Rüyada Ablamın Hırsızlık Yaptığını Görmek

Rüyada Ablamın Hırsızlık Yaptığını Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 239 kez okundu.

Rüyada ablamın hırsızlık yaptığını görmek, onunla ilgili bilinmeyen sırlar duymaya, o kişiden soğumaya, duygu ve düşüncelerin olumsuz yönde değişmeye, yaşanacak bir olayda gösterdiği bir tepkiyle gerçek yüzünün ortaya çıkmasına, rüya sahibinin bu durum şahit olacağına, ablasının kişinin kendisine yapacağı bir saygısızlık sebebiyle arasının bozulacağına alamet olur.

Rüyada Ablamın Hırsızlık Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın hırsızlık yaptığını görmek, rüyada hırsız görmek sıkıntılı durumlarla karşılaşmaya, nefse yenik düşüp günah işlemeye, zina yapmaya bazen de yakında meydana gelecek bir izdivaca, uzaktan gelecek bir misafiri ağırlamaya delalet eder. Rüyada annenin hırsızlık yaptığını görmek anne ile araya girecek soğukluğa, tartışmaya, fikir ayrılığına, anneden gelecek eleştiriye yorulur. Rüyada arkadaşın hırsızlık yaptığını görmek iş ya da sosyal hayatta iftiraya uğramaya, zor zamanlar geçirmeye, bu iftira sonucunda gerçeğin ortaya çıkmasına, kişinin temize çıkmasına alamet olur.

Rüyada eşin hırsızlık yaptığını görmek maddi sıkıntılar içine girmeye, borç altında kalmaya bu durumda kişinin eşi sayesinde kurtulacağına, sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder. Rüyada hırsızı yakaladığını görmek işlenen bir davranıştan sonra pişman olmaya, yakınlar tarafından itibar görmeye, düşmana üstün gelmeye yorumlanır. Rüyada hırsızı yakalayıp öldürmek kişi hasta ise sıhhat bulup hastalıktan kurtulmaya ve ferahlamaya işaret eder. Rüyada hırsızı kovalamak bir soruna açıklık getirmek için uğraş vermeye, sorunları çözmek için uğraş vermeye, yakınlar arasındaki problemleri çözmeye çalışmaya işaret eder. Rüyada hırsızı dövdüğünü görmek ortaya çıkan bir sorundan kolaylıkla sıyrılacağını, kişinin onaylamadığı durumlarda düşüncesini belirteceğine bundan da kaçınmayacağına işaret eder. Rüyada hırsızı yakalamak oluşacak olumsuz bir sorunu halledilmesine, kişinin yaptığı bir hamle sebebiyle yakınlarının üzülmesine engel olacağına, ayrıca yapacağı davranışlarda da kararsızlık yaşamaya yorumlanır. Rüyada komşunun evine hırsız girdiğini görmek herkes tarafından konuşulacak bir olayın meydana gelmesine, bir süre tatsızlık yaşanmasına delalet eder.

 

Rüyada Ablamın Hırsızlık Yaptığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın hırsızlık yaptığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git