Rüyada Ağlamak

Rüyada Ağlamak
10 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 516 kez okundu.

Rüyada ağlamak görmek, İnsanlar çok sık rüya görürler, fakat bu rüyaların çoğunu unuturlar. Öyle rüyalar vardır ki, insanlar bir türlü etkisinden kurtulamaz. Hele ki sık sık aynı rüyayı gören insanlar, bu rüyanın bir işaret olduğunu düşünmekte ve anlamanı merak etmektedirler. Anlamı merak edilen rüyalardan biri de ağlamaktır. Rüyada ağlamak, çeşitli anlamalara yorulmaktadır. Genellikle bağırarak ağladığını görmek başınıza bir felaket geleceğine, sessizce ağladığını görmek ise istenen murada erileceğine delalettir. Rüyada gözyaşı dökmeden ağladığını görmek, kişinin bir pişmanlığı olduğuna işarettir.

Rüyada Ağlamak Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada ağlamak

Ağlamak görmek, Allah korkusuna, Allah tarafından rahmetin, bereketin inmesine, gam, keder ve ızdıraptan kurtulmaya, muhtaç olan kişiler için yağmurun yağmasına işaret edilir. Rüyada gözyaşlarınız yüzünüzü ısıtıyorsa sevineceğinize, üşütüyorsa da üzüleceğinize işarettir. Eğer ağlamadığınız halde gözünüzden yaş geldiğini gördüyseniz, muradınıza ereceğiniz anlamına gelmektedir. Ağladığınız halde gözünüzden yaş gelmiyorsa da ümit ettiğiniz şeyin olmayacağına işarettir. Ağladığını ve ardından güldüğünü görmek kişinin ölümünün yaklaştığına yorulur. Gizlice ağladığını görmek de, kişinin günlük hayatında istemediği bir olayla karşılaşacağına ve üzüleceğine işarettir.

Rüyada Ağlamak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ağlamak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git