Rüyada Ameliyat Olmak

Rüyada Ameliyat Olmak
8 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 3.743 kez okundu.

Rüyada ameliyat olmak, yakınınızdan veya çevrenizden birinin veya birilerinin sağlık açısından bir sorunla karşılaşıp üstesinden gelip gelmeyeceği anlamlarına gelir. Kişi siz iseniz ve evli iseniz bu durum eşiniz veya çocuğunuz ile ilgili bir sağlık sorunu yaşayacağınız anlamına gelir. Ciddi olmasa dahi sizin bunu büyütüp daha fazla sıkıntı çekmemeniz için sabırlı olmanız ve fevri davranmamanız gerekir. Kişi eşiniz, çocuğunuz veya ailenizden biri ise sağlık, sıkıntı, keder veya benzeri sorunlara göğüs geleceğiniz anlamı gelir genelde. Nereden ameliyat olduğunu da dikkate alarak daha fazla anlam çıkartırlar, beyin, kalp gibi hayati önem taşıyor ise ciddi sağlık sorunu veya sıkıntılarla karşılaşacağı ve bunun için çevresindeki insanlara daha fazla dikkat edip gözlemlemesi gerekir.

Herhangi bir şekilde işlemin gerçekleştiğini gören kişinin hayatında ummadığı anda şok edici ve mutluluk veren gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin bir büyüğünden, bir usta ya da alimden yardım göreceğine ve yolunun açılacağına yorumlanır. Eğer kan çıkıyorsa rüya geçersiz sayılır.

Rüyada Başkasının Ameliyat Olduğunu Görmek

Her zaman için temkinli ve sabırlı olması ve her sıkıntısı için Allah’a dua etmesi gerekir. Her geçen gün sıkıntılarının daha da artıyor olması gelecek güzel günlere olan inancının azalmasına neden oluyor. Kalbini ferah tut çünkü, 2 vakte kadar önce iş hayatında köklü bir değişim yaşayıp kötü kaderini ters köşe edeceksin. Ardından iş yerinde tanışacağın bir erkekle mutluluk merdivenlerini yavaş yavaş tırmanacaksın.Maddi, manevi güzel günler kapıda.

Rüyada Ameliyat Olacağını Öğrenmek

Rüya sahibinin en kısa zamanda bir yakınında veya kendisinde sağlık problemiyle karşılaşabileceğinin habercisi olarak yorumlanabilir. O kişi bir yakınından gelecek haberle derinden sarsılacak ve bu haberin konusu özellikle sağlık ile ilgili olacak demektir. Eğer rüya sahibinin kendisinde yaşadığı bir sağlık sorunu var ise bu durum rüya sahibini oldukça etkilemiştir. Ancak bu rüya ile bir zaman sonra bu sağlık sorununun yok olup gideceğini yorumlamak mümkün olur.

Rüyada Kalp Ameliyatı Olmak

Büyük bir sorunun kısa zamanda çözüleceğini ve rüya sahibinin rahat bir nefes alacağını işaret eder. Normalde hasta olduğunu bildiği bir kişiyi rüyasında olurken görürse, bu rüya o kişinin sağlığına kavuşacağına işarettir. Kalpten olduğunu görmek gönül ilişkileri ile anılır. Bekar biriyse ve hayatı bir evlilikle devam ettirmek istiyorsa; evlilik için yapması gereken bir takım sorumlulukların onu beklediği anlamını taşır. Hayatında bazı değerlerin yerlerini değiştirerek ve bir kaç engeli bu sayede aşarak huzur bulacağı bir evliliğe yelken açması mümkündür.

Rüyada Ameliyathane Görmek

Kişinin bir yerden beklediği büyük bir para olabilir. Bu para eline geçtiğinde bir yatırım yaparak değerlendireceği ve bu yatırımın onun için oldukça hayırlı olacağı söylenebilir. Kendisinde gizli bilgiler bulunan birinin olduğuna işaret eder. Bu rüya sağlıkla ya da sağlık sorunlarıyla ilgili değildir. Genelde gizemli insanların sırlarının deşifre olması anlamına gelir. Kişinin sağlığı mükemmeldir. Bu sizin için yeni bir gönül ilişkisi olacağına işaret eder. Eğer siz yapıyorsanız, ailenizdekilerin ve çevrenizdekilerin size karşı iyi duygular beslediğine, eğer bekarsanız da yakın çevrenizde sizinle ilgili iyi duygular besleyen ve sizden hoşlanan birinin varlığına yorumlanır.

Rüyada Ameliyat İzi Görmek

Eski bir acıyı tekrar yaşayacağınız anlamına gelir. Evlilik hayatında her şey yolunda gibi görünüyor, ancak kısa zaman içinde yaşayacağın tatsızlıklar canını biraz sıkabilir. Bu anlaşmazlığı fazla büyütmediğiniz de her şey tatlıya bağlanacak gibi duruyor. Arkadaşlarınızın bir davetine katılabilirsiniz. Çok kalabalık bir davet olacağa benziyor. Birbirinden ilginç ve farklı kişilerle tanışıp, yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Bir yerden toplu para gelecek.

Rüyada Birini Ameliyat Etmek

Başarması gereken bir işten alnının akıyla çıkmasına, o işi layıkıyla yerine getirmesine işaret eder. Bu başarının sonucunda pek çok kişinin taktirini kazanır ve övgüsünü toplarsınız. Sevdiğinin sürpriz evlilik teklifi seni o kadar mutlu etmiş ki, adeta bulutların üstünde uçuyor gibisin. Sevdiğinin sana olan sevgisi, ilgisi kıskanılacak derecede… Belki sen de ara sıra ona ufak tefek sürprizler yapabilirsin. Bu sürprizler onu şaşırtacak, sana olan ilgisi ve sevgisi daha da artacak. Düğün başlamış veya çok yakında başlayacak gibi görünüyor.

Rüyada Burun Ameliyatı Olmak

Sizlerin uzun zamandır bir hastalık içerisinde olduğunuzu ve artık dışarıdan gelen bir etki ile de sağlığınıza kavuşabileceğiniz anlamına da gelmektedir. Sizler hiç olmadık sebepler ile uzun süredir kendinizi üzüyor ve bunun için de uzun zamandır nerede ise yatak döşek yatıyor olduğunuzu gösterir iken artık ilaçlarınızın da sizlere oldukça yakın olduğunu da göstermektedir. Sizler de eğer artık bir şeyleri kafanıza takmayı bırakır ve bunlardan kurtulmak için bir çaba da sarf eder iseniz de en kısa sürede gerçekten de kurtulacak olduğunuzun da anlamına gelmektedir. Karından olduğunu görmek sıkıntılarından bir anda kurtulmaya dalalettir.

Rüyada Doktor Görmek

Sizler için oldukça hayırlı olan yorumlara sahip iken bir de sizler rüyada eğer bir başkasının olduğunu da gördü iseniz de bu çok daha farklı olan bir anlama gelmektedir. Gördüğünüz kişi gerçekte hasta ya da sizlere de kırılmış olan birini simgeler iken bir de uzun bir süredir de ziyaretine de gitmediğinizi de simgelemektedir. Sizlerin yardımına ihtiyacı olan bu kişileri de biraz daha bekletmeden de ziyaretine gitmeniz gerektiğini de göstermektedir. Ameliyat olacağınızı görmek iyiye işarettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git