Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyada Altın Yüzük Görmek
22 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 918 kez okundu.

Rüyada altın yüzük görmek, rüyayı gören kişi kadın ise yaşanacak çok güzel şeylerin işaretçisidir. Paraya, mala, mülke, gelecek bir mirasa ve beklemediğiniz birinden gelecek altın hediyeye işarettir. Kişi erkek ise onun için güzel giden şeylerin kötüleşeceğini ve hiç değişmesini istemediği hayatının gidişatının tamamen bozulacağını ve alt üst olacağını haberdar eder. Evlilik yüzüğü ise yakın zamanda evliyse evliliğinin bozulacağına ve bu evliliğin bitişiyle hayata yeniden döneceğine işarettir.

Rüyada Taşlı Altın Yüzük Görmek

Bir mal sahibi olunacağına ve bu malın rüyayı gören kişiyi zengin edeceğine işarettir. Aşka, sevgiye, izdivaç isteyen kişinin tez zamanda istediğine kavuşacağının habercisi olarak bilinir.

Rüyada Altın Yüzük Kaybetmek

Kişinin bir sevdiğini hayatından çıkarmak zorunda kalacağına veya çok değer verdiği bir kişiden alacağı kötü haber ile yıkılacağını bildirir. Parmağında ise ve gösterişli ise bu durum bekarların kısa sürede evleneceğine işarettir. Maddi sıkıntılarla dolu bir yaşam geçireceğine ve çevresinden hiç bir yardım görmeyeceğine işarettir.

Bazen durgun bazen coşkulu tavırların hem arkadaşlarının hem de sevgilinin biraz kafasını karıştırıyor gibi görünüyor. Onlara duygularını biraz daha belli edersen sendeki bu çalkantılı ruh halini daha iyi anlayacaklardır. Sevgilin, arkadaşlarınla birlikte sana sürpriz bir tatil gezisi planlıyor gibi görünüyor. Bu tatil gezisi, doğayla iç içe olacağın, çadırların kurulacağı bir kampa benziyor.

Rüyada Altın Yüzük Bulmak

Hayırlı şeylere yorumlanır. Sevdiği kişi ile hayırlı bir yuva kuracağına, evlilik döneminde ise düğünün sorunsuz bir şekilde olacağına işaret eder. Kendi altın yüzüğünü bir başkasına emanet ettiğini gören kişi verdiği kişiye iyilik yapacağına onunla beraber hayırlı işlere adım atacağına işarettir. Tanımadığı birinden altın yüzük almak bahtın açıldığına kararsız kalınan kişinin doğru kişi olabileceğine işaret eder. Yardıma muhtaç birine verdiğini görmek iyi bir iş teklifi alacağına içinde bulunduğu maddi sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Altın Taktığını Görmek

Yeni aşklara işaret eder, rüyayı gören kişi evli ise aile saadetinin artacağına ailesinin genişleyeceğine işaret eder. Almak için kuyumcuya giden kişi uzakta bir sevdiğinden hayırlı haberler alacağına, ayrı kaldığı sevdiklerine kavuşacağına işaret eder. Sahte olduğunu görmek yaptığı işlerde, verdiği kararlarda yanılacağına iki kere düşünmesi gerektiğine, güvendiği kişileri tekrar gözden geçirmesi gerektiğine ailesi ile tartışma yaşaya bileceği bir döneme girdiğine işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git