Rüyada Ablamın Doğum Yapması

Rüyada Ablamın Doğum Yapması
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 247 kez okundu.

Rüyada ablamın doğum yapması, her zaman hayra yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılardan kurtulacağı, eğer gerçekten hamileyse doğumunun kolay ve sağlıklı bir şekilde olacağı, beklediği bir haber varsa olumlu sonuçlanacağı, işsizse iş bulacağı, bekar ise evleneceği, çocuğu olmuyorsa hamile kalacağı anlamına gelir. Fakat rüyanın bu şekilde yorumlanabilmesi için rüyada doğumun gerçekleşmiş olması gerekmektedir. Çünkü rüyada doğumun gerçekleşmemesi rüya sahibinin sıkıntılarının artarak devam edeceğine, beklediği durumların gerçekleşmesinin gecikeceğine delalet eder.

Rüyada kişinin ablasının doğum yapması yakın akrabalarından birinin veya ablasının beklediği bir durumun gerçekleşmesine, rızkının genişlemesine işaret eder. Yine doğumun zor ve kasvetli olması rüya sahibinin ablasının normal hayatında belirgin bir sıkıntısı var ise sabretmesi gerektiği ve sorununun katlanarak artacağı anlamına gelir. Rüyada ablasının doğumunun gerçekleşmesi durumunda, akraba vasıtasıyla rüya sahibinin güzel bir haber alacağı, doğumla birlikte bebek de görülürse beklenen bir durum varsa nihayete erişeceği, hayatında olumlu gelişmelerin cereyan edeceği anlamına gelir. Kişinin ablasının muallakta olduğu bir durum varsa aydınlığa çıkacağına delalet eder.

Rüyada Ablamın Doğum Yapması Ne Anlama Gelir ?


Rüyada ablamın doğum yapması, çünkü gerçekleşmeyen doğum,rüya sahibinin veya rüyasında gördüğü kişinin hayatındaki musibetlerin ve olumsuzlukların devamına, doğumun gerçekleşmesi durumun tam tersine kişinin kendi veya doğumu yapan kişinin müjdeli bir şekilde dileklerinin gerçekleşeceğine işarettir. Kişinin ablası bekarsa ve mutlu bir yuva özlemi çekiyorsa evleneceğine, evleneceği kişinin hayırlı olmasına; bebek istiyorsa hamile kalabileceğine ve evladını sağlıklı olarak dünyaya getireceğini gösterir. Genelde doğum yapmak zor ve sıkıntılı zamanların ardında güzel günlerin kişiyi beklediğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, gerçek hayatta ablasının bir sıkıntısı olduğunu bilmesi ve merak etmesi durumunda bu tür bir rüyayı görmesi mümkündür. Böyle bir rüya, kişinin ablasının söz konusu konuyla ilgili ferahlığa erdiğinde rüya sahibinin de şahit olması anlamına gelir. Ayrıca doğum esnasında bir miktar kan görülmesi yakın kişilerden birinin doğum yapan kişinin sıkıntısıyla ilgili yapacağı bir kötülüğün bertaraf edilmesi anlamına gelir.

 

Rüyada Ablamın Doğum Yapması Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın doğum yapması anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git