Rüyada Amca Karısının Elini Öpmek

Rüyada Amca Karısının Elini Öpmek
4 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 45 kez okundu.

Rüyada amca karısının elini öpmek ne anlama gelir ? Düşmanlarına karşı yenilgiye uğramaya, onların tehlikeli davranışlarına karşı mücadele etmeye, hayatında her şeyde bir bereket olmasını, evlat sahibi olmaya ve evlatlarının hayırlı olmasını, insanlar tarafından itibar görmeye, sevilmeye ve saygı duymaya, rüya sahibinin herkes tarafından sevildiğini ve saygı görüldüğünü işaret eder. Rüya sahibi çevresindeki insanlar tarafından her zaman takdir edilir ve övülür. Rüya sahibinin ailesine olan düşkünlüğüne, aile hayatına değer vermesine, aile içerisinde huzurlu olmaya ve saadet ermeye, ailesine karşı hassas olmasına ve onlara saf duygular beslemesini, hayırlı kısmetler ile karşılaşmasına, aradığı aşkı bulmasına ve mutlu bir aile kurmaya delalet eder. Bazen de bu rüya kötüye yorulur. Rüyada amca karısının elini öpmek bazı rüya alimlerine göre, aile içerisinde huzursuzluk yaşamaya, aile fertleri arasında geçen büyük bir kavgaya, bu husumetin uzun zaman süreceğine ancak süreç sonunda barış sağlamaya delalet eder.

Rüyada Amca Karısının Elini Öpmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada amca karısının elini öpmek, aile fertleri ile geçinememesine, onlardan farklı düşünmeye ve davranmaya, ailesine uygun bir insan olmamaya işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin hem iş hayatında hem de sosyal yaşantısında insanlarla uyumsuzluk yaşayacak, yaşayacağı bir problem veya yapacağı bir hata yüzünden işten atılmasına, moralinin bozulmasına ve canının sıkılmasına tabir edilir. Rüyada amcanın karısının elini öpmek, düşmanlarının üstünlüğünü kabul etmesine, hayal ettiği şeylere kavuşmasına, hem maddi hem de manevi anlamda feraha ermeye, amcasının ailesini çok sevmeye, baba tarafından bir akrabasının tehlikeli bir hastalık geçirmesine, aile içerisindeki ufak bir meselenin büyütülmesine ve tartışma oluşmasına, bir akrabasının desteğiyle sorunların üstesinden gelmeye, rüya sahibinin ailesinden destek alarak yeni bir işe kavuşmasına, haksızlığa uğramasına, dostları ile samimi olmaya rivayet edilir.

Rüyada Amca Karısının Elini Öpmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada amca karısının elini öpmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git