Rüyada Ablamın Ölüm Haberini Almak

Rüyada Ablamın Ölüm Haberini Almak
6 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 441 kez okundu.

Rüyada ablamın ölüm haberini almak, rüyada kız kardeşinin veya ablasının ölüm haberini alan kişi için bu rüya maalesef hayırlara vesile bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin başına türlü uğursuzluk türlü musibetler geleceği anlamına gelir. Özellikle çok samimi olunan aileden olan kişilerin rüyada ölüm haberini almak demek ailenin türlü sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Ailenin başına gelecek bir sıkıntı bir mutsuzluk hakim olacak ancak kötü günlerin kenetlenerek geçeceği anlamına gelmektedir. Maddi sıkıntı yoksa eğer maddi sıkıntıların başlayacağına yeni bir iş yeni bir aktivitenin sadece rüyayı gören kişinin değil ailenin de etkileneceği olaylar silsilesi içerisine gireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada ölüm haberini aldığınız kişi sizden yaşça büyük ablanız ise sizi içine alan sıkıntılı günlerin yaşanacağına işaret eder. Ancak rüyayı gördüğünüz ablanız açısından hayırlara vesile olabilir. Ablanız bekar ise evleneceğine, işsiz ise başarılı ve istediği bir işe sahip olacağına, ailede sıkıntılı olduğu küs olduğu kişilerle barışacağına ve akrabaların gözünde yükseleceğine işarettir. Önündeki engellerin bir bir kalkacağına hayatını ferah bir şekilde yaşamaya başlayacağına işarettir.

Rüyada Ablamın Ölüm Haberini Almak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın ölüm haberini almak, öldüğü haberini yalnız bir ortamda alıyorsanız sizden bir yardım alıp bu işleri başaracağına, ancak kalabalık bir ortamda ablanızın ölüm haberini alıyorsanız o topluluktan uzaklaşıp ablanıza daha fazla zaman ayırmanız gerektiğine ve halini hatrını daha fazla sormanız gerektiğine işarettir. Yalnız rüyada ölüm haberini alıp gözden yaş akıyorsa o rüyada ölüm haberini almaktan daha hayırlı bir rüyadır. Kısa süren umutsuzluk ardından göz yaşı kadar saf ve temiz duyguların ve olayların yaşanacağı anlamına gelir. Genel olarak rüyada ölüm haberi almak sıkıntılı süreçlerin yaşanacağı anlamına gelirken ablanın ölüm haberini alıp ağlamak iki tarafında huzura kavuşacağı anlamına gelir. Özellikle maddi sıkıntıların yoğunlaşacağı ama bir haber ile yok olacağına işarettir.

Rüyada Ablamın Ölüm Haberini Almak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın ölüm haberini almak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git