Rüyada Ablamla Öpüşmek

Rüyada Ablamla Öpüşmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 700 kez okundu.

Rüyada ablamla öpüşmek, şöyle tabir edilir, emniyetli kalmaya, dik duruşlu olmaya, yüksek gelire, bol kazanca, huzurlu olmaya, sağlığını kazanmaya, iyi işler yapacağına, problemlerinden uzak kalacağına, sakin bir hayat yaşayacağına, yaşamında feraha, üne kavuşulacağına, varlıklı aile ferdine, parasal yükü olan arkadaştan uzak duracağına, istenilen bir geleceğe, rahat bir yaşam süreceğine, kötü insanlardan uzak durulacağına, sağlıklı bir yaşama, hoşsohbete yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekâr bir erkek ise çok güzel bir bayanı eş olarak alınır. Genç ve güzel bir kız bu rüyayı görmüşse şefkatli, sevecen, yakışıklı, hoşgörülü bir erkek ile evleneceğine işaret edilir.

Rüyada Ablamla Öpüşmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada ablamla öpüşmek, olumsuz olarak şöyle tabir edilir, rüya görenin bir sıkıntı ile karşılaşacağına, işlerinin düzgün gitmeyeceğine, düşmanlığı saklayan yöneticiye veya insanlar ile karşılaşacağına, kedere düşmeye, iş nedeniyle geçim zorluğuna, üzüntü verecek olayla karşı karşıya geleceğine delalet edilir. Rüya sahibi sıkıntıya düşecek, maddi sıkıntılar yüzünden sıkıntılı günler geçirecek, işleri yolunda gitmeyeceğine delalet edilir. Rüya sahibinin ablası ile arasının kötü olacağına, anlaşmazlıkların olacağına, huzursuzluk çıkacağına ve ablayla iyi giden ilişkilerin bozulacağına işaret edilir. Rüya sahibinin ablası zor günler geçirecek, maddi sıkıntılara düşecek, iyi giden ilişkilerinin bozulacağına, uyumsuz ve huysuz bir kişi olmasına, kısmetinin kapanacağına, iş hayatında çıkacak olan bazı problemlere delalet edilir. Rüya sahibinin ise ablasına karşı saygılı ve dürüst olması gerektiğini, ablasına karşı kötü davranmaması gerektiğini, ablasına ve diğer aile fertlerine karşı kırıcı olmaması gerektiğini de delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin ablasının bir sıkıntısı olduğunu ve ablasıyla konuşması gerektiğini, ablasıyla vakit geçirmesi gerektiğini, ablasına karşı şefkatli olması gerektiğini ve ablasına haksızlık etmemesi gerektiğini de işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Ablamla Öpüşmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamla öpüşmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git