Rüyada Adam Görmek

Rüyada Adam Görmek
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.008 kez okundu.

Rüyada adam görmek, ufak tatsızlıklar olarak yorumlanır. Rüyada yabancı bir adamla tanıştığını gören kişi ikili ilişkilerde sorun yaşayacaktır. Gören kişi evliyse eşi ile bazı konularda tartışma yapabilir. Eğer gören bekarsa sevgilisi ile arası bozulabilir. İletişim sorunlarının yaşanacağı bir dönem olarak yorumlanır. İnsanların birbirlerinin düşüncelerini ve duygularını anlayamadığına işaret eder.

Rüyada Adam Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada adam

Rüyada adam görmek, işlerde aksaklıklar anlamına gelir. Rüyada yaşlı bir adam gören kişi işlerinde bazı aksaklıklar yaşar. Bir malı teslim edeceği tarihlerde gecikmeler olabilir. Ödeme tarihlerinde gecikmeler yaşanabilir ve işlemler birkaç gün sarkabilir. Hafta sonu bir yerlere tatil amaçlı gitmek fikri birkaç hafta ertelenebilir. Rüyada yaşlı adam gören ve yürümekte zorlanan bir adam gören kişi işlerinde gecikmeler yaşayabilir.

Rüyada Adam Görmek Ne Demek ?

Rüyada adam, yeni fırsatlar olarak yorumlanabilir. Rüyasında uzun boylu ve genç bir adam gören kişi yeni fırsatlarla karşılaşacaktır. Yapmak istediği bir işe başlayabilir. Hoşlandığı birinin ona duygularını açtığını görebilir. Uzun zamandır görmediği bir arkadaşından güzel haberler alabilir. Güzel ahlaklı ve düzgün bir adam görmek, güzel işler peşinde olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda bakımsız, cılız ve küfürbaz bir adam görmek, insanlarla sorun yaşayacağınız ve anlaşmazlıkların büyüyebileceği bir döneme girdiğinizi gösterir. Aynı zamanda rüyada güçlü ve kudretli bir adam görmek, önünüze çıkan her zorluktan başarılı bir şekilde ayrılacağınızı ve ne olursa olsun güçlü duracağınızı gösterir.

Rüyada Adam

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada adam görmenin anlamı ve adam rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git