Rüyada Ablamın Uyuduğunu Görmek

Rüyada Ablamın Uyuduğunu Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 327 kez okundu.

Rüyada ablamın uyuduğunu görmek, bir işte ulaşacağınız hayırlı sonuçlara ve menfaatçi olaylara işarettir. Mevcut maddi durumunuzun değişeceğine, iyi şeyler olacağına ya da bir yerden bir yere taşınacağınıza yorumlanabilir. Başka alimler ablasını rüyasında uyurken gören kişinin çok uzun yaşayacağına delalet ettiğini vurgular. Tabi her iyi şeyin zıttı mevcut olduğu için rüyayı olumsuz değerlendiren rüya tabircileri de mevcuttur. Ailede kötü bir atmosferin mevcut olduğunu, bir kargaşa çıkacağını, kan döküleceğini ileri sürerler. Aynı zamanda savurganlaşmaya dikkat çekerek bu aralar yaptığınız gereksiz harcamalara son vererek durumunuzu gözden geçirmeniz gerektiğini hatırlatırız.

Rüyada Ablamın Uyuduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada ablamın uyuduğunu görmek, yanında rüyada uyku halini görmek de gaflete , tembelliğe yorulduğu gibi endişeleri ve korkuları olan kişilerin feraha ereceğine de işaret edebilir. Çok uyku dini olarak pek hoş karşılanmaz. Çünkü uyuyan kişi yarı ölüdür yani dünya ile ilişkisini kesmiş bir durumdadır. Yalnızlaşma , dünyadan çekilme, kendini insanlardan uzaklaştırmak isteme gibi anlamlar da taşımaktadır.

Rüyada abla görmek mutluluğa , rahatlığa, huzura yorulmaktadır. Kim rüyasında ablasını gördüğü için üzülür ki? Rüyayı gören kadın ve medeni durumu bekar ise evlenebileceği , evli ise kız çocuğu dünyaya getirebileceği öngörülmektedir. Eğer rüyayı gören erkekse hiç beklemediği yerden eline bir miktar para veya mal geçebileceği, zengin olabileceği, maddi olarak sıkıntılı bir dönemden geçiyorsa sevdiklerinin yardımıyla feraha ereceği söylenmektedir. Biz yine de kendimizi kötü şeylere inandırmayıp, hayrın de şerrin de Allah’tan geldiğini unutmayalım.

Rüyada Ablamın Uyuduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın uyuduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git