Rüyada Ablamın İşediğini Görmek

Rüyada Ablamın İşediğini Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 169 kez okundu.

Rüyada ablamın işediğini görmek, ablasıyla ilgili bir olayda ona destek olacağına, ablası uzakta ise onu görmeye gideceğine bazen de; kişinin ablasıyla ilgili bir günahı ortaya çıkaracağına, onunla irtibatını keseceğine yorumlanır. Rüyada koşarken altına işediğini görmek, rüya sahibinin maddi zenginliğe sahip dünyevi zevklerine düşkün kişi olduğuna işarettir. Rüyada toprağa işediğini görmek rüya sahibinin ibadetlerinin aksattığına, inancını gereğince yerine getirmediğine alamettir. Rüyada denize işediğini görmek kişinin çevresiyle ilgili hoş olmayan davranışlar göstereceğine, bundan dolayı kişinin çevresine rezil olacağına işaret eder.

Rüyada Ablamın İşediğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın işediğini görmek, kişinin toplum içinde yüz kızartıcı bir iş yapacağına, ahlak dışı davranışlar yapmaya, yalan söylemeye, haksızlık yapamaya, hata ve günahlara, kötü insanlarla beraber iş yapmaya, inançsız insanların peşine düşmeye, ahlaksız bir insan olmaya, günahlara tövbe etmek gerektiğine yorumlanır. Rüyada tuvalette işediğini görmek zengin olmaya, hayırlı bir yerden gelecek paraya, maddi sıkıntıdan kurtulmaya, rahat bir yaşam kurmaya işarettir. Rüyada ayakta işediğini görmek rüya sahibinin kendisine zarar verecek işler yapmaya, mal ve para kaybına delalettir. Rüyada üzerine işediğini görmek para ve mal savrukluğuna, sonradan sıkıntıda kalmaya, fakirliğe düşmeye işarettir.

Rüyada misafirlikte altına yapmak misafir kişinin onuruna dokunacak sözler sarf etmeye bundan dolayı da üzüntü duymaya delalettir. Rüyada müsait olunmayan bir yere işediğini görmek mal ve para kaybına, gerektirmeyen yerlere para harcamaya bundan dolayı da sıkıntı çekmeye alamet olur. Rüyada birinin tuvalete işediğini görmek kişinin başkasının malına sahip çıkacağına, bunun sayesinde güven kazanmaya yorulur. Rüyada pis kokulu bir tuvalete işediğini görmek kişi evli ise çocuklarının kendisini utandıracak davranışlar göstermesine; kişi evli ise arkadaşından kendisini utandıracak davranışlar görmesine işaret olur. Rüyada camiye işediğini görmek önemli yerlere zekat vermeye bundan da sevap kazamaya alamettir.

 

Rüyada Ablamın İşediğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın işediğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git