Rüyada Ağıt Yakmak

Rüyada Ağıt Yakmak
29 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.329 kez okundu.

Rüyada ağıt yakmak, iyi şeylere yorumlanmaz. Yakınlarından birini kaybedeceğine, arkasından çekeceği üzüntülere işaret eder. Yapması gereken bir şeyi geciktirdiği için başka insanların düzenini bozduğuna işarettir. Bulunduğu iş yerinde veya evde aksaklıklar yaşayacağına bulunduğu mevkiden aşağılara ineceğine işarettir. Aile içinde büyük sıkıntılar olacağına, kişiler arasında küslük demektir.

Rüyada Tek Başına Ağıt Yakmak

Yalnız kalacağına çevresi tarafından tepki göreceğine işarettir. Kişi askeri bir vazifede ise tehlikeli şeylerle karşılaşacağına işarettir. Gözyaşı dökmek her halde iyiliğe, doğru yola, fırsatlar yakalamaya ve iç sıkıntılarının dışarı çıkmasına işarettir. Ağlarken sıcak gözyaşı dökmek mutluluğa, soğuk gözyaşı dökmek zorluklara delalet eder. Kişi ağlar iken mutlu olduğunu ve ağlarken hıçkırdığını görmek rüyada görüldüğü gibi mutlu bir sonuçla sonuçlanır, rüyayı gören kişi çabaların sonucunda istediği huzuru yakalar. Kırgınlıklar olacağına rüyayı gören kişinin haksız olduğuna işarettir. Uzun zamandır uğraştığı bir şeyin hiç ummadığı bir kişi tarafından bozulacağına işarettir.

Rüyada Ağlamak

Çoğunlukla bir sıkıntı sonucu ya da bir bekleyiş sonucu iç ferahlığına kavuşmak ve işlerin hayırlı olan şekilde sonuçlanmasına işarettir. Sukut içinde ağlamak murada ermeye, duaların kabul olunmasına, isteklere ulaşmak şeklinde yorumlanır. Bağıra çağıra çığlık çığlığa ağlamak başa kötü bir şey gelineceği ya da yaşanılan sıkıntıların devam edeceği ve bu sıkıntılı ruh halinde kişini elinden geleni yapamadığı için dua etmeye devam etmesi gerektiğine işarettir. Ağlayıp gözden yaş akmaması fırsatları elinden kaçırmak ya da bir işte uğraş edip sonucunun hüsranla karşılaşılması anlamında yorumlanır. Ağlarken gözden yaşlar çıkmasının ise hayırlı sonuçlara işaret ettiği, duaların kabul olunduğu, zorluk karşısındaki mücadelelerin kazanıldığı anlamına gelmektedir. Aile arasındaki sorunları çözeceğine, dostluk ve sevgi bağlarının kuvvetleneceğine işarettir. Kişinin çevresinden biri hasta ise bundan etkilenip psikolojik olarak bu rüyayı görebileceği de söz konusudur. Rüyayı gören kişi evlilik hazırlığı içinde ise düğünde hiç beklenmedik sorunlar çıkacağına ve ayrılık olacağına işarettir.

Rüyada Ağıt Etmek

Rüyayı gören kişinin bir takım sorunlar ile boğuşarak zor bir süreç geçireceğine ve bu süreç içinde de tüm işleri ihmal edeceğine delalet eder. Buna bağlı olarak işinde ve elilik hayatında bir takım sorunlar yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Bununla birlikte çok sevdiği bir insanı kaybedeceği şeklinde de tabir edilmektedir. Rüya genel olarak olumsuz yorumlanmaktadır ve kişinin bir süre için zorluklar ile mücadele edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Ağıt Dinlemek

Rüya sahinin çok önemsemediği bir konu hakkında birçok söz duyacağına ve bu durumdan oldukça sıkılacağına delalet eder. Alakası olmayan bir durumun içinde kalarak kendini aklamak zorunda kalacağına ancak uzun zaman bu konu yüzünden başının ağrıyacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Bununla birlikte kişinin hatırı geçen birinden fikir alarak harekete geçeceğine ve bununda ona hayır getireceğine delalet eder.

Rüyada Ağıt Yakan Birini Görmek

Rüya sahibinin kendi ile ilgili alakasız sözler duyacağına ve bu sözler karşısında büyük bir şok yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibi eğer evlenme sürecinde ise işinin bozulma noktasına geleceğine ve büyük zorluklar ile karşı karşıya kalacağına işarettir. Kişinin rastgele gittiği bir ortamda kendi dedikodusunu duyarak tepki göstereceği ve çevresindekilerin gerçek yüzünü göreceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Ağıt Yakıldığını Duymak

Kişinin hiç beklemediği bir olay karşısında büyük üzüntülere duyacağına delalet eder. Aynı zamanda hane içinde çok sevdiği birinin hastalanacağına ve bu hastalığın aile fertlerini büyük üzüntüye boğacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Bu rüya genellikle iyiye yorulmamaktadır. Bununla birlikte yakın bir çevresinde yaşanan bir olayda kişinin kayıtsız kalamayacağına da rivayet edilir.

Rüyada Ağıt Söylemek

Rüyayı gören kişinin çok sevdiği birini kaybetmesi ya da hayatından çıkarması şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibi evli ise bu durum bir ayrılık ve boşanma sürecine işarettir. Eğer rüya sahibi bekar ise sevdiği insanı kaybetmesi ya da ayrılması anlamını taşımaktadır. Bu rüya yolların ve kaderlerin ayrılması anlamı taşımaktadır. Rüya sahibin zor günler geçirerek büyük sınavlardan geçeceğine delalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git