Rüyada Alkol Almak

Rüyada Alkol Almak
4 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 526 kez okundu.

Rüyada alkol almak görmek, helal olmayan bir kazanca, mala işrettir. Allah yolundan kötü yollara saptığına dönmesi gerektiğine işarettir. Sahip olduğu mal üzerinde hakkı olan kişilere haklarını vermediğine işarettir. İradesine sahip olamayacağına kötü işlere bulaştıracak ortamlara , davetlere gideceğine işarettir. Niyetliyken içki içmek geçmişte yaptığı bir haksızlığın vicdan azabına, yol yakınken hatasını telafi etmesi gerektiğine işarettir. Rüyada bir başkasının içki içtiğini görmek kazancının azalacağına, zor ve sıkıntılı günlere gireceğine işarettir.

Rüyada Alkol Almak Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada alkol almak

 

Rüyada alkol almak, bir arkadaşı ile içki içmek yapmaya karar verdiği işte arkasında kimsenin durmayacağına, başladığı şeyin sonuçlarının kötü olduğuna işarettir. Rüyayı gören kişi mutlu ve sıkıntılı zor bir dönem geçiriyorsa, kutlamak için yada sıkıntısından kurtulmak için düşüncelerinin psikolojik olarak rüyaya yansıması olarak da yorumlanabilir. Rüyada kaybettiği biriyle içki içmek, dönüşü olmayan yanlış karar alıp çıkmaza gireceğine, herkes tarafından olumsuz bakılan bir işe başlaya bileceğine işarettir. İçki satın aldığını fakat onu kullanmayan kimse yeni bir iş hayatına, eğitim hayatına zorluklarla başlayacağına işarettir. Rüyasında içki veya meze yaptığı gören kimse iyi bir işte helal kazanç kazanacağına işarettir.

Rüyada Alkol Almak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada alkol almak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git