Rüyada Altına İşediğini Görmek

Rüyada Altına İşediğini Görmek
1 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.600 kez okundu.

Rüyada altına işediğini görmek, rüyayı gören kişinin yolundan sapacağını ve yanlış işlere rivayet edilir. Birine haksızlık edeceğine, günaha gireceğine ve dine karşı gelmeye işaret eder. Rüya sahibinin bahtı açık, istikbali parlak olacak demektir. Çok rahat bir yaşam sürmesine ve evinden huzurun, bereketin eksik olmayacağına işarettir. Aynı zaman da yatağın da ıslandığını görmüşse, muhafazakar bir birey olmaya ve dinin getirdiği emirleri tam anlamıyla yerine getirecek demektir. Esenliğe, rahata, başarıya ve ilerlemeye işarettir. Rüyayı gören kişinin kazancını da ikiye katlayacağına yorulur. Zenginliğe kavuşacağı anlamına gelir. Maddi sıkıntıların çözüleceğine, çok daha kolay bir yaşama başlayacağına delalet eder. Sahip olduklarının kıymetini bilmediğine ve ele güne muhtaç olacağına işaret eder. İbadetini ihmal ettiğine alamet eder.

Rüyada Altına Büyük Abdestini Yapmak

İnancını hakkıyla yerine getirmiyor diye tabir edilir. Sağlık sorununa işaret eder. Evli ise hane içinde can sıkıcı olaylar yaşanacağına delalet eder. Bazı rüya yorumculara göre kişinin dertlerinden sıkıntılarından kurtularak esenliğe kavuşacağına dair yorumlar. Kişinin dünya malında gözü olmasına fakat hiç bir şey elde edememesine delalet eder.

Rüyada Denize İşediğini Görmek

Hayırlı şeylere yorulmaz Rüya sahibinin kendini kaybederek kötü işlere bulaşacağı ve üst üste hatalar yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibi günah sahibi olacağı işlere kalkışır şeklinde yorumlanır. Yalan söylemeye, dine inanmamaya başlamaya, ibadet etmeyi reddetmeye işaret eder. Kişinin güzel ve mutlu bir hayat sürerken birden farklı bir karaktere bürüneceğini haber eder. İnançları ve davranışları tamamen değişecek olan kişi, vicdanından ve insanlığından vazgeçecek kötü huylu bir kişiliğe bürünecektir.

Rüyada Çişini Tuttuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin esenliğe kavuşacağına işarettir. Bereketli bir işe başlayacağı ve maddi anlamda rahatlama yaşayacağını haber eder. Yaşanan maddi sıkıntılardan kurtulacağına ve çevresindeki kişilere de maddi olarak yardımda bulunacağına işaret eder. Borçlarını ödeyeceğine ve zenginlik içinde yaşamaya başlayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin karakterinde bir zorluğu daha atlatarak statüsünü yükselteceğini haber eder. Etrafa sıçratıyorsa ve tuvalette değil ise bu durum kazanılan paranın gereksiz yerlere harcanacağı ve daha sonraki dönemde bu durumdan çok pişman olunacağını işaret eder. Rüya sahibi bekar ise evlilik konusunda görüştüğü kişinin kıymetini bilmeyeceği anlamını taşır.

Rüyada İşeyen Birini Görmek

Hayırlı bir kısmetin hayatınıza gireceğine işaret eder. Altınıza yaptığınızı gördüyseniz bu hayatınıza ummadığınız bir zamanda ve şekilde birinin gireceğine işaret eder. Eğer rüyanızda siz altınıza yaparken bu duruma biri şahit oluyorsa o zaman da hayatınıza girecek kişi, birinin aracılığı ile girecek demektir. Sizi gören kişi tanıdığınız biri ise yakın çevrenizden bir arkadaş ya da akraba aracılığı ile hayatınıza biri girecek anlamına gelir. Ancak sizi gören kişiyi tanımıyorsanız bunun anlamı da yeni tanışacağınız birinin hayatınıza daha tesadüfi bir şekilde birini sokacağı anlamına gelir. Hayatınıza tesadüfen girecek bu kişi size hak ettiğiniz değeri verecek ve hayatınızın sonuna kadar sizi en mutlu insan yapacak demektir.

