Rüyada Adliye Görmek

Rüyada Adliye Görmek
21 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 789 kez okundu.

Rüyada adliye görmek, rüya sahibinin çok şanssız olduğuna ve başına talihsiz olaylar geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin kötü gideceğine ve zor zamanlar geçireceğine delalettir. Rüya sahibinin haksızlığa uğrayacağına ve kendisine iftira atılacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu sebeple haksız hissedecek ve sıkıntılı zamanlar geçirmesi olarak yorumlanır. Şu anda ki işlerinin iyi gitmediğine ve daha da kötüleşeceğine işaret eder. Bir uyarı gibidir aslında. Eğer rüya sahibinin borçları var ise bu borçla ilgili bir kağıt alacağına işarettir.

Rüya sahibinin toplumsal düzende sorun yaşayacağına ,davranış ve hareketlerinin sorgulanacağına ve toplum tarafından hoş karşılanmayan hareketlerinin olduğuna yorumlanır. Rüya sahibi başkalarına karşı hareketlerini sorgulamalı ve kendisini kontrol etmelidir. Fakat eğer rüya sahibinin ailesi ile ilgili problemleri var ise bu problemlerinin düzeleceğine ve aile ilişkilerinin daha da iyiye gideceğine işaret eder. Adli bir suç ile de yargılanabilir rüya sahibi. Fakat bu yargılanma suçsuz yere olabilir. Uzun bir süre sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra bu zorlu dönemden kurtulacaktır rüya sahibi. Vicdani bir sorgulama yaptığına yorumlanır. Meşakkatli bir işe dalalettir.

Rüyada Avukat Görmek

Haklı bir davadan alın akı ile çıkmak demektir. Eşinle yaşanan anlaşmazlıklar gün geçtikçe büyüyecek ve bu durum ikinizin birbirinizden tamamen soğumanıza neden olacak.İkinizin ortak kararı olacak olan ayrılık, aileleriniz tarafından tepki görecek.Sizi barıştırmak için büyük çaba gösterseler de ayrılık kaçınılmaz son olacak ve bu ayrılık senin için hayırlı olacak. Çıkıp çıkmamak konusunda kararsız kaldığın yolculuğa çıkmak için en doğru zamandasın.

Rüyada Adliye Memuru Görmek

İnsanların kazançlarını sömüren kişilere işaret eder. Yalnızca çıkarları doğrultusunda hareket eden ve böylelikle kazancını sağlayan kişilerle karşılaşacağınızı gösteren bir uyarıdır. Yakında tanışılacak bu kişilere karşı dikkatli olmanız gerekir. Aynı zamanda çalıştığınız ortamın sağlıksız olduğuna ve dolayısıyla kısa süreli bir rahatsızlık geçireceğinize de delalet eder. Benzeri kısa süreli aile huzursuzluğunun bir göstergesidir.

Rüyada Adliyede Çalışmak

Sizin mevcut işiniz veya planlarınızda hakimiyetinizi kaybettiğinizin göstergesidir. Aynı zamanda ilişkileriniz konusunda da yetersiz kaldığınızı işaret eder. Duruma hakim olma çabanızın olduğu fakat bunun yetersiz kaldığı şeklinde yorumlanır. Öte yandan kariyer konusunda güç sahibi olmak adına henüz yetersiz olmanıza karşın vazgeçmemeniz ve durumun üstüne giderek, çabanızı arttırarak nihayetinde amacınıza ulaşacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Adliye Sarayı Görmek

Genel olarak adliye sarayı talihsizlik olarak yorumlanır. Yakın zamanda işlerinizde problemler yaşayacağınıza ve bu problemlerin hem sağlığınızı hem de aile içi huzurunuzu etkileyeceğini gösterir. Adliye sarayı aynı zamanda sıkıntılı işlerinizin güçlü birilerinin desteği sayesinde yoluna koyulacağı şeklinde de yorumlanır. Büyük çabalarla iş hayatınızı yoluna koyacağınıza ve beraberinde şöhrete kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Adliye Kapısı Görmek

Adliye kapısı resmi işleri simgeler. Resmi makamlarda işleriniz varsa yakın zamanda olumlu haberler alacağınıza işaret eder. Uzun süredir haber beklediğiniz işlerden güzel sonuçlar alacağınızı müjdeler. Sabrınızın uzun süredir denendiğinin fakat bunun sonucunda işlerinizin meyvesini alacağınız şeklinde tabir olunur. İş hayatınızda hızlı bir yükselişe geçip şöhret ve makam sahibi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Adliyeye Gitmek

