıçların, umudun, güzel haberlerin, sevinç göz yaşlarının habercisidir. O kişiye sırrınızı vereceğinizi işaret eder.

rüyada anahtar

Rüyada Birinden Anahtar Almak

Rüyada birinden anahtar almak, tanıdığınız birinin derdine derman olabileceğinizi haber eder. Evlenecek ve imkansızlıkları olan bir çifte yardımcı olmak, küs olan kişileri barıştıracak bir ortamı sağlamak bu rüyayı gören kişilerin yaşayacağı durumlardır. Bir mal mülk sahibi olmaya yorulur. Bir ev veya bir araba sahibi olmanın ve bu durumla birlikte güzel bir dönemin kapılarını açacağınızı işaret eder. Kişi bekar ise evlenir, evli ise mutlu ve güzel yaşantısına bereket gelir. Yakın bir arkadaşının yardım çağrısıyla birlikte ona yardımcı olur. Ve bu yardım çok güzel kapılara açılır. Bereket ve bolluk kişinin dünyasına girer. Hanenin içinde bir hastalık var ise daha fazla üzmeden ve sorun yaratmadan bu kişinin hayatından çıkacaktır.

Çok hayırlı bir rüya olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına ,bol kazançları olduğuna ve kazançlarının artacağına işaret eder. Kişinin çok inançlı olduğuna yorumlanır. Kendisini üzüntü, keder ve gam hiç bir zaman bulmayacaktır. Bereketli ve sağlıklı bir yuvası olduğuna yorumlanır. Kutsal topraklara ziyaret yapacağına işaret eder. Eğer böyle bir arzu ve isteği varsa rüya sahibinin en kısa zamanda gerçekleşeceğine işaret eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git