Rüyada Ablamın Yüksekten Düştüğünü Görmek

Rüyada Ablamın Yüksekten Düştüğünü Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 693 kez okundu.

Rüyada ablamın yüksekten düştüğünü görmek, aile içinde çıkan huzursuzluğa, kişinin ablasıyla arasında tartışma yaşanmasına, ablasının kötü durumlara düşmesine göz yummaya, kötü insanlarla karşılaşmaya, stres içine girmeye, aksiliklerle karşılaşmaya, zor duruma düşmeye, asılsız dedikodulara, hatalar işlemeye, maddi ve manevi sorunlar yaşamaya, ihanete uğramaya, çok uğraşmaya rağmen işlerin yolunda gitmeyeceğine delalet eder.

Rüyada birinin denize düştüğünü görmek kişinin iş hayatında başarı göstermesine, uzun zamandan beri yapmak istediği işleri gerçekleştirmeye, hayırlı insanlarla çalışmaya ve bu çalışmadan başarı göstermeye, iş hayatında mutlu olmaya alamet eder.

Rüyada Ablamın Yüksekten Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın yüksekten düştüğünü görmek, arzu edilen isteklerin gerçekleşmeyeceğine, makam ve mevki kaybetmeye, musibet ve talihsizliklerin yaşanmasına, zorla kazanılan işlerde emeklerin boşuna gitmesine, başarı ve güç kaybetmeye delalet ederken bazen de; itibar kazanmaya, hayata yeni bir sayfa açmaya, yeni arkadaşlıklar edinmeye, şans ve baht açıklığına, dertlerden kurtulmaya delalet eder. Rüyada eşin yüksekçe bir yerden düşmesi eşle ciddi kavga ve tartışmaların yapılmasına, huzursuzlukların artmasına, şiddetli geçimsizlik yaşanması sonucunda ayrılığın eşiğine gelmeye işaret eder. Rüyada arkadaşın yüksekçe bir yerden düşmesi ona maddi ve manevi destek vermeye, sıkıntılardan kurtulmaya alamet eder. Rüyada kişinin yüksekçe bir yerden denize düşmesi bereketli zamanlar yaşamaya, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Rüyada yüksekçe bir yerden yere çakıldığını görmek zorluk çekerek elde edilen makamın kaybedileceğine, güvenilen kişilerden ihanet görmeye, büyük miktarda para kaybına işaret olur. Rüyada yüksekçe bir yerden atlamak yapılan hatalardan dolayı sevdiklerin kaybına, iyi halden kötü hale düşmeye yorumlanır. Rüyada arabayla yüksek bir yerden düştüğünü görmek sorunlara neden olacak işlerden kurtulmaya, zafer elde etmeye işarettir. Rüyada birinin balkondan denize düştüğünü görmek kişinin sosyal hayatında itibar göreceğine ve etrafındaki insanlardan destek göreceğine yorumlanır.

Rüyada Ablamın Yüksekten Düştüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın yüksekten düştüğünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Ablamın Yüksekten Düştüğünü Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. murat dedi ki:

    Merhaba ben ablamı balkondan düşerken gördüm ayni gece aynı rüyayı iki defa gördüm ama ablam düşüyor sonra tekrar geri geliyor iki defa gördüm ve içimde bı sıkıntı oluştu bana bunu yorumlarsaniz sevinirim Allahim hayirlara çıkarsın ins

Sayfa başına git