Rüyada Altında Kalmak

08.03.2016
Rüyada Altında Kalmak

Rüyada birşeylerin altında kalmak, gerçek hayatta kendisinin olduğundan daha fazla yük altında olduğunu düşünmesi yatabilir. Gerçek hayattaki baskı ve kontrol edilme hisse kişinin rüyasına yansımış olabilir. Bir başka yorum ise kişinin birisine vermiş olduğu sözü tutmaması ve bu durum nedeniyle kendisini kötü hissetmesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişinin gerçek hayatta söz verdiği ama sözünü bir türlü tutamadığı kişiye karşı verdiği sözü gerçekleştirmesi, kendi bilinçaltıyla rüya şeklinde hatırlatılabilir.

Kişinin gerçek hayatta büyük bir maddi borç altında kaldığının veya kalacağının habercisi de olabilir. Kişi eğer borcu varsa bu borcun vermiş olduğu psikolojik baskıyı hissediyor olabilir. Eğer borcu yoksa bu rüya kişinin istediği bir şeye ulaşabilmek için bir borç altına gireceğinin de habercisi olabilir. Her durumda kişinin yapması gereken bir şey olduğu kişiye hatırlatılmaktadır.

Rüyada Arabanın Altında Kalmak

Sağlığını kazanmaya, ferahlığa, ferah dolu yarınlara, verilen sözlerin tutulacağına, mutlu arkadaşlık ilişkilerine, önemli bir güce ulaşılacağına delalet eder. Farklı düşünen rüya yorumcuları tarafından yorumlanırsa; zorlukların üzerinden gelineceğine ve ardından ele geçecek toplu paraya, ümitsizlikten sonra çabalanırsa kişinin düşlerindeki beceriyi kazanması olarak yorumlanır. Kişinin yaşam tarzının, inançlarının yada  hedeflerinin başka bir kişi ile çatışması söz konusu olabileceğini gösterir. Kişinin karşılaştığı zorluklar sonrasında daha sağlıklı bir hayata; finansal olarak yükü bulunan bir kimseden kendini kurtarmaya, çektiği zorlukların ve zahmetlerin meyvelerini alarak daha ferah ve daha sağlıklı bir ömür yaşamasına işaret eder. Yeni zamanda bulunan rüya tabircilerine göre birçok zahmetle elde edilen kazanca ve bu kazancın bereketli olmasına ve kişinin eline geçecek toplu paraya ve bu para sonucunda elde edilecek gayrimenkul alımına işaret eder. Ayrıca kişinin içinde  bulunduğu hayatı boyunca fazlaca zahmet çektiğine ve zahmetlerinin karşılığını alacağına da delalet etmektedir. Şu sıralar şansın açık gibi görünüyor, bir yerden eline toplu para geçebilir. Sevgilinle birlikte seni zorlu bir süreç bekliyor, sanırım düğün hazırlıklarına başlayacaksınız. Henüz zamanın gelmediğini, biraz erken olduğunu düşünüyorsun. Bu yüzden de aklın hayli karışmış. Eğer birbirinizi seviyor ve anlaşıyorsanız, evlenmeniz için önünüzde bir engel yok. Aileleriniz ve arkadaşlarınız çoktandır bu ilişkinizi onaylamışlar, onlar da büyük heyecanla düğününüzü bekliyor.

Rüyada Duvar Altında Kalmak

Sizler için ne kadar zorlu bir zaman olsa bile sonunun oldukça hayırlı olduğu bir zaman dilimi içerisine girdiğinizi göstermektedir. Eğer bu ara sabır ile yaklaşır iseniz de her olaya her türlü her şey sizlerin yanında yer alacaktır. Unutmayın ki yağmur ne kadar sert yağar ise yağsın en güzel olan gökkuşağı da ondan sonra çıkar. Sizler için de bu durum geçerli olarak en zor zaman dilimlerinin peşinde tüm güzel olayların da gerçekleşecek olduğunu göstermektedir.

Rüyada Asansörün Altında Kalmak

Sıkıntıların peşinden gelen mutluluğu simgelemektedir. Sizlerin çok seviyor olmanıza rağmen bir kişiye karşı yapacak olduğunuz yanlışları işaret etmektedir. Sizler her ne kadar ilk zamanlar bunu fark edemeseniz bile karşınızda yer alan kişi size bir hayli fazla kırılmış olmasından dolayı uzak davranması ile bunun farkına varacaksınız. Eğer farkına biraz geç varır iseniz de sevdiğiniz kişiyi kayıp etmek ile yüzleşmek zorunda kalacak olduğunuzu da işaret etmektedir. Çok yakında alınan bir evlilik kararı var gibi görünüyor. Sevgilinin teklifi seni çok şaşırtmış ve bir o kadar da sevindirmiş. Bu kadar ani ve hızlı olmasını beklemiyor gibi bir halin var. Sevgilinle bir an önce yuvanıza kavuşmanın hayallerini kuruyorsunuz. Düğününüz çok kalabalık olacak ve çok hediye alacaksınız. Aileniz, arkadaşlarınız; bu mutlu gününüzde yanınızda olacak çok insan var.

