Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada Ağaç Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 880 kez okundu.

Rüyada ağaç görmek, hakim kişi olarak yorumlanır. Kişi güçlü adil bir kişiyle tanışabilir ya da kendisi olaylar karşısında adil davranabilir. Ağaç görmek, güç kudret demektir. Ağacın altında oturduğunu gören kişi güçlü bir kişi tarafından desteklenir, kendini güvende hisseder. Ağacın altında oturmak güvenli bir ortamda bulunmak isteğini işaret eder. Güvende olan kişi doğru kararlar verecektir.

Rüyada Ağaç Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ağaç görmek, unvan şan şöhret anlamına gelir. Ağaç gören kişi çevresi tarafından bir üne kazanır. Rüyasında ağacın yanına gelen ve ağaca dokunan kişi birinin yardımı sayesinde büyük bir üne kazanır, çevresi tarafından takdir edilir. Birçok kişi tarafından güvenilir insan olarak görülür. Rüyada ağaca yaslanan kişi aldığı kararlarda güvenli adamlarla hedefe ulaşır.

Rüyada Ağaç Görmek Ne Demek ?rüyada ağaç görmek

 

Rüyada ağaç savaş anlamına gelir. Kendisini bir ormanda gören kimse birçok kargaşanın içinde kalacak demektir. Ormanın içinde yürüyüş yapan kişi birçok soruyla uğraşmak zorunda kalır. Rüyada orman büyük sorunlar ve çözülmesi gereken konuların varlığı anlamına gelir. Ağaçların kesildiğini görmek sorunları çözmek için ani tavırlar içine girileceği ve fevri hareketler yapılacağı anlamına gelir. Ağaç kesen insan sorunlardan kurtulmak için çaba harcayacaktır.Rüyasında yeşil ağaç gören bir kişinin geleceği oldukça parlak olacaktır. Aynı zamanda yaprakları dökülmüş bir ağaç görmek, güvendiğiniz kişilerin size yalan söylediğini ya da aldattığını gösterir.

Rüyada Ağaç

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ağaç görmenin anlamı ve ağaç rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git