Rüyada Ablamın Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada Ablamın Çocuğu Olduğunu Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.869 kez okundu.

Rüyada ablamın çocuğu olduğunu görmek, rüyada ablanın çocuğu olacağını görmek ablaya olan sevgi ve şevkatin göstergesi olup abla’nın yanında kalarak ona destek olmaya ve yardımcı olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin ablasının sevinç ve mutluluğuna ortak olacağına mutlu günleri birlikte paylaşacaklarının habercisidir. Rüyada ablanın çocuğu olduğunu bizzat yüz yüze görmek ise; tedavi sürecinin iyi ilerleyeceğinin göstergesi olmaktadır. Bir insanın gebeliği bir çok yoruma göre çok farklı anlatılmaktadır. Rüyada hamile birini görmek genellikle nam ve şöhret sahibi olmayı ifade etmektedir.

Rüyada hamile birini gören kişinin işlerinin yolunda gideceği,rıskının çok iyi olacağını bilmesi gerekir. Bazen rüyayı gören kişinin çevresinde bir başka evli bireyin hamile kalabileceğinin habercisi olmaktadır. Bu durumda da bebeğin cinsiyetinin genellikle kız olabileceği söylenmektedir. Rüyayı gören kişiye hamile birini görmek bol kazanç, bolluk ve bereket getirmektedir. Bazı bilginler hamile bir kişiyi görmenin sıkıntıya düşmek ve dara düşmek anlamına geldiğine de yorumlamaktadır. Hamile görmek güzel muhabbet ve sevincin habercisi olmaktadır. Rüya sahibi hayatında büyük maddi gelire ve mal artışına hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada Ablamın Çocuğu Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın çocuğu olduğunu görmek, rüya sahibi veya ablası hamile değilse, o ailede mutlu olunacak olaylar yaşanacağının habercisi olmaktadır veya tam tersi olarak o aile içinde iç huzurda yaşanacak olan karmaşalarla savaşmak anlamı da taşımaktadır. Rüyayı gören kişi bekar ise : Okul hayatını başarıyla tamamlayacağının ve güzel bir işte çalışacağının göstergesi olmaktadır. Rüya sahibi ablasını hamile olarak görürse zor ve sorunlu bir şekilde atlattığı olayların biran önce feraha kavuşarak unutulacağına işaret eder. Hayal ettiği tüm güzelliklerin bir anda hayatında olacağını simgeler. Maddi anlamda bir rahatlama dönemine gireceğine ve bununla birlikte yeni mal alımı ve yeniliklere adım atılması olarak ifade edilir. Çaba gösterilerek elde edilen başarı ve para olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi ekonomik açıdan rahatlayacağı bir döneme girer.

 

Rüyada Ablamın Çocuğu Olduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın çocuğu olduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Ablamın Çocuğu Olduğunu Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Sebiha dedi ki:

    Ablamın ve benim çocuklarımızın olduğunu gördüm

    1. Sebiha dedi ki:

      Yorumu nerde görüyoruz

Sayfa başına git