Rüyada Ablamın İçki İçtiğini Görmek

Rüyada Ablamın İçki İçtiğini Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 228 kez okundu.

Rüyada ablamın içki içtiğini görmek, günah işlediğine işarettir. Genel olarak bir çok ilahi dinde yasak olan içki kullanımını rüya tabiri uzmanları ile ortak payda da birleşerek işlenmemiş bir günah yahut meydana gelmiş bir hata olarak tanımlar. Özellikle İslami kesim rüya tabiri uzmanları bu meselenin daha da derinine inerek kişinin şeytanla işbirliği yaptığına kadar dayandırır.

Akrabalık bağı olan abla kardeş ilişkisi ise, ablasının içki içtiğini gören kişinin ya ablasının yahut kendisinin utanç verici bir günah işlediğini, bu günahın da aileyi etkileyecek kadar derin mesele olduğunu gösterir. Kimine göre fazla katı bir yorum olmasına karşın bu yorumlama birçok yorum uzmanı tarafından kabul görür. İçki içmek için bir kişiyi seçmeyi günahına ortaklar bulduğunu, yalnız içmesi ise kişisel bir günaha bulaştığını gösterir.

Rüyada Ablamın İçki İçtiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın içki içtiğini görmek, toplu günahlarda ise sıkıntı tarafları uyarmanın pek mümkün olmadığı olduğundan kişisel tövbe veya günah çıkarma önerilir. İçkiyi evinde içiyor ise ev içinde işlenmiş bir günah iken, ev dışında içmesi günah ortaklarının olduğunu gösterir. Camide veya kilisede yahut diğer kutsal yerlerden birinde içmesi ise inandığını varlığa karşı oldukça büyük ve affedilmesi güç bir günah işlediğini gösterir. Paylaşmak genel olarak rüyada hoş bir davranış değilken yalnızlıkta içkinin içildiği yere göre farklı şekilde yorumlanır. Örneğin; okul veya meydan gibi kalabalık yerlerde içiyorsa kişinin açık bir şekilde günah işlediği ve bundan utanç dahi duymadığı olarak yorumlanır. Zira bunun şahit çokluğu sebebiyle de ayrı bir yorumu bulunur ki, mahşer zamanı çok sayıda insanın bu kişiden şikayetçi olacağını ve şahitlik edeceğini gösterir. Ablasının içki içmesi yine zulme ve kötü niyete işarettir. Kötü niyet ise kişiyi asla doğru yola iletmez.

 

Rüyada Ablamın İçki İçtiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın içki içtiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git