Rüyada Alkol Görmek

Rüyada Alkol Görmek
27 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 716 kez okundu.

Rüyada alkol görmek, kolay para kazanacağınız ve kirli işlere bulaşacağınız anlamına gelir. Kişinin bir çok sıkıntılarla imtihan edileceğine işarettir. Maddi ve manevi anlamda son derece sıkıntılı ve zorlu bir sürece girileceğini işaret eder. Haram olarak bilinir ve her kim ki görür ise ödeyemeyeceği bir borçla kaşı karşıya kalacağı ve gizli işler yaparak para kazanmak zorunda kalacağı şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Alkollü Ortamda Bulunmak

Kullanmayan birinin görüyor olması kişinin iyi bir yolda olduğu anlamına gelir. Kişinin eline çok büyük meblağda bir para geçebilir ve bu parayı çevresinde darda olan kişiler için kullanabileceği anlamını taşır. Evli ise evinde birtakım huzursuzlukla boğuşmak zorunda kalacağını ve eğer çocuğu var ise çocuğunun büyük bir hastalığa yakalanabileceğini haber eder. Uzun zamandır görmediği ve özlediği birine kavuşabilir. Bu rüyayı gören kişi bir konuda aile büyükleriyle anlaşmazlığa düşmüş ise mutlaka bir orta yol bulması ve onların rızasını almadan o işe adım atmaması gerektiğini işaret eder.

Rüyada Alkol İçmek

İhanet anlamına gelir. Kişi bir kişi tarafından aldatılabilir. Bu hayatınızda özel biri olabileceği gibi iş ortamından biri de olabilir. Güvendiğiniz insanlardan bu dönemden ihanet görebilirsiniz. Eğer kişi bol bol içtiğini görüyorsa, birkaç kez aldatıldığını öğrenebilir. Bu aldatılma iş ortamında dolandırılmak olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Alkol İçen Birini Görmek

Haram para olarak yorumlanır. Kişi haram mala bulaşabilir. İş ortamında haram paradan yiyebilir. Hakkınız olmayan paradan uzak durmaya çalışmanız gerekir. İsteyerek ya da istemeyerek haram mala, paraya bulaşabilirsiniz. Haram malın gündemde olacağına işaret eder. Çoğu zaman haram mala el uzatacağınızı ve aklınızı çelecek yanlış olaylara aldanacağınızı gösterir. Bu rüya bir uyarı niteliği de taşır. Bunu gören bir kişi, etrafındaki insanların gerçek niyetlerinin ne olduğunu iyi tasnif etmeli ve kendisine zarar verebilecek tüm kişilerden uzak durmalıdır. Sizi üzecek olaylar yaşayabileceğinizi de gösterir. Aynı zamanda kişi yanlış bir yolda demektir.

Rüyada Alkol Almak

Helal olmayan bir kazanca, mala işrettir. Allah yolundan kötü yollara saptığına dönmesi gerektiğine işarettir. Sahip olduğu mal üzerinde hakkı olan kişilere haklarını vermediğine işarettir. İradesine sahip olamayacağına kötü işlere bulaştıracak ortamlara , davetlere gideceğine işarettir. Niyetliyken içki içmek geçmişte yaptığı bir haksızlığın vicdan azabına, yol yakınken hatasını telafi etmesi gerektiğine işarettir. Bir başkasının içki içtiğini görmek kazancının azalacağına, zor ve sıkıntılı günlere gireceğine işarettir.

Rüyada Alkol Satmak

Yapmaya karar verdiği işte arkasında kimsenin durmayacağına, başladığı şeyin sonuçlarının kötü olduğuna işarettir. Rüyayı gören kişi mutlu ve sıkıntılı zor bir dönem geçiriyorsa, kutlamak için yada sıkıntısından kurtulmak için düşüncelerinin psikolojik olarak rüyaya yansıması olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Ölmüş Biriyle İçki İçmek

Dönüşü olmayan yanlış karar alıp çıkmaza gireceğine, herkes tarafından olumsuz bakılan bir işe başlaya bileceğine işarettir. İçki satın aldığını fakat onu kullanmayan kimse yeni bir iş hayatına, eğitim hayatına zorluklarla başlayacağına işarettir.

Rüyada Alkolü Bırakmak

İyi bir işte helal kazanç kazanacağına işarettir. O kadar safsın ki etrafında sana kötü niyet besleyen kimseyi göremiyorsun. Etrafındaki herkesi iyi analiz et yoksa ufakta olsa bir zarar görebilirsin. Geçmişini, yaşadığın sıkıntıları öğrenmeye çalışan, orta boylu dedikodu yapmayı seven bir kadın var. Bu kadına güvenip hiçbirşey anlatma.5 vakte kadar bütün sıkıntılarını unutturacak büyüklükte güzel bir haber alacaksın.

Rüyada Bira Görmek

Düşman olarak yorumlanır. Kişi bir düşman ile uğramak zorunda kalacaktır. Sizi sevmeyen, sizi kıskanan biri size düşmanlık yapacaktır. Eğer düşmanınız iş ortamında ise iş ortamında sizin başarısız olmanız için adımlar atabilir. Eğer sizin mutluluğunuzu kıskanan biri varsa  mutluluğunuzu bozacak adımlar atabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git