Rüyada Adam Görmek

Rüyada Adam Görmek
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.312 kez okundu.

Rüyada adam görmek, ufak tatsızlıklar olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi ikili ilişkilerde sorun yaşayacaktır. Eğer kişi evliyse eşi ile bazı konularda tartışma yapabilir. Eğer gören bekarsa sevgilisi ile arası bozulabilir. İletişim sorunlarının yaşanacağı bir dönem olarak yorumlanır. İnsanların birbirlerinin düşüncelerini ve duygularını anlayamadığına işaret eder.

Rüyada Yaşlı Adam Görmek

İşlerde aksaklıklar anlamına gelir. Bir malı teslim edeceği tarihlerde gecikmeler olabilir. Ödeme tarihlerinde gecikmeler yaşanabilir ve işlemler birkaç gün sarkabilir. Hafta sonu bir yerlere tatil amaçlı gitmek fikri birkaç hafta ertelenebilir. Yürümekte zorlanıyorsa kişi işlerinde gecikmeler yaşayabilir.

Rüyada Genç Adam Görmek

Yeni fırsatlar olarak yorumlanabilir. Uzun boylu ise kişi yeni fırsatlarla karşılaşacak, yapmak istediği bir işe başlayacaktır. Hoşlandığı birinin ona duygularını açtığını görebilir. Uzun zamandır görmediği bir arkadaşından güzel haberler alabilir. Güzel ahlaklı ve düzgün ise güzel işler peşinde olduğunuzu gösterir. Bakımsız, cılız ve küfürbaz adam ise, insanlarla sorun yaşayacağınız ve anlaşmazlıkların büyüyebileceği bir döneme girdiğinizi gösterir. Güçlü ve kudretli ise, önünüze çıkan her zorluktan başarılı bir şekilde ayrılacağınızı ve ne olursa olsun güçlü duracağınızı gösterir.

Rüyada Adam Öldürmek

Rüyayı gören bir kişi gerçek hayatında muhtemelen asabi ve sabırsız biridir ve bu rüya onun bu yönü yüzünden işinde ya da sosyal yaşamında sorun yaşayacağını gösterir. Kişi bu sorunların hayatında çok büyük olumsuzluklara sebep olmaması için daha sakin ve sabırlı olmaya özen göstermek zorundadır. Çok sinirlenip karşısındakine aşırı tepki göstermesi durumunda kendini içinden çıkması zor bir durumun içine sokması çok olası bir durumdur. Yalnızca iş hayatında değil aile hayatında da bu sükuneti koruması önemlidir çünkü karşısındaki ani çıkış yapması durumunda evinden de kavga eksik olmaz ve sonunda huzuru kaçacak duruma düşer.

Kişinin tek başına ya da ailesiyle çok zor bir durumunun içine düşeceğini gösterir. Bu maddi anlamda içine düşülen zor bir süreç olabilir ya da aile fertlerinden birinin ağır bir hastalıkla baş etmesi gerekebilir. Böyle bir durumda kalınması halinde kişinin metanetli olması ve sabırla sürecin bitmesini beklemesi gerekir. İsyan ettiği taktirde her şey tepetaklak olabilir ve durum daha kötü bir hal alabilir.

Rüyada Adam Dövmek

Rüya sahibinin, çevresindeki birine bulunacağı yardıma, her hangi bir konuda vereceği maddi ya da manevi desteğe işaret eder. Edilecek bu yardım kişi için de hayırlı olacaktır. Başka bir yorumu ise kişinin çevresinde bir takım dedikodu ya da söylentilerin olduğunu gösterir. Bu durum karşısında yaşanabilecek küçük tatsızlıklar ya da tartışmalara karşı dikkatli olunması ve davranılması gerektiğini gösteren bir rüyadır.

Rüyada Adam Kesmek

Aile, iş ya da özel hayatta yaşanan sıkıntıların, dertlerin son bulacağına, yakın bir zamanda tüm sorunların biteceğine delalet eder. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin kendi işini kuracağı anlamı da taşır. Kişi kendi işinin patronu olacak, başarı sağlayacaktır. Kişi eğer sevdiği bir insandan ayrı ise bu ayrılığın son bulacağına ve aradaki buzların eriyeceğine yorulur.