Rüyada Dalgaların Altında Kalmak

Sizlerin bu ara büyük bir borç altına girecek olduğunuzu işaret etmektedir. Ne kadar borcu işaret ediyor olsa bile sizlerin bu çalışkan yapınız sayesinde de oldukça kısa bir süre içerisinde de tekrar bu borçlardan da kurtulacak olduğunuzu işaret etmektedir.

Borcu simgelediği gibi sizler için daha farklı durumları simgelemektedir. Sizler ne kadar borç içerisine girecek olur iseniz olun bu her olaya mantık ile yaklaşıp, işinize hiçbir şekilde duygularınızı karıştırmıyor oluşunuz ile oldukça kısa bir süre içerisinde de kar elde ederek bu borç içerisinden kurtulacak olduğunuzu ifade etmektedir. Sevdiğini biri ile kaldığını görmek de sizler için sevgisinden dolayı canından bile vazgeçebilecek insanların şu sıralar yanınızda yer alacak olduğunu işaret etmektedir. Siz her ne kadar o kişinin sizlere karşı olan bu durumlarını tam anlamı ile anlayarak olaylara yaklaşamasanız bile bu durumdan dolayı ve o kişi sayesinde oldukça olaydan kolay bir şekilde kurtulacak olacağınızı da göstermektedir. Eşinin sorunlarına biraz canın sıkılmış görünüyor. Sanırım işiyle ilgili sorunlar… Ancak bu sıkıntılı günlerde eşin senden destek bekliyor. Ona her zaman yanında olduğunu hissettirmen eşini rahatlatacaktır. Çünkü ikinizin mutluluğu ve yuvanızın ferahlığı için didinip duruyor. Böylesine fedakar bir adama senin de bir şeyler yapman gerekir. Belki bir sürpriz ikinizi de iyi gelecektir.

Rüyada Beton Altında Kalmak

Rüya sahibi için çekilen tüm sıkıntıların son bulmasına, çekilen bu sıkıntılardan sonra gerek maddi gerekse de manevi anlamda huzura kavuşmaya işarettir. Rüya sahibi uzun uğraşları sonunda hak ettiği şan ve şöhrete kavuşacak, çabaları sonucunda eğitim yaşamında başarılar kazanacak ve maddi anlamda pek çok kazanç elde edecek demektir. Aynı zamanda zorluklar ile beraber hayalini kurduğu güç ve kazanca kavuşmak anlamını taşımaktadır.

Kimi zaman rüya sahibi için uyarı niteliği de taşımaktadır. Miktarı ne denli fazla ise, yaşayacağınız yıkım ya da zorluklar da o kadar fazla olacak demektir. Ancak bu zorlukların ve çektiğiniz cefaların hemen arkası iyilik ve güzelliktir. İstediğiniz ve hayalini kurduğunuz mutlu ve güzel günler yakındadır. Aynı zamanda sadece gelecek zamanla ilgili değildir. Gün içinde yaşadığını bir aksilik ya da hayal kırıklığı da bu rüyayı görmenize neden olmuş olabilir. Bu şekilde ifade etmek mümkün olsa da rüyayı bir bütün halinde yorumlamanız gerektiğini ancak bu şekilde en doğru sonuca ulaşabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

Rüyada Deprem Enkazı Altında Kalmak

Uzun süredir verilen çabaların boşa çıkmayacağının, bu uğraşlar sonrasında rüya sahibinin ferah ve huzura erişeceğinin, kaybettiği yüksek miktarda mal ve paraya tekrar ulaşmaya işarettir. Aynı zamanda toplum tarafından dışlandıktan sonra yaşanılan haksızlıkların son bulmasına, umudun kaybedildiği anda yeniden kazanılmasına işarettir.

Rüyada Göçük Altında Kalmak

Ümitsizliğin ardından gelen paraya, başarısızlıkların ardından gelen mutluluğa, zorluklar ve mücadeleler sonrasında kazanılan sağlıklı bir yaşama delalettir. Aynı zamanda iş adamları ya da yüksek miktarda yatırım yapanlar için uzun süre cefa çektikten sonra istedikleri kazanca kavuşacaklarını da gösterir. Tüm bunların yanı sıra bazı ulemalara göre de içten ve samimi davranışları ile sizi kendine çeken orta yaşlı bir kadın demektir. Bu kadın sempatik davranışları ile kalbinizi ve güveninizi kazanacaktır. Ancak fazla güvenmemekte fayda var, zira bu kadın içten pazarlıklı olabilir. Tıpkı kaldığınız enkaz altı gibi hayallerinizi ve yatırımlarınızı yok edip, sizi çöküntüye uğratabilir.

