Rüyada Ablamın Kızını Görmek

Rüyada Ablamın Kızını Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 911 kez okundu.

Rüyada ablamın kızını görmek, rüya’da ablanızı veya ablanızı hatırlatan birilerini görmek sevgi ve şevkat dolu bir yuvaya işaret etmektedir. Bu rüya’yı bekar bir kişi görüyorsa yakın zamanda evleneceğinin haberini alır. İleride mutlu bir yuva kuracağını semboller. Eğer erkek görürse ; hiç beklemediği biranda hiç beklemediği bir yerden kazanç elde edeceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin yakın zamanda mutlu olacağı bir haber alacağını belirtmektedir. Eğer rüyayı gören kişi evliyse hayırlı bir kız evladı olabileceğine, bekar ise hayırlı bir eş ve hayırlı bir evlat sahibi olacağına işaret etmektedir.

Kişi rüyasın’da ablasının kızıyla ve ablasıyla kavga ediyorsa ; Çalışmış olduğu iş ortamında bir kaç kişiyle tartışma ve çekişmeler yaşayabileceğini ifade etmektedir. Bazı rakiplerinin kuyusunu kazmaya hazırlandığını ve dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Yaptığınız işlerde zorlansanız da itibarlı bir mevkiye geleceğinize ve herkesin sizin başarınıza hayran kalacağını belirtir. Sağlam birisi tarafından korunacağınız anlamı taşımaktadır. Çünkü: Ablanız ve ablanızın kızı sizi gözeten koruyan ve çok seven kişiler olarak tanımlanmaktadır.

Rüyada Ablamın Kızını Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada ablamın kızını görmek, yakın dönem içerisinde çok mutlu olacağınız güzel gelişmeler olacağına ve güzel haberler alacağınıza işaret eder. Hasta iseniz yakın zamanda iyileşip feraha kavuşacağınızı vurgulamaktadır. Bekar iseniz yakın zamanda çok mutlu bir birliktelik ile beraberinde hayırlı bir evlilik yapmanız söz konusudur. Bütün işlerinizde sizi ablanız gibi koruyup , gözetecek birilerinin olacağı anlamını da taşımaktadır. Eğer rüyanızda telefonla konuşuyorsanız iyi güzel haberler alacağınızı ve sabırlı olmanız gerektiğini vurgulamaktadır. Üzüntülü ve kederli dönemlerinizi kısa sürede aşacağınız anlamı taşımakla beraber çevrenizde çok sayılan ve sevilen bir kişi olacağınızı sembolize eder. Ablanızın kızından alacağınız haberler olduğuna ve sizin yardımınıza ihtiyacı olduğu anlamını da taşımaktadır.

Rüyada Ablamın Kızını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın kızını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git