Rüyada Allık Görmek

Rüyada Allık Görmek
27 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.071 kez okundu.

Rüyada allık görmek, rüyayı gören kişinin hoşuna gitmese de bazı kötü işlere bulaşacağı ve yaşanan bu olayda kötülüklerin gizlenerek olduğundan farklı gösterileceği şeklinde yorumlanır. Aşk hayatında çaba göstererek başarıya ulaşacağını ve mutlu olacağını işaret eder. Kişi evli ise hiç beklemediği bir anda bebek sahibi olacağının müjdesini alır ve çok fazla sevinç yaşar. Ailevi sıkıntıları var ise evin içindeki huzursuzluk ve tartışmalar kısa sürede son bulacaktır.

Rüya sahibi sevinçli bir haber alacak, uzun süredir bebek haberi beklediği birinden güzel haberler duyacak ve beklediği bir paranın eline geçeceği şeklinde yorumlanabilir. Beklemediğiniz kişilerden hoşunuza gitmeyen sözler duyacağınıza işarettir. Bu kişinin aslında farklı bir yüzü olduğunu ve bunu yeni fark edeceğinizi gösterir. Kariyerinde belirli basamakları atlamasına ve istediği maddiyata yakında kavuşacağına işarettir. Mutluluğa yelken açacak ancak çevreden hep kötü gözlerin tesiri altında kalacaktır. Kıskanılacak bir yaşamın kapılarının aralandığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Allık Sürmek

Zorlu günlerin geçmesi olarak yorumlanır. Kişi sıkıntılı dönemlerden kurtulacaktır. Sabırlı bir tavır içinde olanlar bu dönemi atlatacaktır ve huzura kavuşacaktır. Devlet işleri bu aralar gündeminizde olabilir. Bazı olaylar sizin kontrolünüz dışında gerçekleşebilir. Böyle durumda sakin davranmak gerekir. Kişi, geçmişte yaptığı hataların farkına varıp tövbe edecek demektir. Yardımcı olmak olarak yorumlanır. Kötü olaylar içinde olan bir tanıdığınıza yardım etmek isteyeceksiniz. Onunla konuşmak isteyeceksiniz ve bu yoldan vazgeçirmek için çaba harcayacaksınız. Onun iyi olması için büyük çaba göstereceksiniz. Yeni başlangıçlar olarak yorumlanır. Aynı zamanda kişi yeni atılımlar yapma kararı alabilir. Planladığınız ama ertelediğiniz bazı planlarınızı bu dönemde hayatınıza geçirmek isteyeceksiniz. Tüm hayaller gündeme gelebilir ve en çok yapılmak istenen planların gerçekleştirilmesi için adımlar atabilir.

Rüyada Allık Fırçası Görmek

Yalnız kalma duygusu olarak da yorumlanır. Kişi yalnızlık duygusunu yoğun yaşayabilir. Ayrıca kişi bu dönemde çevresinde ne kadar kişi olursa olsun kendini yalnız hissedebilir. Daha fazla sosyalleşmeli, dostlarınızla daha sık görüşmelisiniz. Yalnız kalma duygusunun tavan yapacağı bir dönem. Bu dönemi sevdiklerinize vakit ayırarak atlatabilirsiniz. Kişinin kendisinde önemsemediği bazı rahatsızlıklar ve şikayetleri var ise kesinlikle bir doktora gitmelidir. Bununla da kalmayarak sağlığına her zaman olduğundan daha fazla dikkat etmeli ve özen göstermelidir. Ciddi rahatsızlıkların habercisi olabileceği unutulmamalıdır. Aldığınız kararlar yüzünden bazı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Ani bir karar alarak attığınız adımlar sizi pişmanlığa sevk edecektir. Eğer kronik bir hastalığınız varsa da daha dikkatli olmanız gereken bir döneme işaret eder.

