Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada Ağaç Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.230 kez okundu.

Rüyada ağaç görmek, hakim kişi olarak yorumlanır. Kişi güçlü adil bir kişiyle tanışabilir ya da kendisi olaylar karşısında adil davranabilir. Güç kudret demektir. Kişi güçlü biri tarafından desteklenir, kendini güvende hisseder.

Rüyada Ağaç Gölgesi Görmek

Unvan şan şöhret anlamına gelir. Kişi çevresi tarafından bir üne kazanır. Kişi çevresindeki birinin yardımı sayesinde büyük bir üne kazanır, çevresi tarafından takdir edilir. Birçok kişi tarafından güvenilir insan olarak görülür. Aldığı kararlarda güvenli adamlarla hedefe ulaşır.

Rüyada Koru Görmek

Kendisini bir koruda gören kimse birçok kargaşanın içinde kalacak demektir. Koru içinde yürüyüş yapan kişi birçok soruyla uğraşmak zorunda kalır. Büyük sorunlar ve çözülmesi gereken konuların varlığı anlamına gelir. Sorunları çözmek için ani davranışlar içine girileceği ve fevri hareketler yapılacağı anlamına gelir. Rüya sahibi sorunlardan kurtulmak için çaba harcayacaktır. Kişinin geleceği oldukça parlak olacağına işaret eder. Aynı zamanda güvendiğiniz kişilerin size yalan söylediğini ya da aldattığını gösterir.

Rüyada Ağaç Sulamak

Rüyayı gören kişiye bir mesaj niyetliğin de anlam içerir. Kişi bir hayır işlemelidir. Bu bir sadaka olabilir ya da ihtiyaç sahiplerine yardımcı edilmesi söz konusudur. Etrafındaki insanlara yardım eden merhametli ve sevecek bir insandır. Aynı zamanda çevresi tarafından da çok sevilen bir insandır. Bu kişiler faydalı işlerle meşgul olur ve her zaman hayır duası alır. İnsanların zor zamanlarında yanında olan, onlara gücü yettiğince her konuda destek olan bu yüzden herkesin aradığı bir insan olacaktır.

Rüyada Yeşil Ağaç Sulamak

Kişi beklemediği bir anda üne ve şöhrete kavuşacaktır. Bu şöhret uzun vadeli ve kalıcı olacaktır. Bu sayede kişi ömür boyu sürecek bir refaha ve rahat bir yaşama kavuşacaktır. Suladığı ağacın büyüdüğünü gören kişi çok hayrola bir insan ve hayırlı bir evlat olacak, ailesine pek çok fayda sağlayacak ve ikramlarda bulunacaktır. Uzun ve sağlıklı bir ömür sürmeye ve mutlu bir hayat yaşamaya da işarettir.

Rüyada Ağaç Dikmek

Yeni gelişen olaylara dair umutlu olunması gerektiğine işarettir. Ayrıca rüyayı gören kişinin içerisinde bulunduğu çevrede iyi bir yere geleceği ve oldukça sağlam bir saygınlık kazanacağı anlamına gelmektedir. Kişinin kendisinin ya da bir tanıdığının ebeveyn olacağına işaret eder. Eğer ekilen ağacın yeşerdiğini görmüş ise kişi, doğacak evlatlarının hayırlı olacağına ve geniş bir aileye sahip olacağına işarettir. Bekar ise arkadaş çevresinin oldukça genişleyeceğine ve pozitif bir enerji ile çevresindeki insanlara kendini sevdireceğine işarettir. Kuruyorsa, yakınlarından birinin vefat edeceğine ve çevresindeki insanlar tarafından maddi ve manevi zarar göreceğine işarettir.

Rüyada Ekilen Ağacın Kesilmesi

Kişinin çevresinde gelişen olumsuz gelişmelerden dolayı umudunun kırılacağına ve karamsarlığa kapılacağına işarettir. Sağlıkla alakalı problemlerin baş gösterebileceğine de dikkat çeker. Parasal konularda da dikkatli harcama yapılmadığı takdirde büyük bir maddi kayıp meydana geleceğine ve uzun bir süre bu kaybın etkilerinin süreceğine işaret eder. Yaprakları çok ise yapılması gereken büyük işlerin eş ve dostlarınız yardımıyla üstesinden gelinebileceğine ve bu işin sonunda oldukça mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada Ağaç Kesmek

Kişi genelde günaha meyilli olur ve hayırsız işler yapar. Hırsızlığa bulaşır, yalan söyler, iftira atar ve dedikodu yapar. Bu kişiler çevresi tarafından da sevilmez. Rüya sahibi daha önce iyi bir insansa da daha sonra huyu değişir ve aklına kötü düşünceler gelir. Bu kişiler daha önce yapmadığı şeyleri yapar ve çevrelerinin şaşırmasına sebep olur. Değişen davranışları yüzünden dışlanırlar ve kimse tarafından sevilmezler. Bazı kişiler de hayırlı işlere başlamasından sonra şartların zorluğuna dayanamayıp başladıkları işten cayarlar.

Rüyada Ağacın Kesildiğini Görek

Kişiler helal yolları bırakıp kısa yoldan kazanç elde etmeye çalışır ve yanlış tercihler yaparlar. Bu durum onların çeşitli sıkıntılar yaşamalarına da sebep olabilir. Bir başka anlamı da büyük bir günah taşıması ve bu günahtan kurtulmaya çalışmasıdır. Bu suçluluk duygusuna sıkıntılı dönemlerinde aldığı kararlar sonucunda yanlış tercihler yaparak ulaşmıştır ve şimdi bu tercihlerin sonuçlarına katlanmaktadır. Bu yüzden özellikle zor zamanlarda kişiler bir karar verdiğinde ya da bir konuda adım atmak üzere olduğunda bu tercihi yaparken iyi düşünmelidir.

Rüyada Ağaçtan Meyve Toplamak

Uzun vadede çaba harcanan bir iş için emeğin karşılığını almaya başlamanın vaktinin geldiği şeklinde yorumlanır. Kariyer açısından hedeflenen noktaya gelebilmek için çok az bir engel kaldığı anlamındadır. Bir ilişkinin istenen seviyeye gelebilmesi için bir çok zorluğun atlatıldığı ve rahat etme dönemine gelindiği anlamını taşır. Rüya sahibinin hayatının hiç bir döneminde bir şeyleri kolay elde etmediğinin ifadesidir. Elindeki tüm değerleri için çabalayan ve sonuç olarak onların fazlasıyla değerini bilen bir kişidir. Hayatlarına girecek yeni bir insandan her anlamda etkileneceği ve onun tüm donanımından faydalanabileceği anlamını taşır.

Rüyada Ağaçtan Meyve Yemek

Kişinin sıkıntılı bir konuda ailesinin bir ferdinden yardım göreceği ve ona minnettar kalacağı anlamındadır. Rüya sahibinin yakın zamanda kısmetli bir kapısı olacak ve bu sayede maddi manevi rahata kavuşacaktır. İçindeki sıkıntılar son bulacak ve borçlarını ödeyerek daha lüks bir yaşama kavuşacaktır. Hedeflediği bir mal sahibi olmak ise önünde kısa bir dönem daha beklemesi gerektiği ancak bu mala en hayırlı şekilde sahip olacağı anlamındadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git