Rüyada Ablamın Nişanını Görmek

Rüyada Ablamın Nişanını Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 150 kez okundu.

Rüyada ablamın nişanını görmek, ablası ile alakalı müjdeli haberler alacağının bir göstergesi olabilir. Kişinin ablasına bu müjdeli haberi iletmesine işarettir. Ablasının uzun zamandır beklediği güzel haberleri almasına işaret eder. Rüyasında ablasının nişanını gören kişi, ablası hakkında öğreneceği bu müjdeli haberlerden dolayı yüzü gülecektir. Ablası hakkında alacağı bu müjdeli haber, bir kısmet, bebek, mezuniyet, nikah, iş gibi haberler olabilir.

Ablasının nişanını görmek kişiyi sıkıntılardan refaha kavuşacağına, kötü huylu insanlardan uzaklaşacağına da işaret eder. Yine rüyasında ablasının nişanını gören kimse, emek verdiği, zahmet çektiği işlerin sonunda meyvesini alacağına delalet eder. Rüyasında ablasının nişanını görmek, ailesinin mutlu olacağı bir işi yapmak anlamına da gelir. Bazen ise bu durum olumsuz da olabilir. Kişi hakkında asılsız iftiraların, dedikoduların ortaya atılmasına da işaret edebilir.

Rüyada Ablamın Nişanını Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada ablamın nişanını görmek, bazı rüya tabircilerine göre bu rüya bir iş nedeniyle muhtaç duruma düşmeye yorulur. Nadiren bu rüya, kişin ticari faaliyetleri bakımından sıkıntıya düşeceğine delalet eder. Fakat genellikle rüyada ablasının nişanını görmek ise kişini işlerinin yoluna girmesi ve bu durumdan memnuniyet duymasına işaret eder. Bazı âlimler rüyada abla nişanını görmek meselesini kişinin uzun bir ömür süreceğine işaret eder. Bir kısım rüya yorumlayıcılarına göre; rüyada ablanın nişanını görmek, güzel bir zevce, sadık hizmetkâra delalet eder. Bazılarına göre güzel bir işe, yüksek bir makama, kişinin ve ailesinin yüzünü güldürecek bir mevkiye ulaşmasına delalet eder. Genel kabule göre ise rüyada abla nişanını görmek; bahtın açıklığına, rızık ve nimetin bolluğuna delalet eder. Önemli bir husus da şudur ki rüyayı neye yorumlarsanız onu yaşarsınız. Her görülen rüyada yaşanacak diye bir kaide yoktur. O yüzden görülen rüyaların hayra yorulması önem arz etmektedir.

Rüyada Ablamın Nişanını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın nişanını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git