Rüyada Allık Satın Almak

Kısa bir süre içerisinde güzel ve müjdeli bir haber alabileceğinizi göstermektedir. Kişi; güzel günler yaşayacak hayatındaki olumsuzluklardan, sıkıntı ve sorunlardan kurtulacaktır. Genellikle düzenli ve helal kazanılacak bir gelire sahip olacağınıza yorulmaktadır. Kişi bekar ise, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına yorulurken, evli ise özel hayatında daha da mutlu olacağı bazı sürprizlerle karşılaşabileceğini ve eğer varsa sorunlarını kısa bir süre içerisinde aşacağını gösterir. Çalışan bir kişinin görmesi, kısa bir süre içinde varlığının artacağına ve yeni bir mülk sahibi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Genellikle kişinin varlığının artacağına ve güzel, parlak bir geleceğin onu beklediğine işaret etmektedir. Gizlenen sırrı ortaya çıkması olarak yorumlanır. Kişi uzun zamandır sakladığı bir sırrı ağızdan kaçırabilir. Büyük bir sır ortaya çıkabilir. Uzun zamandır sizi sıkan bunaltan bir sırrı söyleme kararı verebilirsiniz ya da siz ummadığınız anda ortaya çıkabilir.

Rüyada Allık Süren Birini Görmek

Entrika olarak yorumlanabilir. Çevresindekilerin yaptığı bir oyunda kendini bulabilir. Fark etmeden hesaplanan, planlanan bir duruma dahil olabilir. İstemediği halde çevresindekilere ayak uydurmak için onlar gibi davranabilir. Onaylamadığı işler içinde kendini bulabilir. İşlerin gecikmesi anlamına gelir. Zamanında gerçekleşemeyen işler gündemde olabilir. Gecikmeler biraz sıkıntı yaşatabilir ve ufak tartışmalar oluşturabilir. Yoğun bir dönemin habercisidir. Doğru yolda olduğunuzun ve bu yolda devam etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Kişi, yaptığı yanlışların farkına vararak yanlışlarını onarmak için çabalamaya başlar. Aynı zamanda bu kişi eğer inancına bağlı ve dikkat eden bir kimse ise hayatında olumlu yönde değişiklikler olacağını gösterir. Bu kişinin dini inancı zayıf ise, bu rüya kişinin doğru yola gelmesi için bir çağrı niteliği de taşımaktadır.

Rüyada Allık Fırçası Görmek

Yolculuğa çıkmak olarak yorumlanır. Kişi uzak bir yere yolculuk yapacaktır. Uzakta olan bir tanıdığınızı görmeye karar verebilirsiniz. Başka bir şehirdeki bir iş için başka şehre iş görüşmesine gidebilirsiniz. Uzak bir yere tatil amaçlı gidebilir. Eğer üniversiteyi kazandıysanız  başka şehre kayıt için gidebilirsiniz. Hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Eğer gören bekarsa onu mutlu edecek biriyle tanışabilir. Eğer süregelen bir ilişkisi varsa ve hayırlıysa resmiyete adım atılabilir. Eğer hayırlı değilse bu ilişkiniz bitebilir. Kişi hayırlı bir iş de bulabilir. Ayrılıkların ve uzun bir süre birisine özlem duyacağınızın göstergesidir. Sevdiğiniz bir kişiyi geçiriyorsanız, sevdiklerinizden zorunlu bir şekilde bir süre uzak kalacağınızı gösterir. Bu rüyayı gören kişi eğer başka bir yere gidiyorsa bir devlet dairesine tayini çıkabilir ya da uzak bir memlekete iş vesilesi ile gitmek zorunda kalabilir.

Rüyada Allık Kırılması

Uzaktan haber olarak yorumlanır. Kendisini gören kişi uzak birisinden haber alacaktır. Başka şehirde olan bir tanıdığınızdan haber almak olarak yorumlanır. Eğer duygusal bağ yaşadığınız kişi başka şehirdeyse size sürpriz yapmak isteyebilir ve sizin yanınıza gelebilir. Uzaktaki kişilerin gündemde olacağı bir dönemi işaret eder. Saltanata ermek olarak yorumlanır. Kişi çevresi tarafından sevilir, sayılır, değer görür. Bir olay karşısında verdiğiniz tepki, bir konu hakkındaki tutumunuz sizi bir anda gözde biri yapabilir. Bu dönemde gözde olmanın tadını çıkarın ve bunu dönemi uzatmaya çalışın. Bir mertebeye ulaşma olarak yorumlanır. İş yerinizde uzun zamandır mertebe atlamak mı istiyorsunuz, işte bu dönemde bu mümkün. Kendinizi daha iyi göstermelisiniz. İşinize yoğunlaşıp kapasitenizi patronunuza kanıtlamalısınız. Bunu fark eden patron size mutlaka hak edeceğinizi verecektir.

