Rüyada Altın Görmek

Rüyada Altın Görmek
28 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 933 kez okundu.

Rüyada altın görmek, genel olarak olmasında tereddüt ettiğiniz bir şeyin gerçekleşeceğine delalettir. Çoğu zaman neşeye, sevince, mutluluğa ve refaha kavuşacağınıza yorulur. Genel olarak güzel günlerin sizi beklediğini gösterir. Maddi olarak birisine destek olabilir ya da bazı harcamalarını kısarak etrafında ihtiyacı olan kişilere daha çok yardım edebilir. Çoğu zaman maddi varlıkta ya da kazancınızda artış ya da azalış yaşanacağını gösterir. Bunun dışında ise bazı küçük hastalık ve tatsızlıklar yaşanabileceğini fakat bu sıkıntıların kısa bir süre içerisinde geçeceğini gösterir.

Rüyada Altın Bulmak

Maddi ve manen anlamda huzura kavuşacağınuzun göstergesidir. Ayrıca kişi hasta ise kısa bir süre içerisinde eski sağlığına kavuşacak demektir. Kişinin etrafında onun iyiliğini isteyen birileri vardır. Bu kişilerden bir iyilik görebilir ve varsa sıkıntılarının üstesinden rahatça gelebilir. Maddi varlığınızda ve malınızda bir artış olacağının göstergesidir. Kişi kısa bir süre içinde bol kazanç sağlayacak demektir. Kaybettiğini gören kişi ise parasal bir süre sıkıntılar yaşayabilir ve mal varlığında eksilmeler olabilir. Yeni bir iş teklifi alabilecek ya da bulunduğu mevkiden daha üst bir mevkiye yükselebilecektir.

Rüyada Altın Almak

Şanslı ve bereketli bir kazanç dönemine gireceğinizin simgesidir. Uzun zamandır geçmesini beklediğiniz maddi sıkıntıların geçeceğine delalettir. Bu maddi sıkıntıları, beklemediğiniz bir borcunuzun ödenmesi halinde görebilirsiniz. En ihtiyaç duyduğunuz an bu dönemler olduğu için, bilinç altınızda da etkisi en çok görülen alan bu konuyla ilgili olmuştur. Canınızı fazla sıkmaya gerek yok, çünkü 3 vakte kadar huzurlu ve rahat bir süre geçireceksiniz. Maddi kazançlarınız artacak, iş hayatında maaşınız konusunda zam beklentiniz var ise, içinize sinen ve sizi mutlu eden bir rakamla yükselişe geçecektir. Uzun zaman boyunca moralinizi bozup canınızı sıkmaya değmeyecek olan bu konuyla ilgili olarak, kısa süre sonra bütün kapıların sizlere açılacağından bahsedebiliriz. Ailenizden birinin ciddi bir başlangıç yapacağının simgesi durumundadır. Bu ciddi başlangıç, bir söz, nişan, düğün olabilir. Bu güzel haber, sizi ve çevrenizi etkisi altına alacak, sizleri sevindirecek, mutlu edecektir. Hayırlı bir başlangıç olan bu adımda, sizin duygularınız, düşünceleriniz de evlenecek olan o kişi için önemli bir konumdadır. Önemseniyor, seviliyorsunuz. Mutlu oldukça da mutlu ediyorsunuz.

Rüyada Altın Zincir Görmek

Hayırla yorumlanır. Rüyayı gören kişi doğru yolu tercih edip hareket ettiğinde yaptığı seçimler kazancını artıracak rızkını güçlendirecektir ve daha varlıklı bir insan olacaktır. Rüyanın sahibi işlerini ve hayatını yoluna koyar, hayatındaki sorunları uzaklaştırır, sıkıntıları biter ve dertleri son bulur. Bu kişinin karşısına yeni yatırım fırsatları çıkar ve kazancını büyütür. Bu sayede yaşam şartları daha iyi olur ve kişi ailesiyle birlikte bolluk ve zenginlik içinde yaşar. Rüyayı gören kişi bu bolluğa birinin yardımıyla da ulaşabilir. Bu kişi muhtemelen hayatına rüyayı gördükten sonra girecek bir kişidir. Bu kişi akrabalardan ya da yakın çevreden olamaz çünkü yakın çevre genelde kişinin arkasından dedikodu yapar.