Rüyada adliyeye gitmeniz, yaşacağınız şansızlık, yolunda gitmeyecek işlerinize delalet eder. Yeni bir işe kalkışmışsanız, ya da mevcut işinizde ciddi problemler yaşayacağınız şeklinde yorumlarınır. Yaşayacağınız bu sıkıntıların sonucunda maddi kayıplar vereceğinizi gösterir. Aynı zamanda çevrenizle çeşitli sebeplerden dolayı münakaşa edeceğinize ve bundan dolayı zarar göreceğinize işaret eder. Çevreniz nazarında saygınlığınızı yitireceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada Adliyede Hakim Görmek

Sizin adaletli, kültürlü, imanı tam, merhametli ve vicdanli bir kişi olduğunuzu gösterir. Herkes tarafından saygı duyulan, herkese sözü geçen bir kimse olduğunuzu ifade eder. Beraberinde resmi makamlarda ciddi bir mevkii sahibi olacağınıza işarettir. Böylelikle saygınlığınızın artacağı, örnek bir kişi olarak tanınacağınız günlerin yaklaştığını delalet eder. Yakın zamanda müjdeli haberler alacağınız şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Adliyede Kavga Etmek

Kavga etmek genel olarak düşmanlığın habercisidir. Çok güçlü bir kimsenin size karşı düşmanlığı söz konusudur. Oluşacak anlaşmazlıklardan ötürü hayatınızın her alanında sıkıntıya düşeceğiniz, zarar göreceğiniz anlamı taşır. Bu sebeple dikkatli olmak gerekir. Özellikle kazancınızda daralmaya, işlerinizin bozulmasına işaret eder. Yolunda giden işlerinizin size düşmanlık besleyen kimseler tarafından engelleneceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Adliyede İfade Vermek

Uzun süredir çektiğiniz sıkıntıların son bulacağı müjdesini verir. Uzun süredir halolmasını beklediğiniz işlerin sonuca ulaşacağına, hayırlı haberlerini alacağınıza işaret eder. Zorluklarla mücadele etmeniz sonucunda elinize geçecek toplu para şeklinde de yorumlanır. İşlerinizin yoluna girmesi konusunda son anda gelecek yardımlarla rahatlığa kavuşacağınızı müjdeler. Göstereceğiniz enerjiyi doğru zamanda ve doğru şekilde kullanmanız gerektiğine dikkat çeker.

Rüyada Adliyede Savcı Görmek

Genel olarak savcı görmek sorunların çözüme kavuşmasına işaret eder. Şayet bir davanız varsa sonucunda lehinize bir karar çıkacağı şeklinde yorumlanır. Devlet kademesinde sorunlarınız varsa yakında çözüleceğine delalet eder. Size karşı düşmanlık besleyen kişilerin amaçlarına ulaşamayacağı, hepsini mağlup edeceğinizi müjdeler. Elde edeceğiniz güç ile hayatınızı her anlamda yoluna koyacağınızı ifade eder.

Rüyada Adliyede Avukat Görmek

Bir düşüncenizi veya bir olayı anlatmakta güçlük çektiğinizin, ikna etme konusunda zayıf kaldığınızın göstergesi olarak yorumlanır. Bazen de yeni bir işe başlayacağınızın fakat işin başında çok dikkatli olmanız gerektiği şeklinde bir uyarı olarak yorumlanır. Aksi taktirde beraber çalışacağınız kişilerle anlaşmazlıklar yaşayacağınız şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda elinize miras yoluyla geçecek kazanca da delalet eder.

Rüyada Adliyeden Çıkmak

Uzun süredir çektiğiniz sıkıntılardan kurtulup feraha ereceğinizi müjdeler. Üzerinizdeki sorumluluklardan dolayı çektiğiniz sıkıntıların son bulacağına işarettir. Maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza ve beraberinde helal kazanç sağlıyacağınıza delalet eder. Hayatınızın bundan sonraki sürecinde istekleriniz doğrultusunda ilerleyeceğinizi, düzeninizi dileğinizce kurabileceğinizi müjdeler. Hem aile hem de iş hayatınızda huzuru ve mutluluğu bulacağınız günlerin yaklaştını gösterir.

Rüyada Adliyede Dolaşmak

Adliyede dolaşmak sizin düşünce dünyanızı simgeler. Birçok meselede kararsız kaldığınızı ve dolayısıyla çok vakit kaybettiğinizi temsil eder. Etrafınızdaki kişilerden gereğinden fazla etkilendiğinizden dolayı sonuca ulaşamadığınızı işaret eder. Bir nevi uyarı niteliği taşıyan bu rüya, kararınızda ısrarcı olmanız ve yolunuzdan şaşmamanız gerektiğini vurgular. Etrafınızdakilerden ziyade kendi menfaatinizi ön planda tutmanız gerekir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git