Rüyada Allık Denemek

Saygın kişiler ile birlikte vakit geçirme olarak yorumlanabilir. Kişi saygın biri ile vakit geçirir, muhabbet eder. Sizin değer verdiğiniz biri ile vakit geçirme fırsatı yakalayacaksınız. Bu sizin için çok zevkli bir vakit olacak. Bu kişi sevdiğiniz bir yazar olabilir, okuldan bir öğretmeniniz olabilir, sevdiğiniz bir büyüğünüz olabilir. Onu dinleyecek ve muhabbetinden güzel çıkarımlar yapacaksınız. Ayrıca kişi, etrafındaki kötülüklerden, iki yüzlü insanlardan, yalan ve dolanlardan uzak durmak istiyor demektir. Bu rüya, aynı zamanda bir uyarı niteliği taşır. Etrafınızda sizin kötülüğünüzü isteyen ve bunun için çaba sarf eden kişilerin olduğunun göstergesidir. Yalancılık olarak yorumlanır. Kişi, bazı yalanlarda uğraşmak zorunda kalabilir. Bir arkadaşı, ailesinden birisi, iş arkadaşınız size bir konuda yalan söyleyebilir. Bu yalan anlaşılacaktır ve yalancılık konusu ön plana çıkacaktır.

Rüyada Başkasının Allık Sürdüğünü Görmek

Manevi değerlere eskisine göre daha fazla sahip çıkacağınıza, babanız ile olan ilişkinizin daha da güçlü bir hal alacağına, babanızın yardımını alarak kısa süre içinde çok büyük işler başaracağınıza, bolluk ve berekete, kısa süre içinde hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağınıza ve iyi günlerin sizi beklediğine işaret eder. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz ailevi ilişkileriniz, bu günler de eski sıcaklığına kavuşacaktır. Sık sık görüşerek ailenizin ve akrabalarınızın gönlünü almanız anlamına da gelmektedir. Bolluk ve bereket dolu günler sizi beklemektedir. Uzun uğraşlar sonucunda elde edeceğiniz hayırlı kazanç sizi çok mutlu edecektir.

Rüyada Erkeğin Allık Sürmesi

Aile üyelerinizden çok özlediğiniz bir yakınınızı kısa bir süre içinde göreceğinize ve özlem gidererek vakit geçireceğinize işaret eder. Ailenizi uzun zamandan beri görmediyseniz bu kişiler onlarda olabilir. Daha sık görüşmeli ve sık sık arayarak halini hatırını sormalısınız. Epeydir aramayı unuttuğunuz bir yakınınız sizden aramanızı bekliyor olabilir. Arayı çok açmamalı ve yakınlarınızı belirli aralıklar ile sık sık aramalısınız. Sık sık arayarak onun size olan kırgınlığını yok edebilirsiniz. İş hayatı olarak incelendiğinde rüya sahibinin olumlu bir takım gelişmeler yaşayacağını söylemek mümkündür. Bu gelişmeler bulunduğu kursundan daha yüksek mevkiye gelmek, maddi statüsü daha yüksek bir hayat yaşamak olarak göze çarpar. Rüya sahibinin bunlara kavuşmak için biraz mücadele etmesi gerekebilir. Bu mücadele meyvelerini verecek ve rüya sahibi daha iyi bir hayat yaşamaya başlayacaktır.

