Rüyada Ablamın Ölümünü Görmek

Rüyada Ablamın Ölümünü Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 119 kez okundu.

Rüyada ablamın ölümünü görmek, rüyada ölü görmek genelde hayra yorumlanır. Ölen kişi,rüya sahibinin yakınıysa ömrünün uzaması anlamına gelir. Yakını değilse yardım eli; ölen kişi kadın ise dünyalık menfaat,erkek ise güzel amel demektir. Rüyada ölüm yolculuk ve evlenmeye delalettir. Kişi ablasının öldüğünü görürse;ablası bekarsa evlenir,evinden uzaksa evine döner veyahut uzun bir yolculuğa çıkar, bir iyilik yaptıysa karşılığını görür. Ablasının ölüp omuzlar üstünde tabutla götürüldüğünü görürse ablası yüksek mevkilere erişir, bir sınava girecekse kazanır. Tabutun yüksek bir yere konulduğunu görmesi de iyi mertebelere yükselmek anlamına gelir.

Rüyada kişinin, ablasının öldükten sonra tekrar dirildiğini görmesi ablası fakirse zenginleşeceğine, hamile ise sağlıklı doğum yapacağına, yolculukta ise selametli bir şekilde geri döneceğine, işsizse iş bulacağına,iş kurmuşsa işinin açılacağına ve elinin bollaşacağına tabir olur.

Rüyada Ablamın Ölümünü Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın ölümünü görmek, başka bir yorumlamaya göre kişi rüyasında kendisinin veya bir başkasının öldüğünü görürse, kendisini ve imanını gözden geçirmesi gerekir. Tövbe etmesi ve ölümü hatırlaması gerekmiş olabilir. Kişinin ablası gerçekten ölmüş ve kişinin rüyasına girmişse ölü dua istiyor olabilir. Rüyada ölünün hiddetlenmesi ablanın vasiyeti varsa yerine getirilmesi gerektiğine, eğer ölü güler yüzlü ve mutluysa edilen duanın veya hayrın yerine geldiği anlamına gelir. Rüya sahibi ablasının ölmüş ve vücudunun bir yerinin kanamış olduğunu görmesi kişinin yolunda giden işlerinin aksayacağına, tahmin etmeyeceği bir aksilikle karşılaşabileceğine işaret eder. Kişi rüyasında ablasının ölümünü yıkadığını görmesi sorumluluk ve yarım bıraktığı işleri tamamlamasıdır. Ölünün zahmet içinde, yorgun veya perişan halde; elbisesinde veya simasında fenalık görürse, o kişinin dünyadaki haline delalet eder. Ölünün çıplak olması fakirliğe, yatak üzerinde olması dünya rahatlığına ve ferahlığa işaret eder, toprak üzerinde yatması ise mal sahibi olmasına delildir. Kişinin ölen ablasının yeşil elbise giydiğini görmesi maneviyatının artması veya tövbe etmesi, siyah bir elbise giymiş olduğunu görmesi bir günahı işlemekte ısrar ettiği anlamına gelir. Ablasının mezara konması ise miras demektir.

Rüyada Ablamın Ölümünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın ölümünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git