Rüyada Ablamın Boğulduğunu Görmek

Rüyada Ablamın Boğulduğunu Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 297 kez okundu.

Rüyada ablamın boğulduğunu görmek, rüya’da ablayı görmek sevgi , şevkat ve bağlılığı ifade eder. Rüya’da ablanızın boğularak öldüğünü gördüyseniz ; ablanız ile aranızda olan mesafe veya yaşadığınız yeri ifade etmektedir. Eğer ablanızla farklı yerlerde yaşıyorsanız ona duyduğunuz özlem ve hasreti temsil eder. Fakat bir arada yaşıyorsanız o zaman ablanızın hayatında olacak olan güzel ve iyi bir gelişmeyi temsil etmektedir .

Rüyanızda ablanızın boğulurken size seslendiğini duyduysanız ablanızın size bu sıralar ihtiyaç duyduğunu ve birkaç durumun üstesinden sizin sayenizde geleceğini anlatmaktadır. Rüyada bir kişinin boğulduğunu görmek, kişinin size ihtiyacı olduğunu ve hemen yardımına koşmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada Ablamın Boğulduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada ablamın boğulduğunu görmek, bir çok anlama gelmektedir. Bazı bilgin kişilere göre; bu rüyayı gören kişinin ilerleyen zamanda çok mutlu olacağına ve her anlamda parlak, başarılı olacağı bir döneme gireceğinin habercisidir. Tanınmış âlim kişilere göre ise; bu durum tam aksi şekilde ifade edilmektedir. Rüyayı gören kişinin birtakım günahlar içerisinde uğraşacağına, birçok hata yapmasına işaret etmektedir. Rüya’da bir başkasının boğulduğunu görmek maddi anlamda güçlükler çekmeye de yorumlanmaktadır. Bununla beraber maddi anlamda imkanların kaybedilmesiyle birlikte borçalanılacağının sinyalini vermektedir .

Suda boğulduğunu gördüğünüz kişi yakın olduğunuz biri ise bu size gelecekle ilgili yaşanacak olan olayların bir habercisidir. Bir kişinin sizi dolandırmasından son anda kurtulmanıza delalet eder. Suda boğulan kişiyi kurtardıysanız ; güç bir durumu başarıyla sonuçlandıracağınızı ifade etmektedir. Bir kişi eğer boğulan kişiye yardım ederse size verilmiş olan ağır yükü bir çaba sonucu başarıyla aşacağınızı gösterir. Suda boğulmak rüyayı gören kişiyi uyarı amaçlı mesajlar içerir. Rüyayı gören kişi çok dikkatli olmalıdır. Hayatında alacağı kararlar konusunda ince detayları düşünmelidir.

 

Rüyada Ablamın Boğulduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın boğulduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git