Rüyada Altına Yaptığını Görmek

Özellikle büyük tuvaletinizi gördüyseniz bu yüklü bir miktar dünyalık edineceğinize işaret eder. Para dışında mal sahibi de olmanız söz konusu olabilir. Elinde sermayesi olan kişi bu rüyayı gördüğünde o sermayeyi işleyerek katlayacağına işarettir. Bu dünyalığınızın artacağı, servetinizin katlanacağı, malınızın ve mülkünüzün artarak çoğalacağı anlamına gelir. Ailece uzun yıllar huzur, refah ve bolluk içinde yaşayacaksınız.

Rüyada Altına Kaka Yapmak

Hayatta kendinize yük yapan sorumluluklarınızı, maddi veya manevi ağırlıklarınızı bırakacağınız anlamına gelir. Rüya sahibi bu yükleri yükselmesine engel olan etkenler olarak görür ve bu rüya onlardan kurtulacağı anlamına gelir. Bu gelişmeyle birlikte kişi rahat ve huzurlu bir yaşam sürer. Dertleriyle, sürekli sorun yaşadığı insanlarla artık ilgisi kalmayacaktır. Çevresindeki insanlardan uzaklaşacak, yeni bir çevreye ve yeni bir yaşama kavuşacaktır. Bir başka yoruma göre de gerçekte çok etkileneceği olaylar yaşayacaktır. Bu olaylar tehlike arz edebilir ve kişilerin korku yaşamasına sebep olabilir. Bu durumda bu olaylardan ve kişilerden uzaklaşmalı ve kurtulmak için elinden gelen çabayı göstermelidir.

Rüyada Altına Çiş Yapmak

Rüyayı gören kişinin özel hayatında zor zamanlar geçirdiğini, sorunlarının olduğunu gösterir. Sık sık problemlerini nasıl çözüme kavuşturacağını düşünür, herkes için en iyi şeyin olmasını ister. Sıkıntılarının, problemlerinin çözüleceğine işarettir. Rüyayı gören kişi yükselişe geçecektir. Başarısız olduğu durumları lehine çevirecektir.

Rüyada Altına Kaçırmak

Rüya sahibi refaha erecek ve huzuru yakalayacak demektir. Geçirdiği sıkıntılı durumların başarıyla üstesinden gelecektir ve çevresindekiler kendisini övecektir. Sık sık tebrik edilecek ve yaşama olan sevgisi ve azmi insanları hayrete düşürecektir. Burada önemli hususlardan biri rüyayı gören kişi olayları akışına bırakmalı ve sabretmelidir. Eğer rehavete kapılırsa psikolojik olarak yıpranır. Rüya sahibi kendini yıpratmamaya özen göstermelidir. Unutmamalıdır ki her gecenin bir sabahı vardır. Azmi ve kendine olan inancı sayesinde yükselecektir. Ve kendine olan inancını yitirmediği sürece her sorunun üstesinden gelecektir.

Rüyada Altına Yapmak

Zenginliğe işaret eder. Büyük bir miktar paranın sahibi olacak demektir. Bu para eline bir miras yolu ile de geçebilir ya da kazancının artması ile zenginleşmesi söz konusu olabilir. Herhangi bir biçimde elde edilebilecek olan bu zenginlik, kişinin hayatı boyunca devam edecek ve o kişi bir daha maddi sıkıntı yaşamayacak demektir. Rüyanızda altınıza kaçırdığınızı gördüyseniz bu sizin uzun süreli refah bir yaşama kavuşacağınız anlamına gelir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git