Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek
28 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.963 kez okundu.

Rüyada ameliyat olduğunu görmek, sizlerin uzun zamandır bir hastalık içerisinde olduğunuzu ve artık dışarıdan gelen bir etki ile de sağlığınıza kavuşabileceğiniz anlamına da gelmektedir. Sizler hiç olmadık sebepler ile uzun süredir kendinizi üzüyor ve bunun için de uzun zamandır nerede ise yatak döşek yatıyor olduğunuzu gösterir iken artık ilaçlarınızın da sizlere oldukça yakın olduğunu da göstermektedir. Sizler de eğer artık bir şeyleri kafanıza takmayı bırakır ve bunlardan kurtulmak için bir çaba da sarf eder iseniz de en kısa sürede gerçekten de kurtulacak olduğunuzun da anlamına gelmektedir. Rüyada karından ameliyat olduğunu görmek sıkıntılarından bir anda kurtulmaya dalalettir.

Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada ameliyat olduğunu
Rüyada ameliyat olmak, sizler için oldukça hayırlı olan yorumlara sahip iken bir de sizler rüyada eğer bir başkasının ameliyat olduğunu da gördü iseniz de bu çok daha farklı olan bir anlama gelmektedir. Bu ameliyat olduğunu gördüğünüz kişi gerçekte hasta ya da sizlere de kırılmış olan birini simgeler iken bir de uzun bir süredir de ziyaretine de gitmediğinizi de simgelemektedir. Sizlerin yardımına ihtiyacı olan bu kişileri de biraz daha bekletmeden de ziyaretine gitmeniz gerektiğini de göstermektedir. Rüyada ameliyat olacağınızı görmek iyiye işarettir fakat rüyada ameliyat izi görmek eski bir acıyı tekrar yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ameliyat olduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git