Rüyada Ablamın Ölmesi

Rüyada Ablamın Ölmesi
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 147 kez okundu.

Rüyada ablamın ölmesi,  genel anlamda uğursuzluk, yıkım ve işlerin rast gitmeyeceğine işarettir. Yani gördüğünüz rüya uğurlu bir rüya olmayabilir. Ancak bu tür rüyalardaki herhangi bir ayrıntı bile bu tabirleri değiştirmeye yetecektir. Örneğin ; rüyada görülen ölü kişi konuşuyorsa iyi dinleyin çünkü söyledikleri doğru çıkacaktır. Diğer yandan rüyada ablanın öldüğünü görmek hayra, iyiliğe, şifaya yorumlanır.

Rüyada ölü görülen kişinin ömrünün uzun olacağına tabir edilir. Rüyada abla görmek güzel gelişmelere, sevince ve mutluluk verecek haber almaya yorumlanır. Rüyada ablasını gören kişi bekâr ise hayırlı bir evlilik yapacağına ve mutlu olacağına tabir edilir. Rüyada ablasını gören kişi evli ve bayan ise çocuk sahibi olacağının işaretidir. Rüyada abla gören bir kişi erkek ve bekâr ise rüya gören kişinin kısmetinin açık olacağına ve beklenmedik bir yerden kazanç elde etmek anlamında yorumlanır.

Rüyada Ablamın Ölmesi Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın ölmesi, değişik şekillerde de yorumlanır. Sağlıklı bir ömre , gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, dingin bir hayat süreceğine, duygusal hayatın yolunda olduğuna, istenilen bir kazanca ulaşmaya, dostlarıyla birlikte güzel vakit geçireceğine işarettir. Bununla birlikte tabii ki olumsuz tabirlerde vardır. Örneğin ; Hilekâr yöneticiye, sorumluluktan dolayı rahatsız olacağına, sefalet, fena huylu bir insan eliyle zarar göreceğine, düşmanlığı saklayan düşmana, sırların açığa çıkmasına tabir edilir. Şimdiye kadar ki yaşantınızda başka insanlara karşı çok fazla kırıcı ve yıpratıcı olduysanız bundan sonra bu tavrınızdan vazgeçmelisiniz, yoksa o kişilerden biri seni felakete sürükleyip ağzınızın tadı kaçabilir. Diğer bir şekilde yorumlayacak olursak sevilen birinin geleceğine işarettir. Ölü diriyi getirir. Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü görmek bazı rüya yorumcuları tarafından hayra yorulur. Din açısından bahsedecek olursak, dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna ; yolculuğa veya evlenmeye işaret eder.

Rüyada Ablamın Ölmesi Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın ölmesi anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git