Rüyada Ablamın Sözlendiğini Görmek

Rüyada Ablamın Sözlendiğini Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 278 kez okundu.

Rüyada ablamın sözlendiğini görmek, söz kesmek, nişanlanmak, evlilik… Bunlar bizim kültürümüzde de birçok kültürde de hayırlı işlerdir. Bunu rüyada görmek de aynı hayırlara yorulur. Rüyada kendi sözünüzü veya ablanızın, sevdiğinizi birilerinin sözünü görmek, o merasimde bulunmak rüya sahibinin veya rüyada sözlenen kişinin hayatında yenilikler olacağının göstergesidir. Yeni bir iş, yeni bir okul, yeni bir aşk, yeni bir heyecan, yeni bir ev, yeni bir düzen veya yeni arkadaşlıklar bunlara örnek olabilir. Bunlar korkulduğunun aksine hayırlara vesile olacak değişikliklerdir ve değişimden sakınmamak, yeni bir hayata doğru yelken açmak gerektiğinin işaretidir. Alınacak yeni kararların muhakkak hayırlı olacağının ve ilerleyen zamanlarda, uzun vadede de bu kararların iyi sonuçlar vereceğinin, çıkılan yeni yolun sağlık, bereket ve maddi refah getireceğinin; huzura kavuşulacağının ve iç sıkıntılarından da uzaklaşılacağının delaletidir.

Bu rüyada sözlenen kişinin beklentilerinin gerçekleşeceği, bunu gören kişinin de ona bu yolda yardımcı olacağı şeklinde yorulur. Rüya sahibinin yolunun açılacağına, hayatında beklenti içinde olduğu şeylerin yavaş yavaş gerçekleşeceğine ve başarmak, mutlu olmak için gösterdiği çabaların sonuç vereceğine işaret eder. Rüyanızda özellikle söz yüzüğünü gördüyseniz bu da umutsuzluktan kurtulacağınızı, üzerinizdeki ölü toprağı silkeceğinizi ve yaşam enerjisiyle dolu, küçük çocuklar gibi heyecanlı, umutlu, dipdiri, sağlıklı bir şekilde hayatınızı yaşamaya başlayacağınızı gösterir. Eğer yeni bir karar alma aşamasındaysanız bunun son derece yerinde bir karar olduğu ve hayatınızda bir köşe taşı olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ablamın Sözlendiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada ablamın sözlendiğini görmek, rüyanızda ablanızın sözünde söz yüzüğünü siz takıyorsanız bu da adeta külkedisindeki gibi bir perinin gelip sizin hayatınıza dokunduğunu ve birdenbire her şeyin iyiye gitmeye başlayacağını, yuva kuracaksanız bu yuvanın mutlu mesut bir yuva olacağını, huzurun ve refahın ailenizi terk etmeyeceğini, karşılaştığınız zorlukları atlatmak için gücünüz olacağını gösterir. Rüyanızda sözü siz kesiyorsanız da başarmak istediğiniz şeylerde birilerinden destek almanız gerektiği şeklinde yorulur.

Rüyada Ablamın Sözlendiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın sözlendiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git