Rüyada Yanağına Allık Sürmek

Rüyayı gören kişinin bazı sorunları kafasında çok büyüttüğünü gösterir. Bu sorunlar ile ilgili karar verme konusunda tereddütleriniz var. Ayrıca bu sorunları kendiniz çözmek istediğinizden kimseden de akıl almak istemiyorsunuz bu da sizi iyice çıkmaza sürüklüyor. Kişinin hayalperest biri olduğu tabir edilir. Bu kişi olmayacak hayaller kurarak zamanını ve gençliğini boşa harcamaktadır. Kişinin unutamadığı bir takım şeyler vardır geçmişinde. Bu bir kişi de olabilir bir anı da olabilir. Bu anlar sürekli gözünüzün önüne geliyor ve hep taze kalıyorlar. Kişinin çok temiz sandığı anıları o kadar da masum değildir aslında. Çünkü yanında ki insanlar ona karşı dürüst kişiler değildir. Siz onlara dostça yaklaşırken onlar sizin kötü olmanızı isteyen kişiler.

Rüyada Mor Allık Sürmek

Rüya sahibi bir sevinçle karşılaşacak veya huzura kavuşacak demektir. Çok uzun zamandır uğraştığınız iş konusunda başarıyı yakalayacaksınız ve şans her zaman sizinle beraber olacak demektir. Bir başka rivayete göre de çok uzak bir akrabanızın size misafir olacağı ya da bir akrabanızdan size bir miras düşeceği tabir edilir. Önünüze engeller koymak isteyen, başarılarınızı kısıtlamak için çalışan insanlar demektir. Kötü insanlarla aynı ortamda bulunacak ancak arkanızdan sizin için planladıkları kötülükleri bir süre fark edemeyeceksiniz. Çok yakınınızda olup sizin için kötülük planlayan insanlara dalalet eder. Tehlike altında olduğunuzu ancak bunu fark edemediğinizi gösterir. Yanlış insanlara güvendiğinizin göstergesidir. Size uygun olmayan ortamlarda çalışmak zorunda kalacağınıza dalalettir. Uzmanlık alanınız olmayan işlerle ilgilenip zarar göreceğinize işaret eder. Hiç beklemediğiniz insanlardan kötülük görmek demektir. Çevrenizdekilere oldukça dikkat etmeli ve dostlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerektiğine yorumlanır. Daha temkinli bir şekilde hareket ederseniz, yaşayacağınız sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada Kırmızı Allık Sürmek

Beklemediğiniz anlarda beklemediğiniz büyüklükte engellerle karşılaşacağınızın habercisidir. Her şeyin yolunda gittiğini düşündüğünüz bir anda karşınıza çıkan sorunlar hızınızın kesilmesine ve başarılarınızın bir süre duraksamasına neden olacak. Yardım beklediğiniz insanların size yüz çevireceği anlamına da gelmektedir. Eğer aşılamayacak büyüklükteyse karşınıza çıkan engelleri aşmak için yakınlarınıza ihtiyaç duyacağınız anlamına gelir. Sıkıntılarla dolu zamanların ardından çıkılacak ferahlık demektir. Zorluklara karşı direnç göstereceğiniz bir döneme giriyorsanız. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve her zorluğun üstesinden geleceğinizi düşünüyorsunuz. Kişi maddi ve manevi olarak gücünün artacağını hisseder.

Rüyada Pembe Allık Sürmek

Bir kaç gün içinde bir takım zorluklar ile karşılaşacağınıza, bu zorluklarla baş edebilmek için babanızın yardımına başvurabilirsiniz. İçinde olduğunuz bu zor durumdan babanızın desteği ile kısa sürede kurtulabilirsiniz. İş hayatınız da her şey yolunda gidiyor gibi görünüyor. Fakat bu durum kısa bir süre sonra bozulabilir. Her zaman tedbirli olmalısınız ve atacağınız adımlarda çok daha dikkatli olmalı, yapacağınız yatırımlar konusunda emin olmadan asla hareket etmemelisiniz. Babanızın bu konular da fikrini almalı ve yatırım yapacağınız konuları ona danışmalısınız. Babanızın yardımını almak sizi de mutlu edecek. Şu sıralar aldığın kilolar yüzünden kendini mutsuz hisseder bir halin var. Beslenmene dikkat ederek ve düzenli yürüyüş yaparak bu sorunun üstesinden çok kısa zamanda geleceksin. Belki bir spor merkezine yazılabilirsin. Üstelik bu spor olayına eşin de çok sevinecek ve o da sana eşlik etmek isteyecek. Hem uzun zamandır beraber ortaklaşa bir şey yapmıyordunuz.

