Rüyada Akraba Görmek

Rüyada Akraba Görmek
23 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 746 kez okundu.

Rüyada akraba görmek, hayatında yeni bir başlangıç görünüyor, sanırım yakın zamanda verilmiş bir evlilik sözü var gibi… Hanenizden bolluk, bereket, mutluluk ve bol kazanç eksik olmayacak. Sevgilinle sevdiğin ve sevildiğin yıllarınız olacak. Sürekli seyahatlere çıkacak ve her zaman yeni şeyler yapacaksınız. Aşk hayatınızdaki yenilik ve canlılık, ilişkinizin heyecanını sürekli ayakta tutacak gibi görünüyor.

Rüyada Akraba Düğünü Görmek

Emniyet ve güvene yorulur iken esenlik, mutluluk ve huzura işaret diye de yorumlanmaktadır. Bu bir de kişinin rüyada nasıl gördüğüne bağlı olan bir durumdur da diyebiliriz. Mutlu bir şekilde görüyor ise aradaki uzaklıkların sona ereceği ve kavuşma anlarının yaklaştığı anlamına geldiği söylenir. Bunun tam aksi bir durumda ise yani mutsuz gördü iseniz de sizlerin sahip olduğu yani sizlere güvenilerek verilmiş olan özel bir görevi boş verdiğiniz anlamına gelmektedir de denilebilir.

Rüyada Akrabalarla Yemek Yemek

Rüya insan bedeninin uyuması ve ruhunun diğer alemlerde dolaşması şeklinde yorumlanır. Rüya çoğu zaman bilinçaltının dışa vurumu şeklinde olurken kimi zaman da bilinçaltı ile bağıntısız gerçeklerdir. Hayra yorumlanacağı gibi şerre de yorumlanabilmektedir. kişinin kendine yakın olan hısmını dostunu görmek esenlik ve huzura yorumlanır.

Rüyada Akrabayla Evlendiğini Görmek

Kişinin çok önemli olan işlerini aksatacağı ya da aksatıyor olmasına delalet eder. Kişinin aslında yapacağı işlerde artık dikkatli olmasına işaret eder. Sevinçli görmesi iş yaşamında başarı sağlayacağı bu yüzden de mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Akrabaya Misafirliğe Gitmek

Bazı olumsuz durumlara da işaret eder. Kişinin yakında kötü bir haber alacağına kişinin hastalığından dolayı işinin aksayacağına da yorumlanır. Kişi rüyasında çok sevdiği ve değer verdiği biri ise yakında çok güzel bir haber alacağına ve bu haberden dolayı da çok mutlu olacağına işaret eder. Kişinin rüyasında sevmediği hoşlanmadığı birini görmesi de kötü üzüntü verici bir haber alacağına ve çok mutsuz olacağına işaret eder. Kişinin aslında mutlu olması gerektiğini hayatta yalnız olmadığı güvende olduğunu bilmesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Akraba ile Evlenmek

Bir uyarı mesajı anlamını da taşımaktadır. Bu rüyayı gören kişinin aslında oldukça iyi niyetli, temiz ve dürüst olduğunu gösteren bir durum olmasına rağmen çevrenizdeki insanların sizler için pekiyi şeyler düşünmediğinin de göstergesi anlamına gelmektedir. Aslında sizlerin çevresindeki insanlar sizlere çok iyi dost, asla her olayda yanınızda olup sizleri yalnız bırakmayacak gibi gözüküyor olsa da ilk fırsatta sizleri yarı yolda bırakacağı anlamına gelmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git