Rüyada Ağladığını Görmek

Rüyada Ağladığını Görmek
22 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 804 kez okundu.

Rüyada ağladığını görmek, çoğunlukla bir sıkıntı sonucu ya da bir bekleyiş sonucu iç ferahlığına kavuşmak ve işlerin hayırlı olan şekilde sonuçlanmasına işarettir. Sessizce sukut içinde ağlamak murada ermeye, duaların kabul olunmasına, isteklere ulaşmak şeklinde yorumlanır. Bağıra çağıra ağlamak başa kötü bir şey gelineceği ya da yaşanılan sıkıntıların devam edeceği ve bu sıkıntılı ruh halinde kişini elinden geleni yapamadığı için dua etmeye devam etmesi gerektiğine işarettir. Gözden yaş akmaması fırsatları elinden kaçırmak ya da bir işte uğraş edip sonucunun hüsranla karşılaşılması anlamında yorumlanır.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Gözden yaşlar çıkmasının ise hayırlı sonuçlara işaret ettiği, duaların kabul olunduğu, zorluk karşısındaki mücadelelerin kazanıldığı anlamına gelmektedir. Her halde iyiliğe, doğru yola, fırsatlar yakalamaya ve iç sıkıntılarının dışarı çıkmasına işarettir. Sıcak gözyaşı dökmek mutluluğa, soğuk gözyaşı dökmek zorluklara delalet eder. Rüyada görüldüğü gibi mutlu bir sonuçla sonuçlanır, rüyayı gören kişi çabaların sonucunda istediği huzuru yakalar.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Rüyalar hayatın gerçeğini yansıtır ve her rüyanın bir anlamı vardır. Bu anlamlar bazen iyi bazen kötü yorumlanır ve bazen de tersi çıktığı söylenir. Pek çok yorumcuya göre gerçekte güleceğinize işaret eder. Sıkıntıdan sonra ferahlığa ulaşmaya, dertlerin son bulacağına işarettir. Sıkıntılarınız bittiğinde karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Maddi sıkıntılarınızdan kurtulabilir ya da sağlık sorunlarınız varsa bunları aşabilirsiniz. Bu olay hayatınızla ilgili herhangi bir konuda olabilir. Çocuklarınızın eğitim hayatı, iş yaşamınız, aile içi ilişkileriniz, akrabalarınızla ya da komşularınızla ilgili alacağınız herhangi müjdeli bir haber bu anlamın içerdiği şekilde karşınıza çıkabilir.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Zihninizdeki duygusal yığılmaların da bittiğini, bunlardan arındığınızı gösterir. Bu durumda kişi, zihinsel bir rahatlama yaşayacak ve önünü daha rahat görebilecektir. Bir başka anlamı da ruhun saflığıdır. Kurtulduğunuz sıkıntıdan sonra mutluluğa kavuşacağınıza hayatınızla ilgili olumlu karar alıp bunları uygulayacağınıza ve artık mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder. Aynı zamanda sizin ve ailenizin mutlu bir olay yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Ağladığını Gizlemek

Rüya sahibinin üzüntülerini ve sorunlarını çevresinden gizlediği anlamını taşır. Rüya sahibinin büyük problemleri olduğunu ancak bunları saklayarak fark ettirmediği şeklinde yorumlanır. Eğer feryat ederek ağlıyor ise bu durum sağlığa yorulur. Rüya sahibinin yakın bir zaman içinde hane içinde birinin hastalığı ile üzüleceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bu üzüntüler altında ezildiği ve zor zamanlar geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ağladığını Söylemek

Rüyayı gören kişinin sorunlarını birileri ile paylaşarak hafiflemesi ve omzunda ki ağırlıktan kurtulması anlamını taşır. Rüya sahibinin yakın çevresinden destek görerek sorunlardan kurtulacağına ve üzüntülerinin son bulacağına işarettir. Rüya her zaman için iyiye yorulur. Bununla birlikte aile fertlerinden birinin sizinle dertlerini paylaşarak destek bekleyeceği ve rüya sahibinin buna kayıtsız kalamayacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Ağladığını Duymak

Uzun süredir bilinmeyen ve gizlenen bir durumun gün yüzüne çıkması anlamını taşır. Rüya sahibinin dostunun ya da eşinin onunla bir şeyleri paylaşması anlamına gelir. Rüya sahibinin zorda kalan birine vereceği destek ve göstereceği ilgi olarak da yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin çevresinde yardıma muhtaç birinin olduğuna da delalettir. Bununla birlikte yakın bir çevresine rüya sahibinin el uzatarak destek sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Ağladığını Hissetmek

Birinin rüya sahibine derin hisler beslediğini gösterir. Bu hisler sevgi de olabilir nefrette olabilir. Bu dönem için yakın çevrenizin hareketlerini ve duygularını anlamaya özen göstermeli ve hisleri anlamaya çalışmalısınız. Aynı zamanda rüya sahibinin oldukça empati ile yaklaşan sağ duyulu biri olduğunu da gösterir. Eğer kişi evli ise eşinin sorunlarına biraz daha destek vermesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ağlayan Adam Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı sıkıntıların son bulacağı şeklinde yorumlanır. Çevresinden gördüğü maddi ve manevi destek ile doğrularak güzel ve sorunsuz bir hayat geçireceği şeklinde de yorumlanır. Aynı zamanda aile içinde bir erkeğin (baba, kardeş, ağabey, eş) size büyük destek vereceğine ve zor zamanlarınızda daima yanınızda olacağına delalet eder. Rüya genel olarak iyiye yorulur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git