Rüyada Ablamın Ölüp Dirildiğini Görmek

Rüyada Ablamın Ölüp Dirildiğini Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 278 kez okundu.

Rüyada ablamın ölüp dirildiğini görmek, ablanızın yeni bir başlangıç yapacağına ya da ömrünün uzayacağına delalet eder. Rüyada birinin ölüp sonra tekrar dirildiğini görmek, hayatınız ile ilgili çok önemli kararlar alma arefesinde olduğunuzu gösterir. Bu rüya başta sizi ürkütse de aslında hayatınızda ters giden bazı şeylerin de göstergesidir.

Bu rüya, yakın çevrenizden birisinin ölüm ya da ağır hastalık haberini duyacağınıza delalet edebilir. Sevdikleriniz ile aranızı bozmak isteyen birileri olabilir. Bu kişiler size yakın olmaya çalışarak sinsi sinsi arkanızdan kuyu kazma planları yapabilir. Bu insanlara karşı her zaman hazırlıklı ve temkinli olmalısınız. Sizin elde ettiğiniz başarılar altında başka şeyler arayan başarısız pek çok insan çevrenizde bulunuyor. Bu insanlar, kendi yapamadıkları şeyleri sizin de yapamayacağınıza sizi inandırmak için sizi küçümseyici ya da aşağı çekici cümleler kurarak hevesinizi kırmaya çalışabilir.

Rüyada Ablamın Ölüp Dirildiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada ablamın ölüp dirildiğini görmek, genel anlamda hayatınızda yeni başlangıçlar olacağını ya da hayatınız ile ilgili çok radikal kararlar alma arifesinde olduğunuzu gösterir. Bu nedenle de attığınız her adıma, aldığınız her karara daha dikkat etmeli ve sakin kararlar almalısınız. Ablamın ölüp dirildiğini görmek, yakınlarınızdan birinin hastalık haberini alacağınıza ama hastalığın geçici olacağına delalet eder. Rüyalarda görülen olaylar gerçeği yansıtmaz sadece size bir şeyler anlatır. Bu rüya, ablanızın zorlu bir dönemden yüz akı ile geçeceğine ve sonunda rahata ereceğine delalet eder. Aileniz üzerinde dolaşan bazı kara bulutlar olabilir. Bu rüya, kara bulutların dağılacağını ve artık güneşli günler görmeye az kaldığını gösterir. Ablanız, iş ve aşk hayatında hayatının en mutlu dönemini yaşayacağı bir döneme girebilir ve bu rüya hayatınızdaki olumsuzlukların tümünden kurtulacağınıza yakın olduğunuzu gösterir.

Rüyada Ablamın Ölüp Dirildiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın Ölüp Dirildiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git