Rüyada Ağlayan Birini Görmek

Rüyada Ağlayan Birini Görmek
22 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 963 kez okundu.

Rüyada ağlayan birini görmek, olumlu yorumlanan rüyalardandır. Kalpteki sıkıntıyı atmak, rahatlamak, ferahlamak demektir. Sevinç verecek, mutluluk getirecek gelişmeleri müjdeler. Uzun zamandır içinde bulunduğu meşakkatli bir durumdan kurtulacak deyim yerindeyse sevinç gözyaşı akıtacak demektir. İş hayatında, gönül ilişkilerinde ya da aile hayatında gelecek güzel haberlerle mutlu olunacağına tabir edilir. Kişinin gözyaşlarını görüyorsa ferahlık bulacak demektir. Hıçkırıklarla ağlıyorsa rüya sahibinin gamdan kederden arınacağı anlamını taşır. Aynı zamanda rüya sahibi alacağı bir haber sayesinde çok mutlu olacak demektir. Kişiyi tanıyor ise o kişiden bir haber alabilir. Eğer tanınmıyorsa ülkede mutlu gelişmeler yaşanacak ve rüyayı gören kişi bu durumdan çok hoşnut olacak şeklinde yorumlanır.

Çevresinde olan bir kişinin bir derdi olduğuna yorulur. Rüya sahibi henüz bu durumu bilmiyorsa yakın zamanda bu durumdan haberdar olacak ve o kişiye destek verecek, yardım edecektir. Rüya sahibi o kişinin mutluluğuna vesile olacaktır. Rüya sahibinin o kişiye yapacağı yardım kendisine de mutluluk getirecektir. Bu rüyayı evli bir kişi görmüş ise evlilik hayatında bir müjdeyi haber verir. Yakın zamanda çocuk sahibi olunabilir. Eğer bu rüyayı gören bekar ise güzel, mutlu bir beraberliğin de habercisidir. Diğer bir anlamı ile rüyayı gören kişinin çevresinde onu mutlu edecek, hayatında köklü değişiklikler sağlayacak birinin varlığını gösterir. Rüya sahibinin alacağı bir habere de yorumlanır. Rüya sahibinin çevresinden birinin mutluluğuna şahit olacağı, o kişinin mutluluğunu paylaşacağı bir durumu anlatır. Çocuksa yeni ve güzel gelişmelere işaret eder.

Rüyada Yaşlı Birinin Ağlaması

Sıkıntı ve dert getireceğini de gösterebilmektedir. Sevdiğinizden bir haber alacaksınız fakat bu ilk başta sizi üzecek gibi olsa da aslında çok sevineceğiniz bir haber olacaktır anlamına gelmektedir. Hayra yorumlanır. Ferahlamaya canlanmaya tüm sıkıntılarından üzüntülerinden kurtulmaya yorumlanır. o kişinin hayatında çok mutlu olacağına hatta mutluluk üstüne mutluluk kurulacağına işaret eder. Kişi mutlu olacağından hayatta daha sıkı bağlanır. kişinin iş hayatında yeni kapılar açılacak düşmanları varsa bu düşmanlarından kurtulacak çocuğu olmuyorsa çocuğu olacak rahata kavuşacak borçlarından kurtulacak kısacası mutlu olmaya dair ne varsa hepsini yaşayacak.

Rüya sahibinin rüyada yardım ettiği kişi mutlu edeceği için kendisi de çok mutlu olacaktır. Kurtuluşa erecektir. Duymak yine rüya sahibinin makam sahibi olmasına yükselmesine işaret eder. Mal kazanmaya ancak kazandığı malın helal maldan kazanmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında çok mutlu olacağına ve onun için hayatın sürprizlerle dolu olacağına delalet eder. Kişinin arkadaşı olduğunu görmek rüya sahibin hayatında yaşanacak güzel ve hayırlı işlerin olacağına ve bu yüzdende hayatının bir dönüm noktası şeklinde yaşayacağına işaret eder. Kişinin iş ve ekmek sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Ağlayan Erkek Çocuğu Görmek

Sizlere güç ve kazanç anlamına gelecektir. Maddi yönden çektiğiniz sıkıntıların bir an önce bitmeye başladığı anlama geldiği gibi bir yönden de yeni bir Bebek habercisi anlamına da gelmektedir. Rüyalar yorumlanır iken genellik ile gördüğümüz şeyleri tam net bir şekilde araştırmak gerekiyor.

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Genel anlamda sevindirici bir haber alacağına delalet eder. Bir kadının görmesi anne olacağına yorumlanır. Gülüyorise bir yerden para geleceğine veya ihtiyacınızın giderileceğine işarettir. Hayırlı haber olarak görülür. Cinsiyetine bağlı olarak gelecek haber değişir. Erkek ise iyi habere, kız ise biraz sıkıntılı ve kötü bir haber geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ağlayan Kız Çocuğu Görmek

Hastalığa delalet eder. Hastalık ya size ya da yakınınızdan birinin hastalığına işarettir. Farklı bir yorumu da düşmanınızın olmasına işarettir. Düşmanınızın psikolojik yapısını ifade eder. Burnu akıyorsa düşmanınızın hasta olduğuna işarettir. Farklı bir yorumu ise düşmanınızın hastalığından sizin sayenizde kurtulacağına ve size minnettar kalacağına işarettir. Düşmanınızın çocuk ruhlu, değişken yapıya sahip biri olarak da görülür. Psikolojik sorunları olduğunu ve bu durumdan sizi sorumlu tuttuğunu size zarar vermek istediğini de ifade eder. İçinde bulunduğun sıkıntılar çok yakın zamanda geçecek gibi görünüyor, yalnız bunun için az biraz daha zamana ihtiyacın var. Bir devlet dairesiyle ilgili bir evrak işin var sanırım, kısa zamanda çözülecek. Yaşadığın bütün olumsuzluklara ve kötü olaylara karşı soğukkanlı duruşunu devam ettirebiliyorsun. Bu da sorunları aşmanda seni daha da güçlü kılıyor.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüya sahibinin ailesinden, akrabasından, arkadaşlarından veya yakın çevresi arasından yakın zamanda hayatına girecek ve rüya sahibi için hayırlı işler yapacak bir kadına işarettir. Aynı zamanda yeni arkadaşlıklar ve dostluklar demektir. Bu arkadaşlarınızın ve dostlarınızın merhametli olacağını onlarla hoş ve güzel sohbetlerle vakit geçireceğiniz anlamına gelmektedir. Eğer gözyaşları hiç dinmiyorsa gelecek günlerin huzurlu ve rahat bir şekilde geçeceği, aynı zamanda maddi açıdan hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı gösterir. Gözlerinden gözyaşları yerine kan geldiğini görmek yaşadığınız sıkıntılı günlerin yavaş yavaş biteceğine ve daha huzurlu bir hayat yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Ağlayan Birini Teselli Etmek

Borçlarınızı hiç sıkıntı çekmeden ödeyeceğinize ve helal yoldan para kazanmaya devam edeceğinize tabir edilir. İçinize attığınız dertlerin bir bir çözüleceğine, kadının birden bağırması ise dertlerinizi yakın bir arkadaşınızla paylaşacağınıza ve arkadaşınızın da derdinize derman olacağını gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git