Rüyada Alyans Görmek

Rüyada Alyans Görmek
22 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 821 kez okundu.

Rüyada alyans görmek, hayırla yorumlanır. Evlilik ya da çocuğa delalet eder. Bekar bir kişi görürse çok güzel kısmetleri açılacak ve kendisi için en hayırlı kısmeti bulup evlenecektir şeklinde yorumlanır. Evli ise o zaman hasret çektiği çocuğa kavuşacak yani hamile kalacaktır. Evli birine uzatırsa bu pek hayırlı sayılmaz. Çünkü evli olmadığı için kişi mutsuzluk dolu günler geçirecektir şeklinde yorumlanır.

Bu rüya, mal ve zenginliğe delalet eder. İş hayatında yeni bir ortaklık, bir kişi ile yapılacak yatırım olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişi bekar ise sevdiği insanla evleneceğine ya da karşısına çıkacak bir insanla yollarını birleştireceğine yorumlanır. Evli kimseler için ise evlilik hayatında birliğin, sevginin daha da güçleneceğine, eşlerin evliliklerine sahip çıkacaklarına delalet eder.

Rüyada Alyans Kaybetmek

Henüz evlenmemiş bir erkek ise rüya sahibinin evliliğinde uzun sürecek sorunlar çıkacaktır şeklinde yorumlanır. Rüyada çok sevdiği eşinin ya da sevgilisinin alyansı kaybederse o zaman rüya sahibi evli ise dul kalır ya da sevgilisi varsa ayrılır şeklinde yorumlanır. Hayatında yeni bir arkadaş ile tanışıp çok iyi dostluklar kuracağına delalet eder.

Rüyada Altın Alyans Kaybetmek

Kadın için iyi hoş ahlaka erkek için de çok sert bir mizaca işaret eder. Mecbur kalarak yaptığın bazı yenilikler, zaman içerisinde asla vazgeçmeyecek olduğun hobilere dönüşecek. Dargın olduğun bir insanda bu küslükten memnun değil ve seninle barışmak için sürprizler hazırlıyor. Bu ara çok yoğun çalışman seni stresli bir hale getirmiş. Bu stresi atmak için kısa bir tatile gideceksin. Bu tatil sana çok iyi gelecek.

Rüyada Başkasının Parmağında Alyans Görmek

Hayal edilen kavuşmaya, yüzlerin güleceğine, mutlu olmaya, huzur bulmaya ve neşeye delalet eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, kişinin sevebileceği bir insan ile yollarının kesişeceğine, mutlu bir birliktelik yaşamaya ve yakın zamanda bu kişi ile birlikteliği resmiyete dökmeye tabir edilir. İş hayatında ya da ticarette bir insan ile ortaklık kurmak manasına da gelir.

Rüyada Alyans Çıkarmak

Bu rüya, kişinin huzurlu ve sakin bir dönem yaşayacağına işaret eder. Bu dönemin, kargaşadan uzak, ferahlama yaşanacak bir dönem olacağına tabir edilir. Ruhsal anlamda bir takım sıkıntıların var olduğuna ve yakın zamanda bu sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Bazı alimlerin yorumu ile bu rüya, kişinin aydınlık ve güzel günlerin yaşanacağı yeni bir dönemin başlangıcına yorumlanır.

Rüyada Gümüş Alyans Görmek

Maddi olarak rahatlamaya, geçim sıkıntısının sona ermesine, para kazanmaya delalet eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, bekar kimseler için sevdiği, gönül verdiği bir kişi ile birliktelik kuracağına, evli kimseler için ise eşler arasındaki bağlılığın, sevginin artacağına tabir edilir. Bu rüya, huzur ile de tabir edilir. Rüyayı gören kişinin gerek aile ve iş gerekse özel hayatında huzurlu ve sakin bir dönem yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Altın Alyans Görmek

Bu rüya, başarı ve bol kazanç olarak yorumlanır. Kişi, çalıştığı işlerde ve yaptığı projelerde başarı sağlayacak, bu başarılardan ummadığı kadar kazanç elde edecek manasına gelir. Bazı alimlerin yorumu ile zenginlik, mal ve mülk sahibi olmakla tabir edilir. Büyük bir yatımdan elde edilecek karla yaşam düzeyinin yükselmesine, lüks ve konfora da delalet eder.