Rüyada Depremin Altında Kalmak

Acı ve hayal kırıklığı dolu bir sürece girdiğinizin göstergesidir. Sarsıldığınızı, içinde bulunduğunuz mekanın sarsılıp yıkıldığını gördüyseniz bu durum ülkenizde oluşabilecek karışıklık ve huzursuzluğa işarettir. Gördüğünüz sarsıntı bir iç karışıklık olması durumuna, içinde bulundunuz binanın yıkılması da bu durumdan kişisel olarak zarar görebileceğinize işarettir. Bu sarsıntı bazen iş yaşamında yaşanabilecek sorunlara da işaret eder ki bu iş devlet sektörüne yönelik bir iştir. Yani bir devlet memuru, öğretmen ya da herhangi bir kamu görevinde çalışan bir kişi, işi ile ilgili sıkıntılar yaşayacak demektir.

Rüyada Tek Başına Depremin Altında Kalmak

Aklınızda olan ve uzun zaman planlamasını yaptığınız işlerinizde aksaklık çıkacağınız anlamına gelir. Bu işten zararlı çıkabilecek tek kişi siz olacaksınız demektir. Yanınızda birileri de var ise ya sizin gibi işleri yolunda gitmeyecek birilerini görmüşsünüzdür ya da sizin işlerinizin bozulması başkalarının işlerini de etkileyecek demektir. Bu durumda işlerinizi akıllıca planlar yaparak kurmalı ve atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz.

Rüyada Kar Altında Kalmak

Sizler için bu son zamanların en zor anlarının kapıda olduğunu işaret etmektedir. Bilinçsiz bir şekilde yapmış olduğunuz harcamalar ile oldukça zararlı olan girişimlere ve borçlara girmiş olmanız da sizlerin resmen bitiş noktası olmak üzere olduğunu göstermektedir. Bu durumun içerisinde sizler de yer almamak için önceden önlem alarak biraz daha bilinçli bir şekilde davranabilir ve olası durumlardan da kendinizi kurtarabilirsiniz.

Rüyada Ateş Altında Kalmak

Bir yandan da sizler için oldukça farklı anlamlara da gelmektedir. Artık sizler için yapılacak pek de bir şey kalmamış olduğunu da göstermektedir. Sizler sadece zevkleri ve istekleri doğrultusunda yaşayarak kendisi dışında başka kimseyi düşünmeyen bireyler gibi yaşamanızdan dolayı çevrenizde pek de kimsenin kalmamış olduğunu da göstermektedir. Sevdiğin biri ile birlikteyseniz sizler her ne kadar insanlara karşı farklı yanlışlar ile yaklaşıyor olsanız bile aileniz ve sizlere oldukça değer veren arkadaşlarında yanınızda yer aldığını göstermektedir. Sahip olmuş olduğun ikna edici tavrın sayesinde, büyük başarılar yakalıyorsun. Bu durum herkesin takdirini topluyor. Nişanlın sana, senin güçlü duruşuna hayran. Sana çok aşık bu adam ile mutlu, hayırlı ve 3 çocuklu bir evlilik hayatı görünüyor. Nişanlın hayattaki en büyük şansın. Her sıkıntında senin elinden tutup seni mutluluğa götürmeyi başaracak.

Rüyada Toprak Altında Kalmak

Zor ve zahmetli bir dönemden geçildiğine ancak bu dönemin en kısa sürede hayırlar ile sonlanacağına işarettir. Cefa çektikten sonra sefaya, huzursuzluklar ve zorlukların ardından refah ve mutluluğa, bir sevdiğinin yardımı ile uzun süredir hasretini çektiği şöhrete ve saygınlığa, hastalıkların ardından şifaya ve sıhhatli bir hayata kavuşur. Aynı zamanda kişinin kaldıramayacağı bir yükün altın girmek üzere olduğunu göstermektedir. Bu bağlamda bir uyarı niteliği taşımaktadır.

Rüyada Yağmur Altında Kalmak

Eğitim yaşamında yaşanılan başarısızlıklardan sonra hak ettiğine kavuşmaya, başarıların ardı ardına gelmesine işarettir. Kişi çabalarının ve uğraşlarının karşılığını en sonunda alacak ve bunun gururunu yaşayacaktır. Ayrıca iş yaşamına yönelik olarak yorumlanırsa rüya sahibinin rakipleri tarafından kıskanıldığını ve hakkında kötü planları olduğunu göstermektedir. Ancak rüya sahibin bu hususta endişe etmemelidir. Zira tüm kötü planlar tıpkı bir su gibi hayatından akıp gidecek, ona zarar veremeyecektir. Bazı yorumculara göre ise kişinin düştüğü zor durumdan sevdiklerinin ve yakınlarının yardımı ile kurtulacağının bu sayede ayağa kalkacağının işaretidir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.