Rüyada Allık Satın Almak

Düşünmeden hareket  edebileceğiniz bir dönem içerisindesiniz. Fevri tavırlar içinde olabilirsiniz ve bu durum çevrenizdekileri kırmanıza neden olabilir. Kendinizi güvende hissetmeniz için elinden geleni yapan, kendinden çok sizi düşünen birinin simgesi olduğu söylenebilir. Yeni bir işe başlangıç yapacağınızı gösterir. Rüyayı gören kişi işsiz ise önemli bir devlet dairesinde önemli bir mevkide işe başlayabilir. Bu kişi zaten bir işte çalışıyorsa bulunduğu mevkiden yükselecek demektir. Güzel bir kadınla evlilik yapmaya, bazen de garip olaylara, haber almaya, uzak yola çıkmaya yorumlanır. Ayrıca müjdeli haber almaya ve ardından yaşayacağınız sevince, işlerinizin yoluna girer. Şöhret sahibi insanlarla kurulacak arkadaşlığa işaret eder.

Rüyada Parlak Allık Sürmek

Karşınıza yeni bir aşkın çıkacağına, fakat bu kişinin pekte hayırlı biri olmadığına işaret eder. Ani bir karar vererek geleceğe dair bir takım alacağınız bu kişi ile mutluluğu bulamayacak, gözü yaşlı olarak dert yanacaksınız. Aşk ilişkileriniz konusunda aceleci davranmamalı ve uzun süre birbirinizi tanımayı denemelisiniz. Aksi halde sonu üzücü bir hal alabilir. Rüyanız, aşk ilişkiniz de geleceğe dair önemli kararlar alırken babanızın fikirlerine önem vermeniz gerektiğini gösterir. Eşin ve senin çok sosyal olduğunuz görünüyor. Sürekli davet, kutlama ve eğlencelerdesiniz. Sosyal ortamlara katılmak ikinize de çok iyi gelse de arada durup, dinlenmeli ve birbirinize de vakit ayırmalısınız. Eşin, epeydir baş başa bir şeyler yapmadığınızı düşünüyor. Arkadaşlarınıza ve ailenize bir müddet ara verip, biraz da eşinizle vakit geçirseniz fena olmayacak.

Rüyada Allık Hediye Almak

Çevrenizdekilere hayrınızın dokunacağına da yorumlanır. Hayatınıza girecek olan kadri yüksek kimsenin sizin ve ailenizin hayatında etkili olacağını, sizlere pek çok faydası dokunacağını, yüksek mertebelere gelmeniz için yardımcı olacağını ve bu mertebede hayırlı işler yapacağınızı gösterir. Bu sayede eşsiz bir hayatınız olacak ve kısmetleriniz hiçbir zaman kesilmeyecek ve şansınız kapanmayacaktır. Kişinin sıkıntılarını bir anda atıp hayatını düzene sokacağına ve dünya nimetlerinden her şekilde faydalanacağına işaret eder. İçinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulan kişi bir daha kesinlikle sıkıntı çekmez ve kısmeti her geçen gün daha çok artar. Sevgilinle birlikte çok fazla ortak arkadaşınız var gibi görünüyor. Arkadaş çevreniz oldukça kalabalık, sürekli onlarla takılmak sizi mutlu ediyor. Ancak sevgilin seninle baş başa vakit geçirememekten yana şikayetçi gibi… Haftada birkaç günü arkadaşlarınıza, kalan günleri birbirinize ayırmanız, ilişkinizin sağlam olması için iyi olacağa benziyor. Sevgilinden alacağın bir hediye seni biraz düşündürecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git