Rüyada Ağlayan Birini Görmek

Rüyada Ağlayan Birini Görmek
22 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 880 kez okundu.

Rüyada ağlayan birini görmek, biz insanların hayatlarında uykunun önemi kadar rüyalar da büyük bir öneme sahip olmaktadır. Rüyaları genellik ile uyku esnasına tam daldığımız anlarda ve en fazla sekiz saniyelik olan bir zaman dilimi ile görmekteyiz. Bu rüyalar bizlerin üzerinde oldukça derin olan bir etki yaratır iken üzerimizden atana kadar da adeta oldukça etkileyecektir. Uyku esnasında gördüğümüz rüyalar kendi arasında farklı boyutlar ile de yorumlanmaktadır. Bir yandan iyi bir şey ifade eder iken bir yandan da sıkıntıları da işaret etmektedir.

Rüyada Yaşlı Birinin Ağlaması

Sıkıntı ve dert getireceğini de gösterebilmektedir. Sevdiğinizden bir haber alacaksınız fakat bu ilk başta sizi üzecek gibi olsa da aslında çok sevineceğiniz bir haber olacaktır anlamına gelmektedir.

Rüyada Ağlayan Erkek Çocuğu Görmek

Sizlere güç ve kazanç anlamına gelecektir. Maddi yönden çektiğiniz sıkıntıların bir an önce bitmeye başladığı anlama geldiği gibi bir yönden de yeni bir Bebek habercisi anlamına da gelmektedir. Rüyalar yorumlanır iken genellik ile gördüğümüz şeyleri tam net bir şekilde araştırmak gerekiyor.

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Genel anlamda sevindirici bir haber alacağına delalet eder. Bir kadının görmesi anne olacağına yorumlanır. Gülüyorise bir yerden para geleceğine veya ihtiyacınızın giderileceğine işarettir. Hayırlı haber olarak görülür. Cinsiyetine bağlı olarak gelecek haber değişir. Erkek ise iyi habere, kız ise biraz sıkıntılı ve kötü bir haber geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ağlayan Kız Çocuğu Görmek

Hastalığa delalet eder. Hastalık ya size ya da yakınınızdan birinin hastalığına işarettir. Farklı bir yorumu da düşmanınızın olmasına işarettir. Düşmanınızın psikolojik yapısını ifade eder. Burnu akıyorsa düşmanınızın hasta olduğuna işarettir. Farklı bir yorumu ise düşmanınızın hastalığından sizin sayenizde kurtulacağına ve size minnettar kalacağına işarettir. Düşmanınızın çocuk ruhlu, değişken yapıya sahip biri olarak da görülür. Psikolojik sorunları olduğunu ve bu durumdan sizi sorumlu tuttuğunu size zarar vermek istediğini de ifade eder. İçinde bulunduğun sıkıntılar çok yakın zamanda geçecek gibi görünüyor, yalnız bunun için az biraz daha zamana ihtiyacın var. Bir devlet dairesiyle ilgili bir evrak işin var sanırım, kısa zamanda çözülecek. Yaşadığın bütün olumsuzluklara ve kötü olaylara karşı soğukkanlı duruşunu devam ettirebiliyorsun. Bu da sorunları aşmanda seni daha da güçlü kılıyor.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüya sahibinin ailesinden, akrabasından, arkadaşlarından veya yakın çevresi arasından yakın zamanda hayatına girecek ve rüya sahibi için hayırlı işler yapacak bir kadına işarettir. Aynı zamanda yeni arkadaşlıklar ve dostluklar demektir. Bu arkadaşlarınızın ve dostlarınızın merhametli olacağını onlarla hoş ve güzel sohbetlerle vakit geçireceğiniz anlamına gelmektedir. Eğer gözyaşları hiç dinmiyorsa gelecek günlerin huzurlu ve rahat bir şekilde geçeceği, aynı zamanda maddi açıdan hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı gösterir. Gözlerinden gözyaşları yerine kan geldiğini görmek yaşadığınız sıkıntılı günlerin yavaş yavaş biteceğine ve daha huzurlu bir hayat yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Ağlayan Birini Teselli Etmek

Borçlarınızı hiç sıkıntı çekmeden ödeyeceğinize ve helal yoldan para kazanmaya devam edeceğinize tabir edilir. İçinize attığınız dertlerin bir bir çözüleceğine, kadının birden bağırması ise dertlerinizi yakın bir arkadaşınızla paylaşacağınıza ve arkadaşınızın da derdinize derman olacağını gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git