Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada Akarsu Görmek
21 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.276 kez okundu.

Rüyada akarsu görmek, yakın bir zaman içerisinde oldukça güzel haberler alacağınıza işaret eder. Rüyada sürekli akan bir su ya da akıntı görmek düzenli bir kazanca ve helal bir rızka delalettir.

rüyada akarsu

Duru ve sakin bir şekilde akıyor ve içi oldukça dolu, saf ve temiz bir su taşıyor ise güzel bir işten bol kazançlar sağlayacağınızı ve düzenli bir gelire sahip olacağınızı göstermektedir. Kenarlara çarparak ve kabararak sert bir şekilde ilerliyorsa sıkıntılı ve zor günlerin sizi beklediğini ve bu sıkıntıları aşmak için büyük çaba göstermeniz gereken bir döneme gireceğinizi göstermektedir. Çöp dolu ve kirli ise bir beklenmedik hastalığa yakalanacağınızın ve zor günler yaşayacağınızın göstergesidir. Temiz ve berrak ise işlerinizin yolunda gideceğini ve meyvelerini uzun vadede toplanacağınızı gösterir.

Rüyada Akarsuda Yüzmek

Zorluklarla karşılaşacağınızı fakat her engeli azminiz sayesinde kolayca aşacağınızı gösterir. Akıntıya kapılıp gittiğinizi görmek ise, işlerinizin istediğiniz gibi gitmeyeceğini ve zorluklarla karşılaşacağınızı gösterir.

Rüyada Akarsuda Boğulduğunu Görmek

Pek çok sorunla karşılaşacağınızı ve işlerin bir çıkmaza sürüklenebileceğini göstermektedir. Genellikle bol kazanç, iyi bir iş, mutlu bir yaşam, bolluk ve bereket anlamlarına gelmektedir. Hırçın ve güçlü bir şekilde taşları aşındırarak ilerliyorsa ciddi zorluklarla karşılaşacağınıza, üzücü günler yaşayacağınıza ve zorlu problemlerle baş etmek zorunda kalacağınıza delalettir.

Rüyada Berrak Akarsu Görmek

Saflığın duruluğun ve samimiyetin simgesi olarak kabul edilir. Tüm sıkıntı ve kederlerinizin anlattıkça ve çevrenizde saygı, sevgi duyduğunuz ve samimiyetine güvendiğiniz insanların yardımını almaya çalıştıkça su misali akıp gideceğini işaret eder. Akış hızı ve bolluğuna orantılı olarak; hayatınızda olumlu gelişmelerin meydana geleceğine ve bereketin o denli çok olacağına işaret eder. Yalnız, yanlış şekilde kullanılırsa bu bereket su misali çabucak akıp gidecektir. Bu yüzden şu sıralar elinize geçen paranın kıymetini iyi bilirseniz maddi durumunuzda ciddi toparlanmalar meydana gelebilir. Bulanık aktığını görmek, içinizde gereksiz yere karamsarlık barındırdığınıza işaret eder. İçinizi mümkün olduğunca ferah tutmaya çalışmalı ve sevdiklerinizin yardımını almaktan çekinmemelisiniz. Zira olumsuz düşünmeye devam ederseniz, aklınızdan geçenlerin başınıza gelmesi yüksek bir olasılıkla gerçekleşecek bir hale gelir.

Rüyada Bulanık Akarsu Görmek

Sağlığınızın bozulmasına, sosyal ilişkilerinizin tehlike altına gireceğine delalet sayılır. Ancak elinize geçen paraları tutarsız bir şekilde harcarsanız; o zaman da elinizdeki fırsatları hızla kaybeder ve geri dönüşümü çok zor olan bir sürece girmiş olursunuz. İçinde kırgınlık, burukluk var gibi görünüyor. Birisinin lafı veya bir hareketi seni biraz incitmiş. Ancak en kısa zamanda hatasını anlayıp senden özür dileyecek, aranızdaki tatsızlık sona erecek. Şu sıralar yalnız kalıp, hayatının gidişatını düşünüp tartmak ister gibi bir halin var. Fazla düşünmeden, hayatını doğal akışına bırakmalısın. Çok yakında seni sevindirecek bir haberin var.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git