Rüyada Ablamın Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada Ablamın Doğum Yaptığını Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.401 kez okundu.

Rüyada ablamın doğum yaptığını görmek,  ablasının evlat sahibi olacağına, onunla ilgili hayırlı haberler almaya, çilelerinin sona ermesine, her türlü isteklerinin gerçekleşmesine yorumlanır. Rüyada doğum yapmak hayırlı olaylar yaşamaya, müjdeli haberler almaya, karışık problemlerin çözümlenmesine, sıkıntılardan kurtulmaya, kişi hasta ise hastalıktan Allah’ın izniyle kurtulacağına, mutluluğu yeniden yakalamaya, bozulan işlerin düzene kavuşmasına, kazancın yerine gelmesine yorumlanır. Rüyada doğum sancısı çekmek borçlardan kurtulmaya, tüm sorunlardan kurtulmaya delalet olur.

Rüyada Ablamın Doğum Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın doğum yaptığını görmek, hayatta meydana gelen olumlu ve güzel gelişmelere işaret eder. Rüyada bekar birinin çocuk doğurduğunu görmesi kısmetin açılmasına, hayırlı biriyle evlenmeye alamet olur. Rüyada ölü doğum yapmak fırsatların elden kaçmasına, olumlu beklenen olayların olumsuza dönmesine, tüm planların bozulmasına, hayal kırıklığı yaşamaya yorumlanır. Rüyada sezaryenle doğum yapmak işlerinde cesaretli davranmaya, zahmetli olaylardan sonra kolaylık bulmaya alamet eder. Rüyada tuvalette doğum yaptığını görmek insanlara muhtaç olmaya, yalnız kalmaya, hiç beklenmedik bir durumdan dolayı telaşa kapılmaya, şaşırmaya, bir olaydan tecrübe çıkarmaya işaret olur.

Rüyada denizde doğum yaptığını görmek ibretlik bir olay yaşamaya, bu olaydan dolayı etkilenmeye, denizde sancı çekerek doğum yapmak ise sorunlar karşısında yalnız kalmaya yorumlanır. Rüyada eşin doğum yaptığını görmek rüya sahibinin eşi ile mutlu ve huzurlu bir hayat sürmesine, gerçek hayatta da çocuk sahibi olmaya, eşin uzun ömürlü olmasına delalet eder. Rüyada erkek çocuk doğurmak hayırlı güzel haberler almaya, kız çocuk doğurmak ise güzel ve huzurlu günler geçirmeye alamet olur. Rüyada zor bir doğum yaptığını görmek sıkıntıların ardından huzura kavuşmaya, çilesi çektiği durumlardan sonradan kurtulamaya yorulur. Rüyada evlilik dışı doğum yaptığını görmek gerçekleştirilen bir işte illegal davranmaya ve sonradan bu illegal durumun ortaya çıkmasına işaret eder.

Rüyada Ablamın Doğum Yaptığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın doğum yaptığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Ablamın Doğum Yaptığını Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. nilgun dedi ki:

    rüyamda ablam beşiz doğum yapıyordu üçü erkek ıkısı kızdı ve adlarını Yusuf osman hamza ve elif koyuyolardı diğerini hatırlamıyorum eniştemle konuşuyordum ablam bizim için yiyecek bişeyler hazırlıyordu bu kadar

Sayfa başına git