Rüyada Alev Görmek

Rüyada Alev Görmek
21 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.298 kez okundu.

Rüyada alev görmek, önceden pek de iyi gitmeyen bir işinizin kısa bir süre içerisinde olumlu yönde iyileşeceğinin göstergesidir. Genellikle ani ve şaşırtıcı haberlere işaret olduğu düşünülmektedir. Yani kişinin arkasından konuşulan dedikoduların art arda ortaya çıkacağına ve duydukları karşısında şaşkınlığa uğrayacağına işaret eder. Kişi yeni tanıştığı kişilere hemen güvenip her şeyini anlatmaz ise bu tehlike azalacaktır. Kişinin veya bir yakınının yakın bir tarihte tıbbi bir operasyon geçireceğine işaret eder. Yakında duyulacak bir haberin kişiye çok büyük bir mutluluk getireceğine ve maddi açıdan bir rahatlama olacağına işaret eder.

Ani bir habere, iyi ve müjdeli bir şey duyacağınıza, olumlu gelişecek olaylara işaret eder. Ayrıca bazı tabirlere göre de gazap, üzüntü ve kedere işaret etmektedir. Yanlış bir işin içerisinde olduğunuzun ve hata yaptığınızın göstergesidir. Zorluklarla savaşırken bir çıkış yolu bulacağınızı ve sıkıntılatınızdan kısa bir süre sonra kurtulacağınızı gösterir. Kötü giden bir olayın işaretçisidir. Üzüntü, stres ve keder yaşayabileceğinize delalettir. Ayrıca, bazı yorumculara göre kişi önceki zamanlarda yaptığı yanlışlardan ve günahlardan dolayı tövbe etmeli ve Allah’tan af dilemeli diye tanımlanır ve bu rüyanın kişiye bir uyarı olarak gösterildiğini vurgulamaktadır.

Rüyada Yangın Görmek

Kişi mal kayıplarına ve ziyana uğrayacak demektir. Bir ihtiyacını karşılamak ve fakirlikten kurtulmak için birinin yardımını göreceğine delalettir. Rüya sahibinin olumsuz rivayetlere kulak asarak gıybete ve günaha ortak olacağı anlamına gelir. Genellikle iyi yorumlansa da geçmişte yapılan bazı hatalar için tövbe vaktinin geldiğini ve yanlışlarının farkına varıp Allah’tan af dilenmesi gerektiğini göstermektedir. Kişinin yakın zamanda bilgi ve kariyer alanında güzel bir gelişme olacağına işaret eder. Aynı zamanda çevresinde bulunan kişiler tarafından bu başarısının kıskanılacağına yani nazar edilme durumunun olduğuna işaret edilir. Bu yüzden rüyayı gören kişi, başarılarından ulu orta herkese bahsetmez ise, başarısına gölge düşürecek etkenlerin azalacağını bilmelidir. Ayrıca sizi yakan birilerinin olduğunu görürseniz ve bu tanıdığınız bir kişi ise, kazanacağınız başarılarda size destek olan bir kişinin var olduğuna ve sizin koruyuculuğunuzu üstlendiğine ve her daim sizden dualarını eksik etmediğine işaret eder.

Rüyada Alevlerin İçinde Kalmak

Rüya sahibinin küçük sandığı bir sorunun büyüyerek içinden çıkılmaz bir hal alması olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yakın zamanda önemsemediği bir sorunun büyüyerek daha büyük sorunların meydana gelmesi anlamını taşır. Bu süreç içinde rüya sahibinin olaydan çıkamayacağı ve sorunların giderek büyüyeceği şeklinde yorumlanır. Rüya genel olarak olumsuz şekilde yorumlanır.

Rüyada Alev Çıktığını Görmek

Kişinin hiç beklemediği birinden göreceği bir kötülük ve hinlik olarak yorumlanır. Bu kötülük kişinin yakın çevresinde çok sevdiği birinden gelebileceği gibi hiç tanımadığı uzaktan birinden de gelebilir. Bu noktada kişi büyük bir şaşkınlık yaşayacak ancak sabır gösterirse bu kötülükler son bulacaktır. Rüya sahibinin çevresinden görebileceği bir zarara işarettir.

Rüyada Alev Alev Yanmak

Bir sırrın taşınamadığı artık kişiye ağır geldiği şeklinde yorumlanır. Kişi eğer büyük bir sır taşıyor ise artık bunu açıklamanın zamanı geldiğine işarettir. Aynı zamanda farkı bir yorum ise kişi eğer evliyse eşinden göreceği kötü davranışlara delalet eder. Ev içinde huzurun kalmaması ve birçok sorunun yaşanması olarak da yorumlanır. Rüya sahibinin yakın zamanda bir dostundan ihanete uğrayacağına ve büyük üzüntü yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Alev Topu Görmek

Hem iyi hem de kötü şeklinde yorumlanmaktadır. Kötü yoruma baktığımızda rüya sahibinin üzerine yakın zamanda büyük yüklerin bineceği ve büyük zorluklar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Diğer yandan alev topu bereketi de simgeler. Zor zamanlarında geri de kalarak bolluk ve bereketin yaşanacağına ve rüya sahibinin bereket içinde bir hayat süreceği şeklinde yorumlanır. Kişinin doğru yolu seçmesi halinde rüya iyiye çıkacaktır.

Rüyada Alev Söndürmek

Kişinin din ile olan bağlarında ki zayıflama olarak yorumlanır. Rüya sahibinin manevi yönden zayıfladığına ve dinden uzaklaştığına işarettir. Rüya sahibi bu süre içinde günlük ve dünyevi zevklere önem vererek din kavramından kopması ve ışığının sönmesine delalet eder. Aynı zamanda bu şekilde çevresinde ki birçok kişiye de zarar verdiği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin bir olayı bastırmak adına büyük çaba sarf edeceğine de delalettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git