Rüyada Sahte Altın Görmek

Kazanılan başarıların arkasından insanların yapacağı dedikodulara işaret eder. Hayatınızda her şey yolunda giderken elbette arkanızdan konuşanlar olacak ve huzurunuzu bozmaya çalışacaklardır. Bu durumda yapmanız gereken sadece hayatınıza devam etmek ve söylenenlere kulak asmamaktır aksi halde huzurunuz bozulabilir. Özellikle böyle rüyalar gördükten sonra kişinin çevreyle olan ilişkilerinde dikkatli olmalıdır.

Rüyada Altın Saat Görmek

Rüya sahibinin tam olarak sistemli bir hayat sürdüğüne işarettir ve bu hayatın dışına çıkacak her türlü duruma karşı çok asabi ve ters yaklaştığını işaret eder. Altın saat hediye almak, rüyayı gören kişinin çok dürüst, güvenilir, vicdan ve erdem sahibi bir karaktere sahip olduğu anlamına gelir. Bu rüya günlük hayatta bir takım aksilikler ve olumsuzluklarla karşılaşılabileceğine işarettir. Maddi manevi zorlu bir döneme geçiş yapıldığı şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Altın Külçesi Görmek

Hayatında müdahale etmesi gerektiği olaylar yaşayacağına işarettir. Gereken müdahaleyi yapmakta geç kalacağı taktirde bu geç kalmışlığın faturasını ağır bedellerle ödemek zorunda kalabileceği şeklinde yorumlanır. Kişi faydalı işler yapmayı seven, sorumluluk sahibi ve boşa geçen zamana tahammülü olmayan bir karaktere sahiptir. Aynı zamanda çok değer verdiğiniz biriyle kısa sürede doyasıya görüşme imkanınızın olacağı anlamını taşır. Bu rüyayı gören kişi yeni işlere adım atar ve bu işle çok büyük paralar kazanarak mal mülk sahibi haline gelir. Çok sevdiği birinden müjdeli bir haberin geleceği anlamındadır. Ailedeki sıkıntıların son bulacağının işaretçisidir.

Rüyada Altın Diş Görmek

Ticaret yapmayı düşünen kişilerin işlerinde başarıya ulaşacağını görmeleri şeklinde yorumlanabilir. Bol kazançlı bir işe, kısa dönemde yapılacak büyük yatırımlara, çok fazla mal ve ganimete işaret eder. Kişinin bekar ise kısa sürede bir ilişki yaşayacağına ve mutlu bir yuva kuracağına işarettir. Rüya sahibinin ailevi sıkıntıları var ise bu sıkıntılardan bir çırpıda kurtulacağı ve hiç olmamış gibi davranılacağına işarettir. Kişinin çok ama çok etkileyecek olumsuz bir durumun yaklaştığını haber eder.

Rüyada Altın Ev

Rüya sahibi evliyse güzel ve hayırlı bir evlat sahibi olunacağı anlamına gelir. Elden giden bir paraya, mal kaybetmeye, maddi olarak zorlanmaya ve işlerin kötüye gitmesine işaret edicidir. Hamile bir bayan ise bebeğine sağlıklı bir şekilde kavuşacağı ve hayırlı bir evlat yetiştireceği şeklinde yorumlanır. Kişi beklediği bir haber var ise tez zamanda duyacaktır. Bu haberin sonunda işler tam yolunda gidecek ve arzu ettiği şeye kavuşacaktır. Rüyayı gören kişinin ahlakını, huy güzelliğini ve temiz kalpliliğini işaret eder.

