Rüyada Alay Etmek

Rüyada Alay Etmek
23 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 649 kez okundu.

Rüyada alay etmek, biz insanlar yapılarımız gereği olsa gerek ki uyku esnasında görmüş olduğumuz rüyalardan oldukça çok etkilenmekte ve bu durum için de bir çözüm aramaktayız. Bu çözümün en genel yolunu rüyalar alemi için olunan yorumlar ile aramaktayız. Bu yorumlar ile de hayatlarımıza oldukça etkin bir şekilde yön vermek amacı ile de iyi bir yöntem olmaktadır. Bazen öyle bir olay ki rüyalarda olması istediklerimizi ya da bilinçaltımıza yerleştirilen olayları o rüyada gördüğümüz için tüm gün boyu da sizleri etkisi altına alacaktır.

Rüyada Şeytanla Alay Etmek

Dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü sizlerin sevdiğiniz ve çok değer veriyor olduğunuz bir kişiyi aldattığınız anlamına gelmektedir. Çok sevdiğiniz kişilerden de belki ziyade bir işte ya da bir ortaklık gibi bir konuda ihanet edeceğinize işaret eder iken çevrenizdeki insanların sizleri kışkırtmasına izin vermemelisiniz. Bu rüya sizlere bir uyarı mesajı olarak gelmesi ile birlikte çevrenizdeki insanlar sevmedikleri insanları ezmek amacı ile sizleri kullanarak farkında bile olmadan belki de tanımayı geç daha önce hiç görmediğiniz bir insanı bile aldatmak gibi de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Alay Edilmek

Biz insanlar için uyku kısmı oldukça büyük bir önemi vücudumuzun dinlenmesi için gereklidir. Bu uyku esnasında eğer tüm gün boyunca oldukça fazla yoruldu isek de daha hızlı bir sürede olukça dalgın bir halde yatarız. İşte böyle anlarda o kadar çok dalgın olduğumuz vakitler de ya daha önceki yaşantımızdan beynimizin belli bir kısmına işlenmiş olan olayları ya da bilinçaltına yerleşmiş olan olayları rüya olarak bir ya da sekiz saniyelik bir olay ile rüyalarda canlandırırız.

Rüyada Düşmanla Alay Etmek

Aslında kişinin aile veya da dış çevre kısmında fazla ciddiye alınıyor biri olmadığını ve bugüne kadar görev olarak üstleniyor olduğu olayların genelinde başarısız olduğuna işaret ediyor olmaktadır da diyebiliriz. Bu olayın artık üzerinde bir dert olarak olduğu için belli bir zaman sonunda artık bunları üzerinden atması gerektiği ve gerçek hayat için bir çaba sarf etmesi gerektiğini işaret etmektedir. Bu rüya aslında sizlere bir uyarı ve uyarıları iyi değerlendirmeniz gerektiği olarak da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Alay Konusu Olmak

Rüya gören kişinin hiç istenmeyen biri durumuna düşmesi olarak yorumlanır. Rüya gören kişinin bir takım işlerde başarısız olarak çevresi tarafından dışlanması ve istenmemesine delalet eder. Başarısızlık ve bununla birlikte aşırı hırsın sonucu rüyayı gören kişinin toplum tarafından dışlanarak büyük üzüntüler yaşayacağına işarettir. Rüya genel olarak kötü yorumlanmaktadır.

Rüyada Alay Ederek Gülmek

Rüya sahibinin birinin üzüntüsü karşısında onunla alay ederek güleceği anlamını taşır. bununla birlikte yakın çevresi bu tavrından dolayı ondan uzaklaşacaktır. Rüya sahibinin bu dönem için aşırı kibir ile hareket ettiğine ve bu durumun farkında olmadığına yorulur. Rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda birileri yüzünden yalnız kalarak çevresinin ona yüz çevireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Alaya Alınmak

Rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı bir takım olumsuzluklar sebebi ile terfi alamayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin eğer işi yok ve iş arama sürecinde ise tüm kapıların yüzüne kapanacağı ve kişinin bir çıkmaza girerek çevresi tarafından küçümseneceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da hareketten dolayı çevresinin onunla dalga geçeceğine işaret eder.

Rüyada Alay Geçilmek

Kişinin beklentileri karşılayamayarak ailesi ve çevresi tarafından hor görülmesi ve dışlanması anlamını taşır. Rüya sahibinin çevresi tarafından çok ciddiye alınmadığına ve bu sebepten içine kapanarak zor günler yaşayacağına delalettir. Rüya sahibi eğer evli ise eşinin onu önemsemeyerek fikirlerine önem vermemesi şeklinde de yorumlanmaktadır. kişinin manevi olarak yıpranması şeklinde rivayet edilir.

Rüyada Alaycı Gülmek

Rüya sahibi kişinin birinin başarısızlığına şahit olarak bunu dalga konusu haline getirmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin zaman içinde yapacağı bir takım işlerden elinin boş dönmesi anlamını taşır. Kişinin uzun bir dönem için yaptığı işlerde takdir toplayamayacağı ve etrafı tarafından dalga konusu olacağına delalettir. Rüyada kahkahalar yüksek sesli ise rüya sahibinin açık açık hor görüleceğine yorulur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git