Rüyada Akrep Görmek

Rüyada Akrep Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.160 kez okundu.

Rüyada akrep görmek, düşman olarak yorumlanır. Yakınınızda olan bir düşmana işaret eder. Çevrenizde olan biri size düşmanlık yapabilir. Yeni tanıştığınız biri size bir kötülük yapabilir. Kötü düşünen insan olarak yorumlanır. İş ortamından yada arkadaş ortamından biri size dost gibi görüp size düşmanlık yapabilir. Kötülük görmem dediğiniz kişinin kötülük görebilir hayal kırklığına uğrayabilirsiniz.

Rüyada Akrep Yakalamak

Kıskanç, fesat kimse olarak yorumlanır. Akrep gören kişi ve ona dokunmaya çalışan kişi kıskanç biriyle hayatı boyunca uğraşmak zorunda kalır. Rüyayı gören bekarsa kıskanç bir sevgiliyle uğraşabilir ve bu konu ile ilgili sorun yaşayabilir. Evli olanlar eşiyle kıskançlık konusunda tartışabilir. Hayatınızdaki kişinin kıskançlığı sizi bunaltabilir ve kıskançlık yüzünden aranız açılabilir.

Rüyada Akrep Öldürmek

Gizli kötülük yapan kişi anlamına gelir. Kişi gizlice kötülük yapmayı planlayan birinin planlarını alt üst eder. Erkenden kötülüğü fark eder ve buna engel olur. Kişi gizli bir düşmanla uğraşmak zorunda kalır. Ummadığı bir kişiden gizli düşmanlık görür ve çok üzülür. Maddi ve manevi kayıplar olabilir. Ayrıca kişinin çevresinde kıskanç insanlar kol geziyor demektir. Aynı zamanda bu rüya, etrafınızdaki kişilerin samimiyetine çok dikkat etmeniz gereken bir döneme gireceğinizin de göstergesidir.

Rüyada Yatağında Akrep Görmek

Kötü ve ahlaksız biriyle karşılaşacağınıza ve ondan çok büyük zararlar göreceğinize işarettir. O kişiyle büyük bir işe gireceğinizi ve bu işten zararlı bir şekilde ayrılacağınızı gösterir. İnançsız, zararlı ,çok bozuk ağızlı ve bir o kadar da zayıf bir düşmandır. Evinizin içinde gördüyseniz, evinize hırsız gireceğini ve bütün değerli eşyalarınızı çalacağına, akrebi evin bahçesinde gördüyseniz evinizde uğursuzluklar başlayacağına ve bu uğursuzlukların peşinizi bırakmayacağına delalet eder. Eğer ki akrebi bir kadının öldürdüğünü gördüyseniz düşmanınızın kötü bir kadın olduğuna ve bu kötü kadından size büyük zararlar geleceğine işaret eder. Bir erkek tarafından öldürüldüyse düşmanınızın erkek olduğuna ve bu erkek tarafından maddi bir zarara uğrayacağınıza, maddi acıdan bir dönem zor günler geçireceğinize delalet eder.

Rüyada Akrep Soktuğunu Görmek

Kısa ama güçlü bir hastalık geçireceğinize, hastalığın kısa kısa dönemlerde kendini tekrar hissettireceğini gösterir. Bir rüya tabiri yorumcusuna göre, sıkıntılı günlerin gelip geçici olacağına bununda kafaya takılmaması gerektiğini söyler. Düşmanınızı her konuda yenecek ve onu alt edeceksiniz.

Yolunda giden bir ilişkin var görünüyor, sanırım bu kişi ile arkadaşlarınız aracılığıyla tanışmışsınız. Senin şu sıralar kafan biraz karışık gibi… Ona güvenip güvenmeme konusunda bir anlaşmazlığa düşmüş gibisin. Onu tanıyarak, ona güvenebilirsin, bunun için de ona daha fazla vakit ayırman gerekiyor. Baş başa geçireceğiniz zamanlar onu daha yakından tanıma fırsatı sunacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git