Rüyada Altın Taç Görmek

Hayra yorulmaz. Çoğunlukla ağırlık alınmasına yorumlanır. Rüyayı gördüğünüz dönemde sıkıntılar yaşayabilen, dara düşebilir ve psikolojik olarak çaresizliğe düşebilirsiniz. Bu sürede maddi kayıplar da verebilirsiniz ve bu durum da sıkıntılarınızın büyümesine sebep olabilir. Rüyayı gören kişi, sorunlarından dolayı çok zorlanabilir, bu durum huzurunun bozulmasına da sebep olabilir. İnsanlar bu kadar huzursuz ve stresli olursa hastalıklar da kaçınılmaz olur. Bu yüzden bu dönemlerde hastalık sahibi de olabilirsiniz. Uzun süreli yaşayacağınız bu sıkıntılı dönem sizi karamsar, içe kapanık ve sıkıcı bir insana dönüştürebilir. Bununla birlikte maneviyatını da güçlendirir ve çevresindeki herkese yardım eden merhametli ve saygın bir insan olur. Eskiden verdiği yanlış kararların telafisini yapmak için daha akıllıca ve makul kararlar alır.

Rüyada Altın Sandık

Her durumda bakış açınız olumsuz olur ve her şeye negatif yaklaşırsınız. Bu durum çevrenizdekileri de kötü etkiler ve bu negatif yaklaşımınızdan dolayı insanlar sizden uzaklaşmaya başlayacaktır. Bu yüzden derdinizi paylaşabileceğiniz kimse yanınızda kalmaz.

Rüyada Altın Kaybetmek

Rüya sahibinin değer verdiği bir eşyasını kaybedeceği şeklinde yorumlanır. Kişinin maddi sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir. Kişi bekar ise zorlu bir süreçten geçerek sıkıntılı bir evliliğe yelken açacağı anlamını taşır. Seviyeli bir birlikteliğe, gelecek mutlu bir habere, beklemediğiniz birinden hamile haberi duymaya, çok uzaklardan aniden gelecek bir misafire yorulur. Kişi gerçek hayatta sahip olduğu altınları gördüyse güvenceye alması gerektiğini bilmelidir ancak ferah hisseden kişi istemeyerek taşıdığı bir sorumluluktan kurtulacaktır. Aileden birinin eline kıymetli bir eşya geçecektir

Rüyada Altın Çaldırmak

Kişi evli ise evliliğine dışarıdan bakan gözlerden zarar geleceği ve dikkat edilmesi gereken bir olayın yaklaştığını haber eder. Bereket, mutluluk ve huzurdur. Şanssız ve sıkıntılı bir döneme girileceğini belli eder. Kaybetmek ve bulmak, bir dostunuzdan gelecek ve beklemediğiniz şekilde ani bir karar ile etkileneceğiniz habere hazırlıklı olunması gerektiği şeklinde yorumlanır. Kaybeden kişinin eline tez zamanda bir miktar para geçebilir ve bu parayla dikkatli yatırım yapılmalı veya harcanmalıdır.

Rüyada Altın Takmak

Hayırla yorumlanır. Yaşamında olumlu gelişmeler yaşar ve hayırlı haberler alır. Bu kişilerin hayatlarında yaşadığı olayların olumlu olması ve hayırlı sonuçlanması, hedeflerine ulaşabilmesi söz konusudur. Geçinmek için ihtiyaçları olan kazanca kolayca ulaşacaklardır. Yaşamları boyunca gelirlerini hayırla elde edip varlıklı yaşayacakları şeklinde de yorumlanabilir. Başka yorumculara göre de fazlalığı kadar borçtan kurtulacağına ve sağlık sorunları varsa bu sağlık sorunlarından en yakın zamanda kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Boynuna Altın Takmak

