Rüyada Ablamın Düştüğünü Görmek

Rüyada Ablamın Düştüğünü Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 407 kez okundu.

Rüyada ablamın düştüğünü görmek, rüyada düşmek pek iyiye yorulmaz. Farklı yorumlayanlar da vardır fakat rüyanın oluş şekli çok önemlidir. Rüyayı gören kişinin rüyasında ablasının düşmesini görmesi ablası eğer çalışıyorsa şuan ki mevkisinden olacağına ve aile içinde itibar kaybetmesine işaret eder. Ticaretle uğraşıyorsa işlerin bir süre duraklaması, evliyse eşiyle birtakım sorunlar yaşaması, bir haber bekliyorsa olumlu sonuçlanmaması gibi durumlar söz konusu olabilir.

Rüyada Ablamın Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın düştüğünü görmek, rüyada düşmenin şekli de yorumu etkilemektedir. Ablanın yüksek bir yerden düşmesi, mesafe kadar uzun ömre; engebeli bir yerden düşmek, hastalıklı ve sorunlu günler geçirmeye delalet eder. Yüksek yerden denize düşmesi yakın zamanda ablanın başına gelecek zor bir durumun zamanla kendisi için hayra döneceği anlamına gelir. Alçak bir yerden düşmek hastalığa veya ruhsal sıkıntılara işaret edeceği gibi, kişinin ablasının ormanlık,yeşil bir alana düşmesi mal sahibi olacağına işarettir. Damdan düşmek ise kişinin başına bir musibet geleceği anlamına gelir.

Rüya sahibinin ablası ağaçtan düşerse muradına eremeyecek anlamına gelir. Issız bir ortama düşmek kişi zenginse fakirleşmeye; sağlıklıysa hastalanmaya işarettir. Kişinin ablası düşüp kalkamazsa birtakım zararlara uğrayabilir. Kolu kırılır veya herhangi bir yerine zarar gelirse hoşlanmadığı bir durumla karşı karşıya kalacağı anlamına gelir. Çalıştığı yerde sorunlar artabilir, insanlarla fikir ayrılığına düşüp canı sıkılabilir. Düştüğü yerden hemen kalkarsa kötü olaylarla ve insanlarla karşılaşıp stres, sıkıntı içerisine girebilir fakat bunlarla baş edip tekrar huzurlu günlere geri dönecek ve ferahlayacaktır. Rüya gören kişi ablasının suya düştüğünü, bir zarar gelmediğini görürse hayırlı ve güzel olaylar başından geçeceğine, iş hayatında iyi yerlere geleceğine, rızkının artacağına delalettir. Sudan çıkamaması ise beklediği ve istediği şeylerin zamanında olmaması ve kısa süreli keder anlamına gelmektedir. Düşünce herhangi bir yerinden kan gelmesi zaiyata uğrayacağı, bir akrabası tarafından malına zarar geleceği anlamını taşır. Rüyada kişinin ablasının yürürken tökezleyip düştüğünü görmesi beklenmedik anda akrabalık bağlarında veyahut komşularıyla olumsuzluk yaşamaya işaret eder.

 

Rüyada Ablamın Düştüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın düştüğünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git