Rüyada Adam Gömmek

Kazançta istenmeyen bir düşün yaşanabileceğine ve bu duruma bağlı olarak sıkıntılı bir süreç geçirileceğine yorulur. Bazı yorumculara göre, aile fertlerinden gelebilecek bir mirası da ifade eder. Bir diğer yoruma göre bu rüya, sırların olduğu anlamına gelir. Kişinin bu sırlarını kimseyle paylaşmadığına yorulur. Rüya sahibinin ağzı sıkı olacak ve bu sayede sırları açığa çıkmayacaktır.

Rüyada Adam Yakmak

Kişinin tüm korkularından sıyrılacağına ve maneviyatının yükseleceğine yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya uyarıcı nitelik taşımaktadır. Kişinin dini ibadet ve görevlerini yerine getirmesi gerektiği anlamına gelir. Bir başka yoruma bakıldığında, kişi yaşadığı zorluklar, sıkıntılar karşısında gösterdiği sabrın mükafatını alacak ve yakın bir zaman içinde yüzü gülecektir. Deyim yerinde ise mutlu bir dönemin kapıda olduğunu anlatır.

Rüyada Adam Yaralamak

Bu rüya, kazançta yaşanacak artış anlamı taşır. İş hayatında terfi, ticari hayatta başarı ve gelirde yükseliş olacağı bir döneme delalet eder. Kişinin kısmetleri açılacaktır. Aynı zamanda sahip olunan mal ve mülkte fazlalaşma olacaktır. Yeni bir malın haneye gireceğine de yorulur. Rüya sahibinin, düşmanlarına galip geleceği, onlara karşı üstünlük elde edeceği de diğer yorumlar arasındadır

Rüyada Adam Boğmak

Yapılan bir davranış yapılan bir davranış ya da söylenen bir söz yüzünden bir kimsenin zarar göreceğine işaret eder. Boğulan kişinin sıkıntıya düşebileceğini gösterir. Rüya sahibi istemeden ya da farkında olmadan boğduğu kişiye haksızlık edecektir. Bir kişiye karşı düşüncelerin değişmesi anlamı da taşımaktadır. Bu değişim olumsuz yönde olacaktır. Rüya sahibi, boğulan kişiye karşı maneviyatını kaybedecektir.

Rüyada Tanıdık Adam Görmek

Görülen kişi ile hayırlı bir işe girebileceğini gösterdiği gibi bu kişiden gelebilecek bir yardım ya da destek olarak yorumlanır. Güzel bir haberin geleceği anlamı da taşımaktadır. Haber doğru, ferahlatıcı ve yüz güldürecek bir haber olacaktır. Eğer bir işe girilecekse o işin hayırlara vesile edeceğini gösterir. Kişinin sağlığının iyi olacağı, var olan dert ve sıkıntıların son bulacağı, iş hayatında başarı durumlarına delalet eder.

Rüyada Adamla Konuşmak

Rüyayı gören kişinin bulunduğu sıkıntılı bir durumdan ailesi, yakın çevresi ya da arkadaşlarından birinin desteği ile kurtulacağı anlamına gelir. Sözüne güvenilen, deyim yerindeyse aklı başında birinden bir konuda fikir alınacağına ve bu kişinin göstereceği yola işaret eder. Bir diğer yoruma göre ise beklenen bir haberin gelmesi ile çok mutlu olmaya da yorulmaktadır.

Rüyada Adamdan Korkmak

İyiye, güzele ve hayra delalet eden bir rüyadır. Rüya, kazanılacak bir zafere işaret eder. Çoğu zamanda bu rüya, bir günahın tövbesi manasına gelir. Kişi, manen huzursuz olduğu günahından pişmanlık duyacak ve tövbe edecektir. Aynı zamanda, güzel ve parlak bir dönemin yaklaştığını müjdeleyen bir rüyadır. Kişi çok mutlu olacak ayakları yerden kesilecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git