Kişi boynuna takıyorsa hastasının iyileşeceğine ve zor dönemini atlatacağına yorumlanır. Yakın zamanda elde edeceği büyük başarılarla ailesine ve çevresine faydalı ve hayırlı bir insan olacaktır. Eğer rüyayı gören kişi aynı zamanda bekarsa, yakın bir zamanda hayırlı bir evlilik gerçekleştireceğine, evli ise de hayatı boyunca mutlu bir yuvası olup hayırlı evlatlar yetiştireceğine işaret eder. Bazen de rüya sahibinin herhangi bir konuda yersiz şüpheye kapılabileceğini gösterir. Özellikle kendileri ile ilgili olan bu şüpheler rüya sahibinin gereksiz kuruntular yapmasına sebep olacağı için bundan vazgeçmeleri gerekir.

Rüyada Altın Vermek

Rüyayı gören kişinin hayat akışının değişeceğine işarettir. Olumlu olayların yaşanacağı bir döneme adım atacağı anlamını taşır. İş hayatında verimli bir döneme geçiş yapılacağının ve kariyer basamaklarının engelsiz bir şekilde güzelce aşılacağı şeklinde yorumlanabilir. İnsanlara faydalı olunabilecek bir durumun yaşanacağı anlamındadır. Bu durumu gerektiği şekilde olumlu atlatmak, kişiye yeni kapılar açacaktır. Fayda sağlanan kişilerin hayır duasının alınacağı şeklinde yorumlanabilir. Kişinin bir izdivaç durumu var ise bu konuda dikkatli davranılmalıdır. Kişi bereketli bir döneme girecek ve önceden düşünerek harcama yapması gereken durumlardan kurtulacağı anlamını taşır.

Rüyada Altın Satmak

Feraha kavuşacak bu kişi, kıymet bilmeli ve oluşacak durumlara karşı temkinli davranarak hareket etmelidir. Bunu gerçek hayata yansıtmalı ve unutmamalıdır ki eliyle bir şeyi istekli şekilde veren insana çok daha güzel geri dönüşler olacaktır. Karşısına çıkan bilgi sahibi ve faydalı olabilecek insanları yabana atmayıp değerlendirmelidir. Evli ise kişi ailevi durumlarda fevri davranmamalıdır. Aniden verilmeyen kararlar, mutlu bir yaşamın kapılarını açacaktır.

Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

Rüyayı gören kadın ise koca adayına, erkek ise kadın eş adayına tabir edilir. Mala, mülke, çocuğa kavuşmaya ve emanet alacağına işarettir. Ayrıca kadın için sevinç ve bezeğe, erkek açısından ise eşinden sevgi görmeye, kadının mücevher ve kıymetli taşlarla süslenmiş ise değerli bir erkekle evlenmesine ve erkek çocuklar doğurup muradına ermesine işarettir. Kolye gören erkek için bazen boğmaca rahatsızlığına, bekar kimseler için evlenmeye delalet eder. Kişi hamile bir kadınsa, erkek çocuğuna sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Altın Gerdanlığın Kopması

Bir sürprizle karşılaşacağınıza ve mutlu olacağınıza tabir olunur. Daha önceden verilmiş bir sözden döneceğinize ve sözleşmeyi bozacağınıza tabir edilir. Rüya sahibi üzerinde, altın, gümüş, boncuk veya mücevherden ise olduğunu görürse, devlet hizmetinde yüksek makama erişeceği anlamına gelir. Altın ve incilerle yapılmış ise rüyayı gören kişinin İslam’a hizmet etmesi ve dini açıdan hizmetler yaparak mutluluğa kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Altın Kolye Takmak

Mana itibariyle bazen hayırlara vesiledir. Kadın ise onun için birçok güzel mana taşımaktadır. Kadının gelecekte iş hayatının bol ve bereketli geçeceği anlamına gelir. Daha sonra evli olan kadına kocası tarafından takılan gerdanlık kadın için mülke ve sadakate temsil edilmektedir. Koca tarafından sevilen bir kadını temsil ettiği gibi evliliğinde mutlu anların yaşanacağı bir süreç olarak da belirlenmektedir.

