Rüyada Ablamın Boşandığını Görmek

Rüyada Ablamın Boşandığını Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 706 kez okundu.

Rüyada ablamın boşandığını görmek, rüya sahibinin kendisine olan öz güveni ve kararlılığı sayesinde başarılı olacağına, kendisine inanan insanların inancını boşa çıkarmayacağına yorumlanır. Bekar birisinin eşini boşadığını görmesi ,genç birisine aşık olacağına işaret eder. Rüya sahibi bekarsa yakın zamanda evleneceğinin habercisidir. Bekarın eşini boşaması bulunduğu ruh halinden kurtulması olarak ifade edilir. İki tarafında anlaşmalı olarak boşanmak istemesi iki bireyinde gelecek hayatlarında zengin bir yaşam süreceğinin habercisi olmaktadır.Rüya’da boşandığını gören eğer erkek ise : Maddi büyük kazançlar sağlayacağının sinyali verilir. Eğer boşandığını göre kadın ise: evlilik hayatında tartışmalı ve kavga dolu bir döneme gireceğinin habercisidir.

Rüya sahibi evli ise evlilik hayatında bir takım sorunlar yaşayacağı bunun için tedbirli olması gerektiğini ifade etmektedir. Eğer rüya sahibi bekarsa aşk hayatında bir düş kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşayacağını göstermektedir. Boşanma ile ilgili görülen rüyalarda bir çok farklı yorum yer almaktadır.Bu durumla ilgili ünlü bilgin ve alim El Vaiz’ e göre: karısını boşadığını gören kişi gelecek hayatında büyük başarı ve büyük zenginliğe sahip olmaktadır. Bir başka rivayete göre ise; rüyayı gören kişi ,çalıştığı yerde bir takım sorunlar yaşayarak ayrılmak durumunda kalmaktadır.

Rüyada Ablamın Boşandığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

 


Rüyada ablamın boşandığını görmek, rüyayı evli bir kadın görürse evlilik hayatında kocasının onu aldatmak üzere olduğunu işaret edebilmektedir. Eğer bekarsa sevgilisiyle bir takım problemler yaşayarak atlatacağı anlamını taşır. Dindar bir kimsenin bu rüyayı görmesi ihtiyarlık hayatında huzur ve mutluluğa kavuşacağının işareti olmaktadır. Aynı zamanda ahiret hayatında feraha kavuşacağını simgeler. Genç kızın boşanıcağını görmesi; yeni genç biriyle evleneceği anlamını taşımaktadır. Rüya sahibi erkek ise şeref ve itibarını kaybedip, bir süre zorluklar çekebileceğini ifade etmektedir. Bekar olmasına rağmen boşandığını gören kişi için ise, sağlıkla ilgili bir takım sorunlar yaşamak üzere olduğunun habercisidir…

 

Rüyada Ablamın Boşandığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın boşandığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Ablamın Boşandığını Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nur dedi ki:

    Rüyamda eniştemm ablamda boşanmak istiyordu ablama sen benimle ilgileniyorsanız deyip başka birisiyle sevgili olmuştu çocuklarda ablama vermiyordu bende onunla kavga edip sürekli ağlıyordum.

Sayfa başına git