Rüyada Ablamın Bıçaklandığını Görmek

Rüyada Ablamın Bıçaklandığını Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 326 kez okundu.

Rüyada ablamın bıçaklandığını görmek, ablasıyla ilgili bir sırrı öğrenmesine, etrafından olan kişiler için dikkatli olması gerektiğine yorulur. Rüyada birini bıçakladığını görmek kişinin etrafındaki kişilere kötülüğünün dokunmaya, insanlara zulüm ve eziyet etmeye, kötülüğün açığa çıkmasına, kişinin eliyle ya da diliyle kötülük yapmaya, bundan dolayı günah işlemeye, rüya sahibinin etrafındaki kişiler için endişeli olduğuna, kişinin davranışlarından dolayı dikkat etmesi gerektiğine yorumlanırken; rüya sahibi bıçakladığı kişiyi tanıyorsa o kişiden çekindiğine, kendisine zarar vermesinden korkmasına; rüya sahibi bıçakladığı kişiyi tanımıyorsa endişeli bir ruh hali içinde olduğuna alamet eder. Rüyada insan bıçaklayıp öldürmek kişi öldürdüğü kişiyi tanıyorsa o kişiyle iyi geçineceğine, mutlu zamanlar geçireceğine; kişi bıçakladığı kişiyi tanımıyorsa bazı konularda verdiği kararlardan pişmanlık duyacağına işaret eder.

Rüyada Ablamın Bıçaklandığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın bıçaklandığını görmek, rüyada kişinin kendisini bıçakladığını görmesi, herhangi bir konuda kişinin kendisini tehlikeye sokacak işlere karışmasına, kötü yollara girerek kendisini ve ailesini mutsuz etmesine yorumlanır. Rüyada arkadaşının bıçaklandığını görmek kişinin arkadaşıyla ilgili bir sırrı öğrenmeye, uzun zamandır görmediği bir arkadaşıyla ilgili kötü haber almaya, arkadaşıyla ilgili düşündüklerini ona söylemesine tabir edilir.

Rüyada birinin karnından bıçaklandığını görmek kişinin bıçaklanan kişiyle ilgili gizli düşüncelerinin olmasına, gizli düşünceleri kişiyle paylaşamadığının işaretidir. Rüyada karnından bıçaklandığını görmek bir yakınıyla ilgili gelecek bir zarara, söylediği bir yalanın ya da iftiranın ortaya çıkacağına, kişinin yakın çevresinden zarar görmesine, mutsuz olacak bir olayla karşılaşmaya alamet olur. Rüyada biriyle kavga ettikten sonra bıçaklamak yaşadığı olaylar sonucunda kötü durumlarla karşılaşacağına, evli ise ayrılmaya, aile ile tartışmaya, arkadaş çevresiyle aranın bozulmasına, dostlarla aranın açılmasına, dostların arkasından iş çevirip onları sırtından vurmaya, kötü bir duruma düşmeye, yalnız kalmaya, davranışlara dikkat etmeye delalet eder.

 

Rüyada Ablamın Bıçaklandığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın bıçaklandığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git