Rüyada Altın Gerdanlık Takmak

Gören kadın isehamilelik ile sevineceği anlamını taşır. Taşlarla süslü ve çok değerli bir gerdanlık olması kadının çok yüce ve kadir kıymet bilen bir erkekle evleneceği manasına gelir. Saf alından yapılmış ise kadının ve ya erkeğin muradına erecekleri anlamına gelir. Erkek ise onun için kötü bir olay sonucu rahata kavuşacağı anlamına geldiği gibi kadın için her olay büyük bir başarı ile kalkacağı anlamına gelir. Taşları iri taneli ise kişinin vereceği sözde sözünün eri olacağını belirtir ve buda onun arkadaşları ile olan ilişkilerinde iyi bir iletişime işaret olarak belirtilmektedir.

Rüyada Altın Toplamak

Günlük hayatta yaşadığımız olaylar, durumları bize etkileyen, mutlu eden veya mutsuz eden durumları rüya aleminde görmemizdir. Anahtar kelime gelecekte hayatımızda ki olumlu ve ya olumsuz durumların açıklanmasıdır. Maddi olarak yorumlanmaktadır. Yaşadığınız maddi sıkıntılar, işsizlik, borç, ev geçim sıkıntısı maddi sıkıntı yüzün de aile ile yaşadığınız sıkıntılardır. İşsizseniz iş bulacağınıza işaret eder, bulduğunuz işte başarılı ve bol kazanç sağlayacağınızı işarettir. Aile için de ki para sıkıntısı ve para yüzünde oluşan gergin durumun beklemediğiniz birinde elinize para geçeceği bu para size ve aileniz de ki olumsuz durumu ortadan kaldıracağınız işaret eder. Güzel günlerin size beklediğine işarettir bu işaret sizi ve çevrenizdekilere olumlu yansıtılacak güzel günler yakında olacağına işarettir.

Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Eğer borcunuz var ise borcunuzu ödeyebilecek bir miktar para ellinize geçeceği ve bu para sizi mutlu edeceğine işaret eder. Çok sevildiğini hissettiğin, her şeyin yolunda gittiği ve oldukça uyumlu bir ilişkin olduğu görünüyor. Sevdiğin kişi ile birlikte yakın zamanda evlilik kararı almış gibisiniz. Bu haber ailenizi ve arkadaşlarınızı da epey sevindirmişe benziyor. Sade bir düğün töreni düşünüyorsunuz. Düğününüz oldukça kalabalık olacak, uzaklardan gelecek misafirler görünüyor. Yakın arkadaşlarından biri çok sıkıntılı gözüküyor.

Rüyada Altın Para Görmek

Olumlu ve güzel şeyler yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin eline geçen fırsatları çok iyi değerlendirmesi ve çabalaması gerektiği anlamını çıkartmak mümkün. Şansın açılacağı ve işlerin yoluna gireceği bir dönemin habercisidir. Fırsatlar iyi değerlendirildiğinde rüya sahibinin hayatı tamamen yön değiştirir. Bu nedenle akılcı olunması gereken bir dönemin kapılarının açıldığını söylemek mümkündür. Rüya sahibine kapılar ardarda açılacak ve hiç bir zaman ulaşamayacağını düşündüğü yaşam standartlarına çok çabalamadan ulaşması mümkün olacaktır.

Rüyada Altın Para Almak

Eldeki paranın düzgün değerlendirilmesi gerektiği şeklinde de yorumlanabilir. Yatırım yapmak isteyen rüya sahibinin mutlaka derinlemesine bir araştırma yapması gerektiğini işaret eder. Veren kişiden büyük bir iyilik göreceğiniz anlamındadır. Kişiyi tanımıyorsanız, tanımadığınız birine minnet duyacağınız anlamını taşır. Bir yerden gelecek parayı bekliyor ise oturduğu yerden beklemek yerine bunun için çabalaması gerektiğini bilmelidir. Maddiyat üzerine birtakım planlar yaptıysa bu planları bir süre daha ertelemek zorunda kalacağını geç de olsa görür ve hayal kırıklığına uğrar.

