Rüyada Ablamın Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada Ablamın Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.486 kez okundu.

Rüyada ablamın erkek çocuğu olduğunu görmek, hayırlı bir haber alacağına delalet eder. Genel anlamda zaten rüyada erkek çocuğu hayırlı bir haber almaya, iyi bir işe, olması istenilen bir işin olacağına işarettir. Doğmamış ise çocuk henüz iyi haberin ulaşmadığını yakında ulaşacağını işaret eder. Eğer çocuk doğmuş ve küçük ise bu da haberin ulaştığını ancak muhatap kişiye başkası tarafından sonradan iletileceğini gösterir. Ablasının bir erkek çocuğu olduğunu gören kişi ise aile için oldukça önemli bir haber alacağını, bu haberinde onlar için hayırlı olacağını gösterir.

Kimi zaman rüya yorumcularına göre ise erkek çocuğu sıkıntıyı temsil eder. Ancak bu sıkıntı aile içinde olan bir sıkıntı olmakla birlikte dışarıdan kişilerin müdahil olması ile çözümlenir. Kimi zaman ise kişinin bir takım günahlar işlediğini ve bu günahlarının henüz farkında olmadığını ancak bir şekilde hayatını olumsuz etkilediğini gösterir. Bu olumsuzluk kimi zaman çiftler arası ayrılıkla yada dalgınlıkla sonuçlanır.

Rüyada Ablamın Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın erkek çocuğu olduğunu görmek, kişi bu rüyanın ardından kendini sorgulamalı ve hatalarını düzeltmek için çaba sarf etmelidir. Bunu yapmadığı taktirde hayatında mutlaka yolunda gitmeyen şeyler olacaktır. Öyle ki daha karmaşık ve sinir bozucu rüyalara kadar gidebilir. Verilen mesajı doğru alan kişide bir sonraki adım için kolaylık olacaktır. Bir diğer yorum ise kişinin ablası bekar ise evleneceğine evli ise çocuğu olacağına delalet eder. Bekar kişinin hamileliği yine günahkar olmaya işaretken çocuğun erkek olması günahın affı anlamını taşır. Bu af için ise adak kesmek şarttır. Sebebi ise bazı kesimlerce bir şükran göstergesi taşıması olarak açıklanmaktadır.

 

Rüyada Ablamın Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın erkek çocuğu olduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git