Rüyada Akrep Görmek

Rüyada Akrep Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 971 kez okundu.

Rüyada akrep görmek, düşman olarak yorumlanır. Akrep görmek yakınınızda olan bir düşmana işaret eder. Çevrenizde olan biri size düşmanlık yapabilir. Yeni tanıştığınız biri size bir kötülük yapabilir. Rüyada akrep görmek kötü düşünen insan olarak yorumlanır. İş ortamından yada arkadaş ortamından biri size dost gibi görüp size düşmanlık yapabilir. Kötülük görmem dediğiniz kişinin kötülük görebilir hayal kırklığına uğrayabilirsiniz.

Rüyada Akrep Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada akrep

Rüyada akrep görmek, kıskanç, fesat kimse olarak yorumlanır. Rüyada akrep gören kişi ve ona dokunmaya çalışan kişi kıskanç biriyle hayatı boyunca uğraşmak zorunda kalır. Rüyayı gören bekarsa kıskanç bir sevgiliyle uğraşabilir ve bu konu ile ilgili sorun yaşayabilir. Evli olanlar eşiyle kıskançlık konusunda tartışabilir. Hayatınızdaki kişinin kıskançlığı sizi bunaltabilir ve kıskançlık yüzünden aranız açılabilir.

Rüyada Akrep Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada akrep gizli kötülük yapan kişi anlamına gelir. Akreple karşı karşıya geldiğini ve akrebi öldürdüğünü gören kişi gizlice kötülük yapmayı planlayan birinin planlarını alt üst eder. Erkenden kötülüğü fark eder ve buna engel olur. Rüyada akrebin gelip soktuğunu gören kişi gizli bir düşmanla uğraşmak zorunda kalır. Ummadığı bir kişiden gizli düşmanlık görür ve çok üzülür. Maddi ve manevi kayıplar olabilir. Rüyasında akrep gören bir kişinin çevresinde kıskanç insanlar kol geziyor demektir. Aynı zamanda bu rüya, etrafınızdaki kişilerin samimiyetine çok dikkat etmeniz gereken bir döneme gireceğinizin de göstergesidir.

Rüyada Akrep

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada akrep görmenin anlamı ve akrep rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git