Rüyada Altın Bozdurmak

Rüya sahibinin çektiği güçlükler sonunda istediği rahata kavuşabileceğini işaret eder. Zorlukların ardından mutlu bir yaşam sürmek, sıkıntılı bir dönemi atlatmak, maddiyat anlamında rahatlamak ve bir hastalık sürecini atlatmak şeklinde yorumlanır. Ulaşmak istediği hedefler için çok çabalamış ama hiç bir zaman emeğinin karşılığını alamamış kişilerdir. Bu noktada geriye dönmeden ilerlemeye devam ettiklerinde hedeflerine ulaşmak için çok az kaldığını ifade eden bir rüyadır. Yakın zamanda borçlardan kurtulmak demektir fakat bu sürenin pek yakın olmadığını gösterir.

Rüyada Altın Satmak

Çok çabalayarak toplanan bir maddiyatın güzel bir başlangıç için harcanabileceğini ve bu işin çok bereketli olacağını işaret eder. Bir mal varlığını, araba ev vb. yatırımını borç ödemek adına elden çıkartabilir. Aileden birinin maddi zorluğu için kullanılmak adına birikimini gözden çıkarabilir. Beklemediği bir yerden aniden fazla miktarda para gelir ve öncelikle borçlar kapanır. Ardından rahat bir yaşam sürmek için gereken maddiyatın elde olacağı şeklinde yorumlanabilir. Yakın çevresinden değer verdiği birinin başka bir yüzüyle tanışacak ve o kişiyi hayatından uzaklaştıracaktır şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Altın Küpe Görmek

Rüya sahibinin hayatının her yönüyle iyiye gideceğini işaret eder. Rüyayı görenin her konuda kısmeti artar. Kimsenin huzuru artar. Uzun zamandır sıkıntılar çeken rüya sahibinin sıkıntılı günleri biter. Hayatında yaşadığı tüm olumsuzluklar tersine döner. Maddi ve manevi olarak huzura kavuşur. Rüya sahibinin kazancı artar, eli bollaşır. Kadın için çok hayırlı günleri, erkek için sıkıntılı günleri işaret eder. İster kadın olsun ister erkek olsun bekar ise hayırlı bir kısmet müjdelenir. Yakın zamanda rüya sahibinin karşısına huyu güzel bir eş adayı çıkacaktır. Hamile bir kadınsa sağlıklı, hayırlı bir erkek çocuk doğuracağına işarettir. Evladının hayırlı, iyi işler başaran, herkesi imrendirecek bir kişiliğe sahip olması beklenir.

Rüyada Altın Küpe Hediye Almak

Evladınızın sizi gururlandıracağı simgelenir. Hayat boyu övüneceğiniz bir evlat müjdelenir. Bir kimse size verdiyse ve siz de kabul ettiyseniz o kimseden hayırlı haberler alacak ya da bir iyilik göreceksiniz. Gelecek haberle çok sevinecek ve tüm sıkıntılarınızı unutacaksınız. Evinde uzun süredir yaşadığı problemleri çözeceğine işaret eder. Evinin bereketinin artacağına ve yaşadığı maddi problemlerin azalacağına işaret eder. Rüya sahibinin çocukları var ise hayırlı işlerde olacağına ve istedikleri yerlere geleceğine yorumlanır. Rüya sahibinin eşine sevgisi ve merhametinin arttığı ve daha da saydı duyduğu hareketler yapmasına yorumlanır. Haneden mutluluk ve bereketin artacağına işaret eder. Eğer aile bireylerinin ev değiştirmek istemeleri gibi bir düşünce olduğuna yorumlanır. En kısa sürede ev değişikliği yapabilirler. Yeni taşındıkları yerde evlerinin bereketli olacağına ve eskisi gibi mutlu olacaklarına ve komşu ilişkilerinin iyi olacağına yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git