Rüyada Alyans veya Tektaş Görmek

Bu rüya, gönül bağı olarak tabir edilir. Kişinin, sevebileceği bir insan ile karşılaşacağına, duygularının karşılığını göreceğine ve sağlam bir birliktelik kurulacağına delalet eder. Bazı yorumculara göre bu rüya, evlilik teklifi almak ve çok mutlu olmak olarak yorumlanır. Aynı zamanda, iş hayatında yeni bir işbirliği ya da ortaklık teklifi almak anlamına da gelir.

Rüyada Alyans Kaybetmek

Bu rüya, aile, iş ya da özel yaşantıda yaşanacak olay ve durumlara tabir edilir. Bu olay ve durumlar kişinin hayatında yenilikler getirecek, hayatında bir çok şeyin değişmesine vesile olacaktır. Kişinin, yeni bir iş alanına yönelmesi, yeni bir iş teklifi alması manasına da gelir. Diğer bir yorumu ile yeni bir aşk ve birliktelik olarak yorumlanır.

Rüyada Alyans Düşürmek

Uzun zamandır devam eden sıkıntı, sorun ve pürüzlerin çözüleceğine, kişinin engelleri aşmak için çabaladığına ve engelleri bir bir ortadan kaldıracağına tabir edilir. Gönlü ilişkilerinde yaşanan tüm tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, yüzlerin güleceğine ve geçmişte yaşanan sorunların unutulacağına delalet eder. İş hayatında daha önce olmadığı kadar cesur olmaya, yeni atılımlar yapmaya da yorumlanır.

Rüyada Alyans Bulmak

Mesleki anlamda hedeflenen noktaya ulaşmaya, zafer kazanmaya, ticari hayatta işleri büyütmeye, iş hayatında terfi etmeye delalet eder. Bazı yorumcuların yorumu; bu rüya, hiç umulmadık bir anda maddi olarak ferahlamaya, manen huzur bulmaya yorumlanır. Geçim sıkıntısı olanların geçim sıkıntısının sona ereceği, borç varsa borçların ödeneceği ve yaşanan psikolojik sorunların biteceği manası taşır.

Rüyada Kızının Parmağında Alyans Görmek

Genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Eğer ki bir rüyayı görmüş olan kişi evli bir kişi ise ya kızının ya da çevresinde bulunan herhangi bir yakınının yakın bir zamanda hayırlı bir kısmet ile güzel bir beraberliğe adım atıp oluşturacağını işaret etmektedir. Fakat bu rüyayı gören her kim ise ve bu kişi bekar birisi ise yakın bir zamanda hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına ya da şuan bir kısmeti var ise bu kısmetiyle bir evlilik oluşturacağını ve rüya sahibinin yakın zamanda çocuk haberi alacağına ve bu haberin kendisinden geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Ablanın Parmağında Alyans Görmek

Mutlu ve müjdeli günlerin başladığına işaret etmektedir. Bu rüyayı gören her kim ise yakın bir zaman sonucunda mutlu haberler alacak ve bundan sonra mutlu olaylara adım atacak demektir. Eğer ki bu rüyayı gören kimse yeni evlenmiş bir birey ise yakın zamanda hamile olmuş olduğu haberini alacak ve hanesini bir güneş doğacaktır. Aynı zamanda eğer ki bir erkek rüyasında ablasının parmağında alyans görürse karısının hamile olacağına ve bebeklerinin kız çocuğu olacağına işaret etmektedir. Rüyada görülen alyans ne şekilde olursa olsun rüya sahibinin istediği mevkiye yükseleceğini ve bu mevkide güzel bir unvana sahip olacağını bizlere işaret etmektedir. Hatta bu rüyayı gören kişi eğer ki ünlü olmak gibi bir istekte bulunuyor ise yakın bir zamanda bu isteğine kavuşacağını ve ünlü olacağını bu rüya bizlere göstermektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git